001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 1990. gada absolventi
1990. gada absolventi


Specialitāte „ Elektriķis ”

  1. Andrejs Parfjonovs
  2. Valerijs Firčuks

 

Specialitāte “Betonētājs”

  1. Māris Balodis

Specialitāte “Namdaris”

  1. Armands Butka
  2. Sandris Dombrovskis
  3. Sergejs Fedotovs
  4. Nikolajs Gasparenko
  5. Andrejs Grigorjevs
  6. Aleksejs Gruodis
  7. Raimonds Jakovelis
  8. Modris Kārols
  9. Oskars Kārols
  10. Jānis Kreislers
  11. Dainis Lasmanis
  12. Gatis Leijnieks
  13. Māris Misiunas
  14. Andris Muižnieks
  15. Sergejs Prohorovs
  16. Jānis Soldatovs
  17. Paulis Stonis
  18. Sergejs Stukačs
  19. Arnis Šilovs
  20. Māris Španovskis
  21. Edgars Šteins
  22. Sergejs Šveds
  23. Jānis Urbāns
  24. Agris Vanags
  25. Aivars Viļums
  26. Dainis Viļums
  27. Āris Vitovskis
  28. Andris Zariņš
  29. Kaspars Zīlīte
  30. Jānis Allis

Specialitāte “Autoatslēdznieks”

  1. Andris Karnišauskis
  2. Staņislavs Djomins
  3. Aleksejs Rjabcevs
  4. Oskars Kopcis
  5. Ainārs Janulionis
  6. Agris Maskovskis
  7. Jānis Šteinbaums
  8. Normunds Ziedonis
  9. Vjačeslavs Moisejenkovs
  10. Andrejs Marčenkovs
  11. Anatolijs Jurigins
  12. Dzintars Zabarovskis
  13. Oļegs Drobovs
  14. Sergejs Vlasenko
  15. Pavels Guļmerzajevs
  16. Jevgeņijs Kovtuns
  17. Jurijs Karpenko
  18. Fjodors Zadiranovs
  19. Vitālijs Ļvovs
  20. Edgars Krumiņš
  21. Jevgeņijs Morozovs
  22. Andrejs Moškanovs
  23. Andrejs Pinjavskis
  24. Valerijs Pasternaks
  25. Aleksejs Romanoks
  26. Jurijs Tereščenko
  27. Andrejs Šumilins
  28. Alberts Husainovs
  29. Konstantīns Veršans
  30. Aleksandrs Breskis
  31. Dmitrijs Ganeckis
  32. Andrejs Bogdanovs
  33. Guntars Āboliņš
  34. Andris Beikmanis
  35. Mārtiņš Brička
  36. Juris Brīvnieks
  37. Normunds Cauna
  38. Andis Deņisovs
  39. Jānis Gertners
  40. Aigars Līzus
  41. Rafaels Mališevs
  42. Mārtiņš Meierovics
  43. Edgars Prūsis
  44. Dainis Rasa
  45. Jugars Spalva
  46. Andris Spica
  47. Juris Svānbergs
  48. Normunds Zīle
  49. Jurijs Aleksejevs
  50. Sergejs Vlasenko

Specialitāte “Krāsotājs”

  1. Igors Ameļčenko
  2. Vladimirs Ankups
  3. Aigars Andersons
  4. Vitauts Beļskis
  5. Aivars Bercs
  6. Georgijs Balabanovs
  7. Ģirts Veilands
  8. Viktors Galeņa
  9. Juris Didrihsons
  10. Jānis Daniļčenko
  11. Raimonds Žukovskis
  12. Oļegs Kočegarovs
  13. Nikolajs Kuharenok
  14. Sergejs Migunovs
  15. Toms Zvejs
  16. Dmitrijs Petričecs
  17. Sergejs Portnojs
  18. Juris Piotrovskis
  19. Aleksandrs Polonskis
  20. Modris Savičs
  21. Vitālijs Šlihts
  22. Raivo Lerkis
  23. Harijs Unzulis
  24. Oksana Stegura
  25. Igors Kudrjašovs
  26. Jānis Zagorskis
  27. Jeļena Antonenoks

Specialitāte “Mūrnieks”

  1. Māris Bieļskis
  2. Jānis Kogais
  3. Dzintars Moskovskis
  4. Dmitrijs Sidļarovs
  5. Igors Gribanovs
  6. Valerijs Čerņa
  7. Ints Brauns
  8. Mihails Galkovs
  9. Jevgeņijs Varnelo
  10. Vitauts Buikovskis
  11. Mihails Belousovs
  12. Jānis Dakstiņš
  13. Aleksandrs Ščerbaks
  14. Māris Feldmanis
  15. Aleksandrs Novožilovs
  16. Igors Mosaņuks
  17. Rādijs Kudrovs
  18. Oļegs Kobzistis
  19. Andrejs Zakrepskis
  20. Sergejs Gorodko
  21. Vitālijs Grandovskis
  22. Igors Buikevičs
  23. Vladimirs Suruda
  24. Igors Parazenkovs
  25. Ruslans Vanins
  26. Oļegs Šaigorodskis
  27. Viktors Bobrovs
  28. Sergejs Semjonovs
  29. Staņislavs Gasjuļs
  30. Sergejs Sagaidaks
  31. Romāns Razgalis
  32. Igors Popovs
  33. Sergejs Mališevs

Specialitāte “Instrumentu atslēdznieks”

