2016. gada absolventi
001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2016. gada absolventi
2016. gada absolventi

1

2

3

4

5

6

7

Specialitāte “Namu pārzinis”

 

  1. Kahanoviča Luīze
  2. Kalvelis Ervīns
  3. Skrastiņa Sandra
  4. Skrūzmane Beāte
  5. Sondare Evita
  6. Šahurovs Konstantīns

Specialitāte “Bārmenis”

  1. Drelis Dailis
  2. Dumbrovska Ieva
  3. Eimanis Niks
  4. Gruģe Jogita
  5. Harčuks Mihails
  6. Pētersons Reinis
  7. Siliņš Matīss
  8. Šairko Ivans

Specialitāte “Lietvedis”

  1. Cēne Egija
  2. Vecmane Elīna
  3. Atmane Iveta
  4. Brinza Velta
  5. Brūvele Ilona
  6. Damberga Līga
  7. Kozlovska Agita
  8. Rubene Ineta
  9. Adlere Ineta
  10. Ansberga Elita
  11. Bunce Inguna
  12. Gailāne Rasma
  13. Lasenberga Inga
  14. Millere Ina
  15. Petrova Nadežda
  16. Štumfa Regīna

Specialitāte “Autoatslēdznieks”

  1. Arhipovs Vitālijs
  2. Cugers Kristaps
  3. Čipko Raivis
  4. Fedorenoks Marats
  5. Girgensons Juris
  6. Kalējs Jānis
  7. Khaynovskiy Evgeny
  8. Koļesņikovs Igors
  9. Kotovs Aleksandrs
  10. Leivāns Valentīns
  11. Lepeņins Aleksandrs
  12. Mikalkevičs Arturs
  13. Papiašvili Jurijs
  14. Paruškins Edgars
  15. Peculevičs Ruslans
  16. Samochinas Genadijus
  17. Siņicins Romans
  18. Strelkovs Raitis
  19. Vakulo Aleksejs
  20. Samsonovs Aleksejs
  21. Beļusovs Aleksandrs
  22. Breitbergs Alens Ralfs
  23. Bumburs Gints
  24. Ivanovs Dmitrijs
  25. Ivanovs Genadijs
  26. Jeremejevs Anatolijs
  27. Koņuhovs Leonīds
  28. Korsikovs Vladislavs
  29. Lazučonoks Nikolajs
  30. Losevs Pāvels
  31. Rentovičs Normunds
  32. Strauhmanis Māris
  33. Baumanis Rinalds
  34. Kačans Artūrs

Specialitāte “Elektromontieris”

