001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 1989. gada absolventi
1989. gada absolventi


Specialitāte „ Mūrnieks ”

  1. Jurijs Gerasimčuks
  2. Dmitrijs Dementjevs
  3. Igors Krūmiņš
  4. Andrejs Aksjonovs
  5. Andrejs Kairiš
  6. Dāvids Kunutis
  7. Jānis Petrago
  8. Uldis Otikovs
  9. Māris Zars
  10. Uldis Leinerts
  11. Ģirts Tiltiņ
  12. Andris Puzaks
  13. Jānis Grancovskis
  14. Sergejs Šimans
  15. Andrejs Suslovs
  16. Dmitrijs Astramovičs
  17. Andris Cirulis
  18. Sergejs Pleška
  19. Igors Ničipors
  20. Igors Savickis
  21. Jurijs Bortniks
  22. Itallo Lasmanis

Specialitāte “Namdaris betonētājs”

  1. Sergejs Levikins
  2. Andris Lukaševičs
  3. Sergejs Baranovs
  4. Andrejs Kubanovs
  5. Guntis Ferstmanis
  6. Atis Šepiņš
  7. Julius Ancionis
  8. Jānis Helvigs
  9. Gunārs Dreska
  10. Vasīlijs Gofeičuks
  11. Valerijs Artjuhs
  12. Gints Bundzens
  13. Arturs Valdheims
  14. Ervins Vanags
  15. Oļegs Kuzmins
  16. Māris Makreckis
  17. Gennadijs Orlovskis
  18. Oļegs Pļavnieks
  19. Vladimirs Peškurs
  20. Jānis Janovičs
  21. Andrejs Žilko
  22. Aldis Upenieks

 

Specialitāte “Krāsotājs”

  1. Alberts Grakovskis
  2. Rita Birziņa
  3. Armands Berziņš
  4. Sarmīte Vecpunga
  5. Aleksandrs Vaščenko
  6. Marina Gutmane
  7. Vitālijs Gribačevs
  8. Andrejs Ionikans
  9. Sandra Veckunga
  10. Aleksandrs Tumiļevičs
  11. Dainis Drels
  12. Sandijs Roze
  13. Aigars Reimanis
  14. Egils Pucens
  15. Druvis Kairiš
  16. Ivars Kuprišs
  17. Dmitrijs Bange
  18. Andris Muižnieks
  19. Aleksandrs Podoļskis
  20. Eduards Mhitorjans
  21. Arvīds Vītols
  22. Marlena Čerņavskaja
  23. Andrejs Maksimuks
  24. Aigars Reimanis

 

 

Specialitāte “Autoatslēdznieks “

  1. Valerijs Borisovs
  2. Aivis Hofmanis
  3. Mihails Burundukovs
  4. Andrejs Mihnovskis
  5. Zigurds Bumbulis
  6. Māris Briedis
  7. Oļegs Tiščenko
  8. Konstantīns Strogonovs
  9. Jurijs Evelit
  10. Aleksejs Utkins
  11. Sergejs Ivanovs
  12. Sergejs Krajevs
  13. Ļevs Petrovs
  14. Gennadijs Omeļčenko
  15. Aleksandrs Pavlovs
  16. Igors Paškevičs
  17. Valerijs Gavrilovs
  18. Valerijs Peļņiks
  19. Aivars Žukovskis
  20. Vitālijs Šemeta
  21. Aleksandrs Matulis
  22. Valdis Priežums
  23. Sergejs Petrovs
  24. Oļegs Antipins
  25. Sergejs Lukašenoks
  26. Igors Ivašņevs
  27. Andrejs Suharevskis
  28. Andrejs Gorškovs
  29. Juris Semenas
  30. Andis Baldonis
  31. Egmonts Barkovičs
  32. Guntars Bornikovs
  33. Raidīs Bruģis
  34. Uldis Brūveris
  35. Jānis Johansons
  36. Pāvels Salmiņš
  37. Jānis Salmiņš
  38. Bruno Lazdiņš
  39. Normunds Jusis
  40. Genādijs Daniļčenko
  41. Vidgālijs Zeļencovs
  42. Edgars Zaļškis
  43. Juris Vītols
  44. Raimonds Vilčinskis
  45. Agris Saulītis
  46. Viktors Kuncevičs
  47. Jānis Krūmiņš

 

Specialitāte “Apzaļumošanas meistars”

