001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

 LV 

  EN 

 

 


Bibliotēka - pasākumi
Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot”

JT bibliotēkas lasītavā skatāma Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas organizētā II Starptautiskā vizuālās mākslas konkursa “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot” godalgoto darbu izstāde.

Lasīt tālāk...
 
Dzejas dienas

 
JT bibliotēkas lasītavā 2018./2019. mācību gada ceturtā - noslēdzošā izstāde, tika atklāta 28.martā.


Bibliotēkas apmeklētājiem ir iespēja apskatīt Andas Stankevičas gleznas, kas tapušas pēdējo gadu laikā. Māksliniece pati par sevi stāsta: «Radoša darbība – tā laikam ir mana būtība. Dažas no manām mīļākajām nodarbēm ir zīmēšana, gleznošana un fotografēšana.

Lasīt tālāk...
 
Jelgavas Tehnikuma bibliotēka aicina sajust notverta mirkļa burvību.

jt bibl mirklis izstadei

24. janvārī JT bibliotēkas telpās tika atklāta Lienes Ābomas gleznu izstāde “Mirklis sev”. Māksliniecei tuvs ir pastelis un akrils. Gleznas tapušas pēdējo gadu laikā, galvenokārt, atrodoties plenēros, kad ikdienas rūpes netraucē pievērsties radošajam procesam. Šī māksliniecei ir trešā personālizstāde.

Lasīt tālāk...
 
Jelgavas Tehnikuma bibliotēka aicina sajust Latvijas simtgadi!

01.novembrī JT bibliotēkā ikviens tika aicināts uz Valērija Sudakova fotoizstādes atklāšanu. Izstādes pasākumu apmeklēja gan JT viesnīcas izglītojamie un administrācija, gan autora fotogrāfiju cienītāji. Atklāšanā, Latvijas simtgades noskaņas un dabas skaistuma nozīmi, apsveicot Valēriju Sudakovu, akcentēja JT direktore Janīna Rudzīte. Izstādes apmeklētājus ar ģitāras spēli, dziesmām un savu kompozīciju priecēja 302.grupas izglītojamais Aivars Sisojevs.

«Fotogrāfija palīdz atcerēties nozīmīgākos un skaistākos mūsu dzīves brīžus, piešķirot tiem dziļumu un spilgtumu. Es cenšos pamanīt īpašas detaļas un noskaņu, lai manas fotogrāfijas būtu neatkārtojamas.» uzskata fotogrāfs Valerijs Sudakovs.

 
Dimanta gleznas dvēselei

06. septembrī JT bibliotēkas lasītavā notika 2018./2019. mācību gada pirmās izstādes atklāšana. Darbu autore - Aija Feldmane, klātesošos iepazīstināja ar neparastas tehnikas darbiem, ko pati nodēvējusi par „Dimantu gleznas dvēselei”.
Savu pirmo gleznu Aija sāka veidot 2017. gada 28. janvārī. Līdz šodienai kolekcijā ir vairāk nekā 20 darbu par visdažādākajām tēmām. Apskatot darbus tuvāk, kļūst saprotams, kas veido gleznu mirdzumu - tie ir mazi, mirdzoši „dimantiņi”, kas gaismas ietekmē mirdz.
Izstādes atklāšanas īpašo gaisotni radīja Aijas Feldmanes darbu starojums, autores sirsnīgais stāstījums par savu mākslinieciskās izaugsmes ceļu. Izstādes atklāšanu par neaizmirstamu darīja arī saksofona muzikālais priekšnesums. Ainārs Sviklis, sava projekta “100Vietas Latvijai 100” ietvaros (līdz Latvijas simtgadei spēlēt saksofonu 100 dažādās Latvijas vietās), izstādes atklāšanā atskaņoja labi zināmas, iecienītas, latviešu autoru melodijas. Aijas Feldmanes novēlējums izstādes apmeklētājiem ir- gūt prieku no gleznu starojuma un būt laimīgiem!

 
« SākumsIepriekšējā1234NākamāBeigas »

1 lapa no 4

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016