  1. Bērziņš Mārtiņš
  2. Braslis Ģirts
  3. Draba Staņislavs
  4. Jančevskis Vladislavs
  5. Klimivičs Aleksandrs
  6. Klovs Artūrs
  7. Kotovs Jurijs
  8. Lamberts Juris
  9. Ločmelis Žanis
  10. Plinta Antis
  11. Rudzis Egils
  12. Vīksna Ivars
  13. Novokšonovs Viktors
  14. Aļonkins Andrejs
  15. Boluds Dmitrijs
  16. Daņiļčenko Romans
  17. Gladovskis Deniss
  18. Grigorjevs Maksims
  19. Hohrjakovs Sergejs
  20. Koseckis Maksims
  21. Kostekovs Pāvels
  22. Lotevko Aleksandrs
  23. Marheļs Anatolijs
  24. Rombergs Māris
  25. Sluckis Ralfs
  26. Šeļestovs Anatolijs
  27. Tamulēns Toms
  28. Pometeļins Dinis
  29. Targančuks Vladislavs
  30. Aleksandrovičs Zigmunds
  31. Aleksandrovs Raimonds
  32. Artemčuks Vadims
  33. Buls Gaidis
  34. Čepiļs Andrējs
  35. Jeļica Leonīds
  36. Mehtijevs Vagifs
  37. Puišo Pāvels
  38. Romaņenkovs Dmitrijs
  39. Rudiņecs Dmitrijs
  40. Terentjevs Aleksejs
  41. Miščuks Viktors
  42. Morozovs Igors
  43. Soldatenkovs Igors
  44. Krapivners Maksims
  45. Aleksejenoks Edmunds
  46. Gromovs Sergejs
  47. Kuzņecovs Gaitis
  48. Popov Andriy
  49. Risevs Jānis
  50. Rubackis Mareks
  51. Tumaševičs Boriss
  52. Vasiļjevs Vladimirs
  53. Zaicevs Artūrs
  54. Andrejevs Jevģēnijs
  55. Darģelis Gatis
  56. Grigorjevs Vjačeslavs
  57. Hazenfuss Alfrēds
  58. Labdarbs Elvis
  59. Liepa Emīls
  60. Medeļajevs Aleksejs
  61. Melāns Andris
  62. Ņikitins Igors
  63. Ozols Ritvars
  64. Petrovičs Sergejs
  65. Petrovs Aleksandrs
  66. Pirogovs Jurijs
  67. Roga Aivars
  68. Stepakovs Jakovs
  69. Talents Mārtiņš
  70. Trjahovs Sergejs
  71. Alkšbirze Kaspars
  72. Krūmiņš Jānis
  73. Aleksandrovs Kirils
  74. Apinītis Jānis
  75. Gončarenko Jānis
  76. Gulbis Artūrs
  77. Hūns Andris
  78. Janevics Pēteris
  79. Križenkovs Maksims
  80. Leja Mareks
  81. Petrovs Aivis
  82. Plucis Raimonds
  83. Veinbergs Artūrs
  84. Vīķis Mārtiņš
  85. Vinidiktovs Vjačeslavs
  86. Iļjinovs Anatolijs

Specialitāte “Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē                   (MAG)”

  1. Baumanis Rinalds
  2. Carjovs Artjoms
  3. Domaščenko Aleksejs
  4. Doncovs Vladimirs
  5. Klušs Gunārs
  6. Korotkovs Andrejs
  7. Krivcovs Aleksandrs
  8. Kruglovs Igors
  9. Kuvičkins Aleksandrs
  10. Laganovskis Edgars
  11. Norovičs Viktors
  12. Polozs Andrejs
  13. Smirnovs Roberts
  14. Stepāns Aleksandrs
  15. Švāģeris Jānis
  16. Ivanovs Maksims
  17. Jansons Armands
  18. Makačka Igors
  19. Kačans Artūrs
  20. Bediks Viktors
  21. Celmiņš Gatis
  22. Dāvis Ruslans
  23. Gerasimovs Jurijs
  24. Gončarovs Dmitrijs
  25. Gorlačovs Sergejs
  26. Kiseļovs Jevgeņijs
  27. Koppels Raivo
  28. Mihailovs Ruslans
  29. Mihailovs Vadims
  30. Pavļučkovs Sergejs
  31. Razmerica Valentīns
  32. Rumjancevs Pjotrs
  33. Viļjevs Maksims
  34. Brants Raimonds
  35. Mileiko Ruslans
  36. Ismagulovs Marats
  37. Klapovskis Pāvels
  38. Āboliņš Raitis
  39. Haritonovs Aleksandrs
  40. Kazlauskis Ivars
  41. Kurcalts Juris
  42. Martinovs Kaspars
  43. Pūris Dainis
  44. Seilis Kaspars
  45. Smirnovs Oļegs
  46. Šļahota Iļja
  47. Vengržinovskis Viktors
  48. Žerebcovs Igors
  49. Rožkovs Aleksejs

Specialitāte “Apdares darbu strādnieks”

 

