001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

 LV 

  EN 

 

 


Bibliotēka - pasākumi
Gleznu izstāde ”Vasara nebeidzas nekad”

21.janvāra Tehnikuma bibliotēkā atklāta Anitas Rācenes gleznu izstāde ”Vasara nebeidzas nekad”. Autore strādā par docenti Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskās fakultātes Mājsaimniecības un izglītības institūtā un brīvajā laikā glezno. Ļoti tuva mākslinieces jaunradei ir ziedu gleznošana.  Gleznotāja uzskata: ziedi gleznās ikvienā raisa pozitīvas emocijas, priecē acis, dvēseli, ļauj uzplaukt smaidam. Anitai Rācenei izstāde “Vasara nebeidzās nekad” ir jau piektā gleznu izstāde ļoti īsā laikā - 3 gados.  Par Anitas Rācenes daudzpusību liecina fakts, ka viņa sadarbojusies arī ar Jelgavas Tehnikumu.

Sākums meklējams 2010.gadā, kad strādāja par ekonomikas skolotāju, pēc tam kā karjeras konsultante  ESF projektā-  Jauniešu Garantijas ietvaros, bet 2019.gadā atkal atgriezās kā skolotāja, pasniedzot Mārketinga pamatus un Uzņēmuma darba organizāciju.
Autore novēl izstādē “Vasara nebeidzās nekad”, smelties radošo iedvesmu un nebaidīties realizēt savus sapņus. Izstāde bibliotēkas lasītavā būs skatāma līdz 10.martam.

 

 
Personālizstāde “Rozes un gliemežvāki”

07. novembrī Tehnikuma bibliotēkā tika atklāta Olgas Sudakovas personālizstāde “Rozes un gliemežvāki”. Atklāšanā piedalījās 106. grupa, audzinātāja Sigita Brakovska, administrācijas pārstāvji un mākslinieces viesi, kuri māksliniecei veltīja daudz labu vārdu un radošu veiksmi. Pasākumam īpašu gaisotni radīja Aivara Sisojeva muzikālais pavadījums.

Lasīt tālāk...
 
Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot”

JT bibliotēkas lasītavā skatāma Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas organizētā II Starptautiskā vizuālās mākslas konkursa “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot” godalgoto darbu izstāde.

Lasīt tālāk...
 
Dzejas dienas

 
JT bibliotēkas lasītavā 2018./2019. mācību gada ceturtā - noslēdzošā izstāde, tika atklāta 28.martā.


Bibliotēkas apmeklētājiem ir iespēja apskatīt Andas Stankevičas gleznas, kas tapušas pēdējo gadu laikā. Māksliniece pati par sevi stāsta: «Radoša darbība – tā laikam ir mana būtība. Dažas no manām mīļākajām nodarbēm ir zīmēšana, gleznošana un fotografēšana.

Lasīt tālāk...
 
Jelgavas Tehnikuma bibliotēka aicina sajust notverta mirkļa burvību.

jt bibl mirklis izstadei

24. janvārī JT bibliotēkas telpās tika atklāta Lienes Ābomas gleznu izstāde “Mirklis sev”. Māksliniecei tuvs ir pastelis un akrils. Gleznas tapušas pēdējo gadu laikā, galvenokārt, atrodoties plenēros, kad ikdienas rūpes netraucē pievērsties radošajam procesam. Šī māksliniecei ir trešā personālizstāde.

Lasīt tālāk...
 
« SākumsIepriekšējā1234NākamāBeigas »

1 lapa no 4

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016