Absolventi 2016./2017.mācību gadā
001JTLOGO  fotoTEHNfasade

 LV 

  EN 

 

 


Sākums Par skolu Absolventi
Absolventi 2016./2017.mācību gadā

401 grupa

401.grupa - Automehāniķis,
grupas audzinātājs Uldis Sokolovs

402 404 409 grupa

402.grupa - Mēbeļu galdnieks,
grupas audzinātāja Nadežda Bergfelde

404.grupa - Apdares darbu tehniķis,
grupas audzinātāja Nadežda Bergfelde

409.grupa - Inženierkomunikāciju tehniķis,
grupas audzinātāja Nadežda Bergfelde

405grupa

405.grupa - Viesmīlības pakalpojumu speciālists,
grupas audzinātāja Zaiga Miķelsone

406grupa

406.grupa - Klientu apkalpošanas speciālists,
grupas audzinātāji Krista Tabunova un Līga Peipiņa

408grupa

408.grupa - Datorsistēmu tehniķis,
grupas audzinātāja - Judīte Poriķe

 

Specialitāte “Inženierkomunikāciju tehniķis”

 

  1. Abramenko Māris
  2. Didiks Aleksandrs
  3. Jansons Daniels
  4. Knuplis Mihails
  5. Kuraševičs Ruslans
  6. Šleija Artūrs
  7. Taruntājevs Toms
  8. Terļuks Vladislavs
  9. Vanags Arturs Ernests
  10. Vasijevs Dins
  11. Vīndedzis Kārlis

Specialitāte “Apdares darbu tehniķis”

 

  1. Beļskis Vladislavs
  2. Brežinskis Dāvis
  3. Dziļums Mārtiņš
  4. Kapusts Renāts
  5. Kušnerovs Konstantīns
  6. Locs Rainers Jānis
  7. Logins Armands
  8. Minajevs Romans
  9. Pālēns Gunārs
  10. Piskunovs Edvīns
  11. Puškanskis Dāvids
  12. Reste Mārcis
  13. Zelmenis Raimonds

Specialitāte “Datorsistēmu tehniķis”

 

  1. Ābols Jānis
  2. Aleksīns Kristofers
  3. Bartkevičs Andžs
  4. Bičelis Salvis
  5. Briedis Deivids
  6. Brunavs Rolands
  7. Fomins Marks
  8. Gavrilovs Genādijs
  9. Jakovišins Bogdans
  10. Kirilovs Reinis
  11. Klušs Ričards
  12. Lācis Mārtiņš
  13. Mihaļevičs Roberts
  14. Molčanovs Jānis
  15. Pauls Toms
  16. Priede Ivo
  17. Rasa Edgars
  18. Skripta Oskars
  19. Skuruls Endijs
  20. Talapins Kristaps
  21. Visockis Roberts
  22. Vītols Gatis
  23. Vītols Roberts

Specialitāte “Automehāniķis”

 

  1. Bisenieks Guntis
  2. Cigelnieks Ralfs
  3. Dubeņeckis Vladimirs
  4. Ganža Aleksandrs
  5. Grigus Sandris
  6. Janavičs Simeons
  7. Karpjaks Maksims
  8. Lakutijevskis Niks
  9. Melders Lauris
  10. Ozols Sandis
  11. Sivko Alvis
  12. Virubka Artūrs
  13. Stalidzāns Gvido

Specialitāte “Viesmīlības pakalpojumu speciālists”

 

  1. Ahilovs Vadims
  2. Ābele Loreta
  3. Bizina Alīna
  4. Čerkovskis Konstantīns
  5. Gorbačova Nadežda
  6. Grīnberga Sintija Līga
  7. Janaviča Revekka
  8. Jaroša Liega
  9. Kalpiņa Kristīne
  10. Klingenberga Anna
  11. Lune Inese
  12. Lune Kristīne
  13. Maceviča Karīna
  14. Ņemņaseva Olga
  15. Obuhovska Iluta
  16. Popoka Ksenija
  17. Silava Kristīne
  18. Skudre Sigita
  19. Švalkovskis Mārcis
  20. Vasiļjeva Agate
  21. Zemene Lauma
  22. Dūmiņa Iveta
  23. Upmine Anita

Specialitāte “Klientu apkalpošanas speciālists”

 