  1. Aleksejenoks Edmunds
  2. Deksnis Artūrs
  3. Dubrovs Gļebs
  4. Hvainickis Vitālijs
  5. Jelagins Andrejs
  6. Kulajevs Igors
  7. Oskirko Deniss
  8. Pavārs Ildis
  9. Sidabrs Ivars
  10. Tjutins Konstantīns
  11. Traskovskis Rustams
  12. Tumaševičs Boriss
  13. Veremejs Jevgenijs
  14. Šveida Juris
  15. Bezpavlaja Irēna
  16. Čambajeva Anastasija
  17. Filatova Jekaterina
  18. Grāvīte Aksana
  19. Ivanova Kristīne
  20. Koroza Inna
  21. Lugovaja Jeļena
  22. Merenkova Iveta
  23. Mihailova Anda
  24. Naidjonova Inga
  25. Repina Ludmila
  26. Šaternika Jūlija
  27. Šavčenko Anželika
  28. Šperlinga Ligita
  29. Viļjeva Anželika
  30. Jakovanko Renata
  31. Gruznova Jana
  32. Aliks Normunds
  33. Elksne Sandra
  34. Glazkovs Andrey
  35. Januzis Normunds
  36. Macevičs Aleksandrs
  37. Behterevs Vladimirs
  38. Birjukovs Romāns
  39. Fedorcovs Vladimirs
  40. Gusejinovs Artjoms
  41. Jurkevičs Normunds
  42. Juškins Romāns
  43. Kalniņš Elvijs
  44. Karpuhins Germans
  45. Pahomovs Aleksandrs
  46. Savluks Venedikts
  47. Bramanis Renārs
  48. Poļanskis Vjačeslavs
  49. Raitums Kristaps
  50. Trubins Aleksejs
  51. Alijevs Eldars
  52. Andžāne-Bitova Ilze
  53. Bagejeva Miļena
  54. Beļaka Irina
  55. Bistrova Aleksandra
  56. Daņilova Sņežana
  57. Daudiša Nataļja
  58. Frēliha Meta
  59. Ikoņņikova Marina
  60. Jakovļeva Marija
  61. Jefimova Irina
  62. Juča Tatjana
  63. Kirejeva-Koršunova Karina
  64. Kovaļova Jūlija
  65. Miķelāne Sarmīte
  66. Panteļejeva Jevgeņija
  67. Stasenko Jevgeņija
  68. Subača Ludmila
  69. Vagele Anna
  70. Zavicka Zita
  71. Žguna Jeļena

Specialitāte “Rokas lokmetinātājs (MMA). Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)”

 

  1. Balodis Ģirts
  2. Česnokovs Vladimirs
  3. Jurens Andris
  4. Kiseļovs Rihards
  5. Ļebedevs Romans
  6. Matvejevs Vitālijs
  7. Mednis Valentīns
  8. Naumanis Kārlis
  9. Šaļavins Aleksejs
  10. Tičinskis Aleksandrs
  11. Veitmanis Andris
  12. Vinogradovs Dmitrijs
  13. Černovs Dmitrijs
  14. Fomins Dzintars
  15. Ņesteruks Andrejs
  16. Rudevičs Dzintars

 

 

Specialitāte “Galdnieks”

  1. Abramovs Vitālijs
  2. Aļhimovičs Romans
  3. Dubs Vasilijs
  4. Fiļimonovs Vasīlijs
  5. Grezins Maksims
  6. Holins Vladimirs
  7. Ignatovs Igors
  8. Kaļiņins Sergejs
  9. Kiršs Ingus
  10. Kovaļovs Andrejs
  11. Pavlovskis Ruslans
  12. Proskurenko Dinārs
  13. Sprukts Artūrs
  14. Sverdlovs Andrejs
  15. Veličko Arturs
  16. Veļikanovs Artjoms
  17. Avots Kaspars
  18. Bergs Andris
  19. Eglītis Kaspars
  20. Jekimovs Viesturs
  21. Kondrašovs Mihails
  22. Kozlovskis Normunds
  23. Ķīsis Sandis
  24. Mazajevs Deniss
  25. Oja Verners
  26. Ozoliņš Jānis
  27. Pētersons Guntis
  28. Reinbergs Andris
  29. Ziemelis Eduards
  30. Daibe Aigars
  31. Lazdāns Ervīns
  32. Priede Andris
  33. Zikovs Nikolajs
  34. Pupelis Vladislavs

 

 

Specialitāte “Apdares darbu tehniķis”

  1. Brūniņš Aivars
  2. Ķere Armands
  3. Ķēniņa Gunita
  4. Bērica Zane
  5. Dembovskis Artūrs
  6. Drelings Elmārs
  7. Kārkliņš Reinis
  8. Lielcepurs Atis
  9. Mamiševs Iļja
  10. Silkāns Māris
  11. Uļčugačevs Aleksandrs
  12. Zeps Dāvis

