Viesmīlības pakalpojumu speciālisti praksē Vācijā
001JTLOGO

 LV 

  EN 

 

 


Sākums Aktuāli Viesmīlības pakalpojumu speciālisti praksē Vācijā
Viesmīlības pakalpojumu speciālisti praksē Vācijā
7 jaunieši no Latvijas Agate, Vadims, Konstantins, Kristīne, Ksenija, Nadja un Karīna ir ieradušies Vācijā uz 6 mēnešu praksi viesnīcā. Šie jaunieši apgūst viesmīlības pakalpojumu speciālista profesiju Jelgavas Tehnikumā.
Trīs no jauniešiem praksi izies viesnīcā Acamed Resort Noigatterslebenē, divi dosies uz viesnīcu pie Ziemeļjūras un divi- uz Bavāriju. Viņiem visiem ir jāuzkrāj darba pieredze un jāparāda, ko skolā teorētiski ir iemācījušies.
Viškovska kungs liek lielas cerības uz šo pirmoreiz piedāvāto prakses projektu. Pirmais iespaids par jauniešiem ir ļoti pozitīvs. Daži no viņiem jau ir bijuši praksē Vācijā un labprāt gribētu šeit arī strādāt, kā piemēram, Vadims, Karīna un Nadja. Konstantīns uzsver, ka vēlētos uzlabot arī savas vācu valodas zināšanas un runātprasmi. M
enedžere Mandija Fatca uzsver, ka šie jaunieši ir labi iedzīvojušies, ir darboties un mācīties griboši, labprāt uzklausa padomus un ātri saprot, kas darāms. Protams, ka par paveikto darbu praktikanti saņems arī algu. Viņa saka, ka praktikanti viesnīcā jūtas ļoti labi un šķiršanās, lai dotos praksē uz Ziemeļjūru, Agatei un Kristīnei bija grūta. Menedžere uzskata, ka ar samaksu vien ir par maz, lai ieinteresētu jauniešus, ka ir jāpiedāvā arī brīvā laika izklaides.

Ar pilnu rakstu vācu valodā var iepazīties šeit.

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016