001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 1991. gada absolventi
1991. gada absolventi


Specialitāte „ Galdnieks ”

  1. Jānis Svalbe
  2. Aivo Jargaitis
  3. Normunds Malečus
  4. Armands Ošiņš
  5. Kaspars Šnepsts
  6. Andis Paeglis
  7. Edgars Rītiņš
  8. Kaspars Muižnieks
  9. Normunds Anšains
  10. Jānis Sviķis

 

 

Specialitāte “Virpotājs”

  1. Jurijs Stepanovs
  2. Jurijs Jurčenko
  3. Vladimirs Sajanko
  4. Oļegs Kovaļkovs
  5. Romas Spagis
  6. Boriss Agejevs
  7. Iļgars Abdulajevs
  8. Valerijs Borunovs
  9. Andrejs Vezjuks
  10. Jurijs Ginkuls
  11. Vladimirs Kostiņans
  12. Mikola Kvarcjanijs
  13. Dmitrijs Kovaljauskas
  14. Ivans Misanovičs
  15. Aivars Petriks
  16. Oļegs Pusvaškis
  17. Andrejs Ribčenko
  18. Viktors Sakavičs
  19. Igors Svjažins
  20. Igors Silnieks
  21. Vladimirs Subičs
  22. Jevgeņijs Stasjuks
  23. Vladimirs Tovstjuks
  24. Edgars Ševčenko
  25. Genādijs Jakubovskis
  26. Konstantīns Berezins
  27. Dainis Vasiļjevs
  28. Gints Gedvils

 Specialitāte “Namdaris betonētājs”

  1. Aleksejs Ivanovs
  2. Jurijs Kedrovs
  3. Jurijs Nagiļs
  4. Pavels Zeldi
  5. Vladimirs Petrovs
  6. Igors Bugajevičs
  7. Oļegs Gutovs
  8. Jurijs Kuboseks
  9. Vladimirs Smirnovs
  10. Oļegs Rezjapkins
  11. Grigorijs Frančuks
  12. Dmitrijs Pavlovičs

 

Specialitāte “Krāsotājs”

  1. Janeks Zaņis
  2. Igors Pavlovičs
  3. Andris Cirša
  4. Igors Bartaševičs
  5. Edgars Cinis
  6. Jānis Ivanovs
  7. Māris Karpjuks
  8. Juris Korsaks
  9. Orests Kubarko
  10. Andrejs Kuļevs
  11. Arnis Laizāns
  12. Māris Ludboržs
  13. Jānis Mičs
  14. Zigmārs Stārks

 

Specialitāte “Mūrnieks montētājs”

  1. Ivans Kozlovs
  2. Sergejs Krotovs
  3. Andrejs Krutajevs
  4. Igors Baļuks
  5. Staņislavs Gaštoļds
  6. Dmitrijs Davidovs
  7. Valdis Džede
  8. Vladimirs Matjušovs
  9. Dmitrijs Kamilavčin
  10. Sergejs Zarubins
  11. Vadims Čulka
  12. Gennadijs Januševičus
  13. Igors Šalajevs
  14. Oļegs Kutačevs
  15. Eduards Polovko
  16. Igors Fedorčuks

 

 

Specialitāte “Elektriķis”

  1. Tatjana Monorova
  2. J. Durevskis

 

Specialitāte “Mūrnieks”

  1. Guntis Brežins
  2. Jānis Jankovskis
  3. Jānis Didrihsons
  4. Māris Gross
  5. Ainārs Lasmanis
  6. Juris Naļivaiko
  7. Juris Luters
  8. Uldis Pivarovičs
  9. Jānis Vjaters
  10. Aivars Žibenko
  11. Jānis Cipruss
  12. Valerijs Antonjonoks
  13. Oļegs Stefanovičs
  14. Jurijs Visockis
  15. Vadims Gorobec
  16. Vitālijs Gudovskis
  17. Vladimirs Kazimirjonoks
  18. Genādijs Pinčuks
  19. Viktors Korotkovs
  20. Svajunas Liekstutis
  21. Aleksandrs Overčenko
  22. Igors Ponomarjovs
  23. Marks Ptončenko
  24. Sergejs Saltikovs
  25. Aleksandrs Stepaņenko
  26. Boriss Polozovs
  27. Oļegs Karpovs
  28. Sergejs Bezrukovs
  29. Sergejs Isajevs
  30. Aleksejs Loginovs
  31. Aigars Veiss
  32. Juris Stūrmanis
  33. Intars Lūks
  34. Agris Kārkliņš
  35. Raivis Rupulis
  36. Ints Klimza
  37. Renārs Baldonis
  38. Rinalds Amjuts
  39. Andris Ciršs
  40. Andris Mihaļskis