  1. Bogdanova Kitija Ausma
  2. Brakovska Laura
  3. Gaile Monta
  4. Godaine Laura
  5. Hofmane Lelde
  6. Ivaško Denita
  7. Karnišauska Santa
  8. Katēva Edīte
  9. Kazokaite Loreta
  10. Kulakova Monta
  11. Lukaša Egija
  12. Madrevica Magda
  13. Medne Mairita
  14. Mizane Viktorija
  15. Novikova Eva Liāna
  16. Ozoliņa Lelde
  17. Pumpiša Amanda
  18. Rūpniece Egita
  19. Skutina Svetlana
  20. Tomsone Anete
  21. Vanaga Sanda
  22. Veiķeniece Sintija
  23. Veselova Dženija
  24. Zabarovska Laura
  25. Zeiliša Andrija Līva

Specialitāte “Mēbeļu galdnieks”

 

  1. Arbidāns Kristaps
  2. Birziņš Dairis
  3. Čeilitka Andris
  4. Čerņiks Andris
  5. Jegurs Jānis Eduards
  6. Līberts Oskars
  7. Maldžus Mairis
  8. Miļko Valerijs
  9. Priede Jānis Teodors
  10. Sermolītis Edgars
  11. Stepiņš Rihards
  12. Sverčkovs Artūrs
  13. Vaļģis Armands

Specialitāte “Galdnieks”

 

  1. Aleksandrovičs Zigismunds
  2. Čepiļs Andrējs
  3. Fomins Jegors
  4. Gapaņonoks Oļegs
  5. Gorlačovs Sergejs
  6. Jansons Armands
  7. Krivcovs Aleksandrs
  8. Kudrevatihs Jurijs
  9. Puišo Pāvels
  10. Roģis Kaspars
  11. Romaņenkovs Dmitrijs
  12. Žirovs Sergejs
  13. Ruža Rihards
  14. Liepiņš Ainis
  15. Tutaks Igors
  16. Švarcs Rolands
  17. Fedotovs Sergejs
  18. Grigorjevs Maksims
  19. Jeršūns Renārs Ralfs
  20. Kalniņš Klāvs
  21. Kļimkins Vadims
  22. Milovanovs Sergejs
  23. Pirogovs Jurijs
  24. Smirnovs Roberts
  25. Dedovs Igors

Specialitāte “Apdares darbu strādnieks”

 

  1. Aņisimova Nataļja
  2. Artamonova Veronika
  3. Borkmane Liāna
  4. Čučulina Margarita
  5. Kalužnaja Nataļja
  6. Kovaļova Svetlana
  7. Kromane Violeta
  8. Pikse Marika
  9. Počepko Jolanta
  10. Komisarova Ksenija
  11. Vdovičenko Marija
  12. Zahmilova Anna
  13. Lukaševiča Ludmila
  14. Dinčikovs Leonids
  15. Fiļipovs Valentīns
  16. Konstantīnovs Igors
  17. Lapoško Jurijs
  18. Maslovskis Mārtiņš
  19. Poļakovs Deniss
  20. Vanags Dzintars
  21. Žoss Aleksejs
  22. Laptevs Vladislavs
  23. Gončaronoks Deniss
  24. Liepiņš Sandis
  25. Skarbauskis Genādijs
  26. Beinarovičs Andris
  27. Beļikovs Anatolijs
  28. Budjko Andrejs
  29. Grinkevičs Artūrs
  30. Karpenko Dmitrijs
  31. Kņigovka Uģis
  32. Kulijevs Etibar
  33. Ločs Jānis
  34. Miņiņins Artūrs
  35. Šuvarikovs Eduards
  36. Uldukis Guntis
  37. Arājs Leons
  38. Berkuts Ivo
  39. Jērcēns Jānis
  40. Reiņiks Rolands
  41. Brička Jānis
  42. Driķe Elvita
  43. Kņazkins Viktors
  44. Matutis Ingars
  45. Pintāns Nauris
  46. Pudža Elīna
  47. Razminovičs Kristaps
  48. Rutko Valters
  49. Glazunova Ramona
  50. Kļaviņa Kristīne
  51. Kvjatkeviča Jekaterina
  52. Laidoviča Janita
  53. Lubikaite Samira
  54. Matuļeviča Jolanta
  55. Mihailova Lala
  56. Perepjolkina Gaļina
  57. Valeršteine Nataļja
  58. Zakrevska Oļesja
  59. Žiteņova Ludmila
  60. Krupeņko Anna
  61. Ketata Jūlija

Specialitāte “Elektromontieris”

 

