001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 1988. gada absolventi
1988. gada absolventi


Specialitāte „ Autoatslēdznieks ”

  1. Dzintars Vītols
  2. Aleksejs Gurevičs
  3. Andris Kavinskis
  4. Didzis Meijers
  5. Sergejs Popvskis
  6. Oļegs Skušnijs
  7. Andrejs Fedorovs
  8. Romāns Bilins
  9. Viktors Kondratjevs
  10. Sergejs Akimovs
  11. Oļegs Aleksandrovs
  12. Harijs Burņeckis
  13. Andrejs Vaišļa
  14. Aleksandrs Vorobjovs
  15. Sergejs Garbuzovs
  16. Aleksandrs Zubko
  17. Valerijs Kirovs
  18. Jānis Obelnieks
  19. Jurijs Odinecs
  20. Vjačeslavs Palijs
  21. Pjotrs Petrago
  22. Arturs Ragaņans
  23. Igors Rogalevs
  24. Jurijs Rokačs
  25. Sergejs Rukmans
  26. Vitālijs Suhovs
  27. Igors Trepša
  28. Andrejs Šmeljovs
  29. Jānis Kugulinni
  30. Oļegs Uļčugačevs
  31. Juris Luriņš
  32. Andris Kondratovs
  33. Jurijs Siņicins
  34. Mihails Labuts
  35. Vadims Sokolovskis
  36. Aleksandrs Nikiforovs
  37. Andris Palancevičs
  38. Vladimirs Dubrovskis
  39. Vilnis Bušs
  40. Juris Miezitis
  41. Andrejs Tarhanovs
  42. Vladislavs Ziverts
  43. Igors Gricius
  44. Juris Zavickis
  45. Rolands Bergfelds
  46. Sergejs Ivanovs
  47. Andrejs Lilikins
  48. Sergejs Skažutins
  49. Sergejs Hlistuns
  50. Vitālijs Ševcovs
  51. Valerijs Jankauskas
  52. Aleksandrs Hrapuns
  53. Eduards Mizans
  54. Eduards Plugatirevs
  55. Valerijs Dragels
  56. Vadims Losans
  57. Dzintars Žebrovskis
  58. Ainārs Brunovs
  59. Vilnis Zambars
  60. Agris Vītols
  61. Juris Trambickis
  62. Ēvalds Trukšans
  63. Vilnis Švāns
  64. Vilnis Stagišs
  65. Gundars Razgals
  66. Agris Petersons
  67. Armands Prenclavs
  68. Ēriks Melbarzdis
  69. Maris Lama
  70. Aigars Lakša
  71. Pēteris Līcītis
  72. Aldis Labanovskis
  73. Andrejs Adamovs
  74. Ivo Mihelsons
  75. Aldis Bērziņš
  76. Igors Dimma
  77. Edgars Baltpurviņš
  78. Jānis Barons
  79. Indulis Habermanis

Specialitāte “Mūrnieks”

  1. Vitālijs Haļavins
  2. Jānis Šleja
  3. Vadims Semjonovs
  4. Guntis Tiltiņš
  5. Jānis Gurskis
  6. Andris Reinis

 

Specialitāte “Virpotājs”

  1. Nikolajs Kuņejevs

 

Specialitāte “Elektromontieris”

  1. Andrejs Jegorovs
  2. Andris Maļavka
  3. Igors Auziņš

 

Specialitāte “Apmetējs krāsotājs”

  1. Artis Žideljuks
  2. Arvils Zeltiņš
  3. Ilgvars Strautnieks
  4. Sandris Brigzna
  5. Igors Čihiržins
  6. Sergejs Sapiļs
  7. Vadims Čuprins

 

Specialitāte “Galdnieks”

  1. Gatis Neilands

Specialitāte “Atslēdznieks santehniķis”

  1. Dzintars Beihmanis
  2. Aivars Meinarts

 

Specialitāte “Apmetējs”