 

Specialitāte “Mēbeļu galdnieks”

 

  1. Ābelīte Emīls
  2. Budris Juris
  3. Gēliņš Jānis
  4. Irnests Arguts
  5. Kuļijevs Emīls
  6. Pavasars Ainārs
  7. Rozentāls Lauris
  8. Rudjs Artūrs
  9. Sterļadkins Atis Lauris
  10. Trukšāns Ervīns
  11. Veidemanis Mārtiņš

Specialitāte “Klientu apkalpošanas speciālists”

  1. Briede Laura
  2. Briģe Diāna
  3. Dalbe Diāna
  4. Darkevica Agnija
  5. Geidāne Kristīne
  6. Kozlovska Laura
  7. Kulmane Linda
  8. Lasica Elīna
  9. Prīliņa Kristīne
  10. Remicāne Kristīne
  11. Ridere Santa
  12. Šneidere Simona
  13. Šteina Dagnija
  14. Zonberga Dina Dinija

Specialitāte “Datorsistēmu tehniķis”

  1. Baškevics Edgars
  2. Bergmanis Elvijs Dāgs
  3. Bilerts Artūrs
  4. Blūmfelds Juris Dainis
  5. Cakuls Kaspars
  6. Dolacis Sandis
  7. Feldmanis Artūrs
  8. Fridbergs Dāvis
  9. Grants Ritvars
  10. Ilsters Egils
  11. Ivulāns Matīss
  12. Jēkabsons Artis
  13. Knāviņš Kaspars
  14. Kozincevs Oļegs
  15. Krauklis Mārtiņš
  16. Orlovs Aleksejs
  17. Paegle Mārtiņš
  18. Paseka Artis
  19. Prulis Roberts
  20. Puriņa Gunita
  21. Raikovskis Vladislavs
  22. Šantaras Artūrs
  23. Verze Dāvis
  24. Zaharovs Jevgeņijs
  25. Zvanis Didzis

Specialitāte “Viesmīlības pakalpojumu speciālists”

 

  1. Beresņeva Viktorija
  2. Čapa Ilze
  3. Dolgiha Anastasija
  4. Dzirkale Agita
  5. Fijalova Diāna
  6. Freimane Alise
  7. Gavrilova Kristina
  8. Geinerte Madara
  9. Kapirovskis Artjoms
  10. Kārkliņa Kristīne
  11. Kļaviņa Kintija
  12. Kožane Aļesja
  13. Kuskova Nadežda
  14. Makarenkova Jekaterina
  15. Mažaroze Inga
  16. Ozoliņa Jadviga
  17. Rekovičs Armands
  18. Udovičenko Valērija
  19. Valdmane Liega
  20. Veškina Elīza
  21. Vītola Diāna

Specialitāte “Automehāniķis”

  1. Bērtulis Niks
  2. Birkāns Edvards
  3. Blumfelds Kristaps
  4. Grabauskis Mārtiņš
  5. Granskis Oskars
  6. Grigorjevs Maksims
  7. Kartunovičs Sandis
  8. Kuzņecovs Pēteris
  9. Laborts Armands
  10. Lamba Raitis
  11. Osis Edgars
  12. Poišs Raivis
  13. Prozorovs Lavrentijs
  14. Smikarsts Reinis
  15. Ševcovs Iļja
  16. Vaitkevičus Oskars
  17. Zagorskis Edgars

Specialitāte “Inženierkomunikāciju tehniķis”

  1. Bogdanovs Jāzeps
  2. Gudovičs Dmitrijs
  3. Ivanovs Vladimirs
  4. Jēkabsons Māris
  5. Kaļiņins Juris
  6. Kronbergs Jānis
  7. Priednieks Edgars
  8. Stepiņš Gundars
  9. Šarikovs Kārlis Raimonds
  10. Utkins Alans
  11. Vagalis Eduards
  12. Vīksna Roberts Atis
  13. Zubovs Deniss
 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016