  1. Glušņovs Konstantīns
  2. Gorelovs Aleksandrs
  3. Jemeļjanovs Ričards
  4. Kaļiņins Sergejs
  5. Kanajevs Vadims
  6. Koppels Raivo
  7. Krakauskis Ivars
  8. Lazarevs Viktors
  9. Petrovs Aleksandrs
  10. Popkovs Aleksejs
  11. Prockalovs Ainars
  12. Švāģeris Jānis
  13. Tenis Ēriks
  14. Uļjanovs Vladimirs
  15. Laganovskis Edgars
  16. Maļinovskis Vitālijs
  17. Kasņikovskis Vladimirs
  18. Ercikaitis Aivars
  19. Filonovs Sergejs
  20. Hivickis Sergejs
  21. Janušs Andrejs
  22. Kļimovičs Vitālijs
  23. Millers Artūrs
  24. Petrovs Romans
  25. Proškins Maksims
  26. Vāvernieks Raimonds
  27. Bogdanovs Ervīns
  28. Bičenko Aleksandrs
  29. Brīze Kristaps
  30. Grauds-Grots Zigmunds
  31. Gudermanis Dāvis
  32. Haselbaums Māris
  33. Ļeonovs Reinis
  34. Niedra Jānis
  35. Paškevičs Eduards
  36. Peniķis Edgars
  37. Borisovs Aleksejs
  38. Šmits Aivis
  39. Babelis Staņislavs
  40. Jeranovičs Jānis
  41. Kiseļovs Rihards
  42. Kņazjuks Ruslans
  43. Paruškins Edgars
  44. Savickis Sandis
  45. Uljāns Arnis
  46. Vahramejevs Vladimirs
  47. Valainis Norberts
  48. Avdevičs Aleksandrs
  49. Baščenko Mihails
  50. Bodnars Sergejs
  51. Cesmans Juris
  52. Čuhnovs Dmitrijs
  53. Gerons Vitālijs
  54. Gorškovs Ruslans
  55. Khaynovskiy Evgeny
  56. Koļesnikovs Igors
  57. Konošonoks Aleksandrs
  58. Labzovs Valērijs
  59. Lepeņins Aleksandrs
  60. Maligins Valērijs
  61. Lisovskis Kristaps
  62. Cvetkovs Dzintars
  63. Jurčenko Jurijs
  64. Kapitanovs Andrejs
  65. Kleins Edvīns
  66. Kovaļevskis Roberts
  67. Kuzmins Sergejs
  68. Larionovs Vladimirs
  69. Mihejevs Vladimirs
  70. Mitrovskis Lasis
  71. Pirko Oļegs
  72. Puzulis Dzintars
  73. Reifelds Guntars
  74. Ričkovs Deņiss
  75. Vespers Agnis
  76. Avakumovs Dmitrijs
  77. Batins Dmitrijs
  78. Jurčiks Jurijs
  79. Kruglovs Andrejs
  80. Makarovs Leonīds
  81. Obehmanis Māris
  82. Polujančiks Deniss
  83. Prauliņš Māris
  84. Želudevičs Romualds

Specialitāte “Drēbnieks”

 

  1. Bessmertnijs Ņikita
  2. Drozdovs Igors
  3. Grigorjevs Kirils
  4. Gucāns Edgars
  5. Ivanovs Vjačeslavs
  6. Kalniņš Andris
  7. Komutis Norberts
  8. Laičonoks Dmitrijs
  9. Povečerovskis Oļegs
  10. Strogovs Raimonds
  11. Bergs Jānis
  12. Rumjancevs Pjotrs
  13. Ozolnieks Kaspars
  14. Dubs Vasilijs
  15. Andrejevs Renāts

Specialitāte “Rokas lokmetinātājs (MMA) Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)”

 

  1. Bračkus Oskars
  2. Buls Gaidis
  3. Elksnis Ivo
  4. Fedorcovs Sergejs
  5. Goišiks Jānis
  6. Kalve Jānis
  7. Koseckis Maksims
  8. Miščuks Viktors
  9. Romušs Ēriks
  10. Siliņš Jānis
  11. Sitovs Oļegs
  12. Šeļestovs Anatolijs
  13. Terentjevs Aleksejs
  14. Vītols Edgars
  15. Kudulis Andrejs
  16. Feierabends Ainārs
  17. Aleksandrovs Andrejs
  18. Brikšis Aleksandrs
  19. Dičpeteris Andrejs
  20. Grigorjevs Vjačeslavs
  21. Hazenfuss Alfrēds
  22. Jeremejevs Anatolijs
  23. Karlovs Armands
  24. Labdarbs Elvis
  25. Novickis Andris
  26. Ruba Aleksejs
  27. Samkovs Vladislavs
  28. Starovoitovs Vladislavs
  29. Tolkačovs Pāvels
  30. Ungurian Ruslans
  31. Ungurs Oļegs
  32. Valtmanis Almants
  33. Šahmuts Dmitrijs
  34. Melāns Andris
  35. Petrovs Aleksandrs
  36. Zikovs Nikolajs
  37. Āboliņš Aivars
  38. Krapivners Maksims
  39. Aleksejenoks Edmunds
  40. Bambulis Elvis
  41. Dunkurs Mārtiņš
  42. Ivanovs Sergejs
  43. Kārša Aleksandrs
  44. Klovs Artūrs
  45. Petrovskis Deniss
  46. Pozņakovs Eduards
  47. Sīmanis Gvido
  48. Škelda Staņislavs
  49. Ubags Jānis
  50. Vasiliev Andrey
  51. Žugaru Sergejs