  1. Valerijs Uloča
  2. Sergejs Kucins
  3. Jānis Kozlovskis
  4. Vladimirs Semenjuks
  5. Ivans Položenecs

 

 

Specialitāte “Atslēdznieks”

  1. Guntars Pētersons

 

Specialitāte “Mūrnieks montētājs”

  1. Aleksandrs Morozenko
  2. Sergejs Lučkins
  3. Sergejs Fiļajevs
  4. Vladimirs Portnojs
  5. Vladimirs Baibakovs
  6. Ivans Jarigins
  7. Jurijs Matjuks
  8. Andrejs Dāboliņš
  9. Viktors Iļjins
  10. Sergejs Kačajevs
  11. Jānis Kačais
  12. Vitālijs Peņkovs
  13. Sergejs Barkovskis
  14. Enriko Levickis
  15. Sergejs Zeļinskis
  16. Aleksandrs Sondors

 

Specialitāte “Elektromontētājs”

  1. Normunds Detlovs
  2. Monvīds Zalstrups
  3. Jānis Babris
  4. Aigars Udris
  5. Valdis Sproģis
  6. Raivo Prokopovs
  7. Armands Priede
  8. Normunds Maselis
  9. Raivo Lapiņš
  10. Normunds Janekovskis
  11. Agris Gauračs
  12. Juris Elferts
  13. Oskars Endzelis
  14. Aleksis Daune
  15. Alnis Birkans

Specialitāte “Apmetējs krāsotājs flīzētājs”

  1. Jevgeņijs Desjatnikovs
  2. Oļegs Didenko
  3. Vladimirs Dubanos
  4. Oļegs Zubovs
  5. Jeļena Kononovičs
  6. Olga Kiļkovskaja
  7. Igors Kuzņecovs
  8. Jānis Mihaļcevičs
  9. Arvis Piders
  10. Zdislavs Hoļavskis
  11. Dzintra Vicupa
  12. Ēriks Kazimirisaniec
  13. Vadims Nikitins
  14. Viktors Ļebedevs
  15. Edgars Sauka
  16. Agris Trifonovs
  17. Sandra Gailīte
  18. Roberts Zaļkalns
  19. Andris Smilga
  20. Zaiga Zaneriba
  21. Edgars Šiškus
  22. Sergejs Jevstafjevs

Specialitāte “Celtniecības galdnieks”

  1. Valerijs Matukovičs
  2. Nikolajs Džus
  3. Genādijs Kmets
  4. Sergejs Mikalojunas
  5. Aleksandrs Šorins
  6. Aivars Trepša
  7. Nikolajs Kulišs
  8. Vladimirs Mickevičs
  9. Nikolajs Smirnihs
  10. Andrejs Cipčenko
  11. Sergejs Troiničs
  12. Aleksandrs Stunža
  13. Ēriks Dzalbs
  14. Nikolajs Artemejevs
  15. Vitālijs Šekštela

 

Specialitāte “Apzaļumošanas meistars”

  1. Laila Zelga
  2. Daina Brokans
  3. Dace Sivakova
  4. Almands Binovskis
  5. Ineta Liepiņa
  6. Agita Kviese
  7. Oskars Zelmenis
  8. Iraida Žagrakale
  9. Irina Prokoleva
  10. Ineta Novicka
  11. Dace Tamoliņa
  12. Sanita Blumberga
  13. Gunita Krievane
  14. Dace Sirica
  15. Inta Mušinska
  16. Sandra Burņevska
  17. Antra Bathena
  18. Ilze Lidaka
  19. Linda Sirica
  20. Ineta Priekule
  21. Judīte Lapsa
  22. Vilnis Bilinko
  23. Zaiga Dzene
  24. Lāsma Ničiparoviča
  25. Mārīte Hans

 

Specialitāte “Atslēdznieks celtnieks gāzmetinātājs”

  1. Māris Beragis
  2. Aigars Grenenbergs- Grīnbergs
  3. Dzintars Griepitis
  4. Gundars Grosfogels
  5. Jānis Rozenvalde
  6. Māris Vītols

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016