  1. Andrejs Burlaks
  2. Romāns Eihvalds
  3. Andrejs Valters
  4. Valerijs Vavočka
  5. Nikolajs Visockis
  6. Konstantīns Jevstigņejevs
  7. Aleksandrs Groševs
  8. Vitālijs Kuzņecovs
  9. Ivans Pavljukovskis
  10. Aleksandrs Ļebedevs
  11. Vitālijs Šiks
  12. Aleksandrs Izoginžen
  13. Sergejs Filipovs
  14. Aleksandrs Forteļs
  15. Igors Kligulis
  16. Aleksejs Forteļs
  17. Aleksandrs Suhenko
  18. Aleksandrs Lomakins
  19. Jurijs Ozoliņš

Specialitāte “Mūrnieks montētājs”

  1. 1.Uldis Endzelis
  2. 2.Grigorijs Smirnovs
  3. 3.Aleksandrs Makarovs
  4. 4.Boriss Turonoks
  5. 5.Oļegs Novickis
  6. 6.Andrejs Svikis
  7. 7.Sergejs Bogdanovs
  8. 8.Jurijs Platačs
  9. 9.Sergejs Gičko

 Specialitāte “Galdnieks namdaris”

  1. 1.Agris Āriņš
  2. 2.Jānis Baltiņš
  3. 3.Gundars Tračums
  4. 4.Alovis Kapcjuks
  5. 5.Gints Krastiņš
  6. 6.Normunds Karpjuks
  7. 7.Jarāns Fabjančuks
  8. 8.Jānis Beisāns
  9. 9.Uldis Blumbergs
  10. 10.Aigars Cīrulis
  11. 11.Ainars Cīrulis
  12. 12.Marks Cukens
  13. 13.Andris Jeģers
  14. 14.Raimonds Konps
  15. 15.Aivars Kramiņš
  16. 16.Rihards Kunainis
  17. 17.Rinalds Neimanis
  18. 18.Aigars Ozols
  19. 19.Normunds Ozols
  20. 20.Edmunds Pastors
  21. 21.Ģirts Puriņš
  22. 22.Dainis Rozentāls
  23. 23.Areis Savickis
  24. 24.Raivo Strauja
  25. 25.Kaspars Sveteris
  26. 26.Ēriks Dirvčus

 

 

Specialitāte “Krāsotājs apmetējs”

 

  1. 1.Aleksandrs Ivanovs
  2. 2.Valerijs Žukovs
  3. 3.Vadims Buknevičs
  4. 4.Edgars Barkovičs
  5. 5.Dainis Balodis
  6. 6.Egils Briedis
  7. 7.Juris Kārkliņš
  8. 8.Māris Dimantovičs
  9. 9.Olga Guļšina
  10. 10.Gundars Jurģis
  11. 11.Ivars Leršs
  12. 12.Līga Liepa
  13. 13.Intars Misiņš
  14. 14.Jaroslavs Pečenijs
  15. 15.Igors Raginskis
  16. 16.Dzintars Malders
  17. 17.Edgars Zīmons
  18. 18.Raivis Truļs
  19. 19.Jānis Seleckis

 

 

Specialitāte “Virpotājs”

 

1.Igors Jermacans

2.Vjačeslavs Viktorov

3.Aleksejs Semusjovs

4.Pavels Mihaiņuks

 

Specialitāte “Atslēdznieks santehniķis”

  1. 1.Sergejs Čerņajevs

 

Specialitāte “Rūpniecības iekārtas elektromontieris”

  1. Vladimirs Antipins
  2. Eduards Grigorjevs
  3. Pavels Dehniks
  4. Sergejs Ivašovs
  5. Sergejs Kabanovs
  6. Vitālijs Kotovs
  7. Vladimirs Kreidipovs
  8. Vladimirs Markovs
  9. Jurijs Osennikovs
  10. Mihails Palancevičs
  11. Andrejs Parfjonovs
  12. Igors Penčuks
  13. Vladimirs Piščučins
  14. Vitālijs Regiņa
  15. Nikolajs Romanovskis
  16. Anatolijs Ruds
  17. Andrejs Sidorovs
  18. Igors Troiniks
  19. Jurijs Trukšaks
  20. Nikolajs Ugarovs
  21. Aleksandrs Uršte
  22. Jevgeņijs Zagadskis

 

Specialitāte “Virpotājs frēzētājs”

  1. Igors Beļajevs
  2. Jurijs Berezjuks
  3. Leonīds Vasilecs
  4. Mihails Vorobjovs
  5. Viktors Ginkups
  6. Valerijs Drozds
  7. Mihails Zarubins
  8. Leonīds Koļesņikovs
  9. Aleksandrs Mihailovskis
  10. Aleksandrs Remeņjuks
  11. Igors Ruža
  12. Gļebs Samušonoks
  13. Oļegs Solodovs
  14. Andris Sargelis
  15. Vadims Čerkašins
  16. Valerijs Šuļcs
  17. Sergejs Zazuks
  18. Vladimirs Hmeļnickis
  19. Andrejs Sidorovičs

 

Specialitāte “Apmetējs”

  1. Aleksandrs Gedzs
  2. Jurijs Griva
  3. Roberts Šnips

Specialitāte “Krāsotājs apmetējs flīzētājs”

  1. Jeļena Sagaidaks
  2. Sergejs Novickis
  3. Sergejs Ļubinskas
  4. Marija Gvozdevskaja
  5. Pavels Traškovs
  6. Dina Lozbeneva

Specialitāte “Rūpniecības iekārtas atslēdznieks”

  1. Pavels Mihailjuks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016