Specialitāte “Informācijas ievadīšanas operators”

 

  1. Doņeca Nataļja
  2. Gagajeva Gitana
  3. Kalniņa Lilita
  4. Mamedova Oksana
  5. Mošina Valentīna
  6. Rossa Jolanta
  7. Svarinska Kristīne
  8. Žguna Jeļena
  9. Geistere Ilze
  10. Puzirevska Ļubova
  11. Saleniece Dace
  12. Bagejeva Miļena
  13. Bistrova Aleksandra
  14. Čugunova Gunita
  15. Demčenko Oksana
  16. Frēliha Meta
  17. Gorelova Kristīna
  18. Kolobkova – Krupčatņikova Jekaterīna
  19. Novikova Tatiana
  20. Romaņeca Līga
  21. Rudmine Olga
  22. Šavčenko Anželika
  23. Boldoka Natālija
  24. Uļjanova Aļona

Specialitāte “Autoatslēdznieks”

 

  1. Aļļens Jānis
  2. Auzenbahs Rinalds
  3. Dzenis Juris
  4. Girsovs Viktors
  5. Justs Guntis
  6. Kļaviņš Mareks
  7. Kondrašovs Mihails
  8. Ķuzis Dzintars
  9. Mirošņikovs Jevgēnijs
  10. Mošenkovs Pāvels
  11. Petkēvics Aigars
  12. Slava Ēriks
  13. Smirnovs Ruslans
  14. Stempkovskis Nikolajs
  15. Makarovs Artūrs
  16. Avdevičs Aleksandrs
  17. Fekļistovs Aleksejs
  18. Gorškovs Ruslans
  19. Jurčenko Vladislavs
  20. Kalderovs Andris
  21. Kauliņš Gatis
  22. Kivlis Andris
  23. Korotkovs Andrejs
  24. Liščuks Andrejs
  25. Maligins Valērijs
  26. Savenkovs Andrejs
  27. Šmarkovs Maksims
  28. Ķīsis Sandis
  29. Kozlovskis Normunds
  30. Bēvalds Elgars
  31. Hildebrants Kristians
  32. Mendelis Artūrs
  33. Safronovs Jānis
  34. Silinevičs Mārtiņš
  35. Sprūģis Lauris
  36. Tolstonogovs Juris
  37. Urbelis Guntis
  38. Vanags Rūdolfs

Specialitāte “Bārmenis”

 

  1. Jansons Sandis
  2. Jaunzeme Zane
  3. Rozenbergs Mārtiņš
  4. Sudarkins Ruslans
  5. Taranda Kārlis
  6. Udovičenko Nikolajs
  7. Ūdre Sintija
  8. Bogdanovs Ņikita
  9. Maskalāns Roberts
  10. Saulīte Santa

Specialitāte “Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)”

 

  1. Aržancevs Andris
  2. Avramuks Igors
  3. Červjakovs Vjačeslavs
  4. Girgensons Juris
  5. Golovatenko Vjačeslavs
  6. Igoņins Timofejs
  7. Jansons Arnis
  8. Klints Armands
  9. Kokins Artūrs
  10. Koņuhovs Leonīds
  11. Kuprišs Raimonds
  12. Makarovs Artūrs
  13. Mirošņikovs Jevgēnijs
  14. Mošenkovs Pāvels
  15. Slava Ēriks
  16. Girsovs Viktors
  17. Cimdiņš Osvalds
  18. Granskis Aivars
  19. Krūmiņš Dainis
  20. Levics Arsenijs
  21. Moškanovs Aldis
  22. Pakalns Ēriks
  23. Peipiņš Mairis
  24. Peipiņš Sandis
  25. Perševics Jēkabs
  26. Sietnieks Dzintars
  27. Vjaters Jānis

Specialitāte “Autodiagnostiķis”

 

  1. Beimanis Dāvis
  2. Glāzītis Elvis
  3. Grīnvalds Mārtiņš
  4. Hermanis Kristaps
  5. Launaga Sintija
  6. Osis Alans
  7. Šlāgans Nils
  8. Timermanis Kristaps
  9. Trauliņš Mārcis

Specialitāte “Lietvedis”

 

  1. Elmane Renāte
  2. Romanovska Elīna
  3. Villa Sanija Paula

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016