  1. Ilona Gutsone
  2. Edīte Meldere
  3. Jolanta Borkmane
  4. Ilga Simsone
  5. Baiba Gailīte
  6. Laima Lauska
  7. Ilze Butkus
  8. Iveta Krūpiņa
  9. Ģirts Popovs
  10. Lolita Griščenko
  11. Liene Popakule
  12. Ieva Jaunošane
  13. Lilita Šustika
  14. Agrita Pohiļs
  15. Iveta Elmane
  16. Laila Elfermane
  17. Ģirts Broks

Specialitāte “Elektriķis”

  1. Uldis Zelčs
  2. Viktors Cicins
  3. Kaspars Tiltiņš
  4. Ilvars Lacis
  5. Maris Bitens
  6. Agris Blumfelds
  7. Andrejs Blumfelds
  8. Normunds Cimars
  9. Ainis Kalnietis
  10. Raimonds Kalejs
  11. Edgars Kozlovs
  12. Arnis Lagzdiņš
  13. Artis Ozols
  14. Dzintars Tauens

 Specialitāte “Atslēdznieks montētājs”

  1. Igors Kobardo

 

Specialitāte “Namdaris”

  1. Anris Rencbergs
  2. Salbis Sokolovskis
  3. Vilnis Bēteris
  4. Jānis Podnieks

 

 

Specialitāte “Virpotājs frēzētājs”

  1. Aleksandrs Iļins
  2. Aleksandrs Loponovs
  3. Vitālijs Baranovskis
  4. Aleksandrs Kovaļs
  5. Vladimirs Misjuks
  6. Valerijs Radujevičs
  7. Viktors Deliščenko
  8. Eduards Kuhta
  9. Vitālijs Miljunas
  10. Oļegs Nikiforovs
  11. Vasīlijs Radujevičs
  12. Sergejs Tretjanovs
  13. Vladislavs Ševčenko
  14. Valerijs Jahnovičs
  15. Oļegs Andrejevs
  16. Andrejs Bordjukovs

 

Specialitāte “Mūrnieks montētājs”

  1. Gennadijs Jeršovs
  2. Andrejs Vilivis
  3. Mihails Nikolajevs
  4. Andris Lavrinovičs
  5. Aleksandrs Purtilo
  6. Leonīds Tonkevičs
  7. Marjans Časnovičs
  8. Andrejs Litašeks
  9. Juris Kižno
  10. Andrejs Lastoviks
  11. Vladimirs Purtilo
  12. Aleksandrs Molotkovs
  13. Sergejs Komars
  14. Pavels Petrago
  15. Eduards Sojanko

 Specialitāte “Celtniecības galdnieks”

  1. Ainārs Ziedonis
  2. Aldis Puriņš
  3. Jānis Dzerkalis
  4. Andis Upītis
  5. Ainārs Konopačkis
  6. Austris Svilpis
  7. Juris Millers
  8. Raimonds Balceris
  9. Aldis Radvilas
  10. Mairis Kudins
  11. Varis Grabauskis
  12. Juris Rešetilo
  13. Ojārs Prāmalts
  14. Valters Madžulis
  15. Aldis Rāzmanis
  16. Inolds Švāns
  17. Aivars Misiunas
  18. Uldis Peikmanis
  19. Uldis Brigzna
  20. Oskars Jekševics
  21. Ainārs Mozaļevskis
  22. Guntars Žukovskis
  23. Kārlis Roze
  24. Dzintars Oškalns
  25. Romāns Andrišans
  26. Ilmārs Mežaraups

Specialitāte “Krāsotājs apmetējs”

  1. Dmitrijs Teterins

Specialitāte “Santehniķis atslēdznieks”

  1. Uldis Langenfelds
  2. Aigars Upits
  3. Guntars Vanzis
  4. Rojs Rutkovskis
  5. Aivars Sjakste
  6. Andris Putriņš
  7. Guntars Dubovs

Specialitāte “Atslēdznieks elektrometinātājs”

  1. Ainārs Grinfelds

Specialitāte “Apmetējs krāsotājs flīzētājs”

  1. Antons Taputs
  2. Valerijs Volkovs
  3. Tatjana Artemjeva
  4. Valerijs Galeņa
  5. Pjotrs Gusevs
  6. Normunds Dzenis
  7. Irina Kunavičs
  8. Sergejs Nikonovs
  9. Aleksandrs Stukačs
  10. Viktors Hruniks
  11. Žanna Hudožilova
  12. Igors Šlapins

 

Specialitāte “ Dzelzsbetona konstrukcijas montētājs”

  1. Jevgeņijs Makroukis
  2. Sergejs Gorbacevičs
  3. Sergejs Sidorenko

 

Specialitāte “Elektromontētājs”

  1. Ainis Kalnietis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016