 

Specialitāte “Namdaris”

  1. Viktors Kiričenko
  2. Mareks Andersons
  3. Guntis Segliņš
  4. Kārlis Tārs
  5. Juris Konnovs
  6. Māris Baumanis
  7. Ronalds Vīksne
  8. Jānis Zesamonis
  9. Aivars Mijūns

 

Specialitāte “Atslēdznieks”

  1. Andrejs Juhnevičs
  2. Aleksejs Kudrjašovs
  3. Juris Rozītis
  4. Andrejs Živjuks
  5. Jevgeņijs Rižakovs
  6. V. Afanasjevs
  7. Denis Necvetnojs
  8. Jurijs Kamins
  9. Eduards Kukuškin
  10. Vlads Krauklis
  11. Igors Dabrevičs
  12. Jānis Vonogs
  13. Oļegs Tutovs
  14. Viktors Puzinkevičs
  15. Viktors Mihaļevičs
  16. Maris Meikšans
  17. Māris Mihailovs
  18. Pjotrs Fomenko
  19. Romāns Solomins
  20. Vitālijs Smirnovs
  21. Vitālijs Saveļjevs
  22. Romāns Salinieks
  23. Sergejs Pileits
  24. Sergejs Primačenkov
  25. Nikolajs Gavurs
  26. Franeks Blumbergs
  27. Vladlens Amičenko
  28. Vadims Zujevs
  29. Sergejs Kuznecovs
  30. Romāns Kopuševs

 

Specialitāte “Betonētājs”

  1. Jānis Bergmanis
  2. Sergejs Truškins

Specialitāte “Galdnieks”

  1. Mareks Andersons
  2. Ruslans Drelis
  3. Ēriks Trimokaitis
  4. Sergejs Sokalauskas
  5. Andris Gerķis
  6. Igors Kaveckis

Specialitāte “Galdnieks namdaris”

  1. Māris Mežotnis
  2. Viktors Smirnovs
  3. Vasīlijs Kovaļkovs

Specialitāte “Apmetējs krāsotais”

  1. Jurijs Udalovs
  2. Askolds Klasons
  3. Juris Vegners
  4. Nadežda Zolbergs
  5. Jurijs Smoļuks
  6. Sergejs Haritonovs
  7. Nikolajs Popovskis
  8. Aleksejs Vasiljevs
  9. Svetlana Smirnihs
  10. Igors Ostašs
  11. Jurijs Saltikovs
  12. Aleksandrs Kosopalovs
  13. Oļegs Sinica
  14. Valentīns Ioniškis
  15. Andrejs Podjeļskis
  16. Jekaterina Okuņeva
  17. Andrejs Nečiporuks
  18. Igors Lankovskis
  19. Aleksandrs Kolesņikovs
  20. Anatolijs Gutniks
  21. Jurijs Udalovs
  22. Viktors Ļebedevs
  23. Svjatoslavs Koroļkovs
  24. Vitālijs Golubevs
  25. Dmitrijs Ivanovs
  26. Pēteris Zakafovs
  27. Juris Zuss
  28. Arnis Zaļais
  29. Artis Liepiņš
  30. Andris Mozūdris
  31. Normunds Ostvalds
  32. Mareks Kreizlers
  33. Dairis Juberts
  34. Aigars Verpakovskis
  35. Juris Zanerips
  36. Andris Lazdiņš
  37. Mārcis Greiers
  38. Dainis Andžāns
  39. Andris Briedis
  40. Jānis Zakalovskis
  41. Jānis Svātiņš
  42. Igors Suhoļets
  43. Inārs Burtnieks
  44. Aleksejs Dementjevs
  45. Igors Pacinko
  46. Andrejs Juškevičs
  47. Arkādijs Belikovs
  48. Oļegs Vasilecs
  49. Oļegs Svetličnijs
  50. Andrejs Šoha
  51. Sergejs Golovenko
  52. Agris Agarelovs
  53. Juris Astapovičs
  54. Lauris Baltgalvis
  55. Māris Buners
  56. Guntis Dāboliņš
  57. Raimonds Freimanis
  58. Agris Krilovs
  59. Kaspars Orlovskis
  60. Raimonds Smiļģis
  61. Jānis Smiļģis
  62. Vilnis Sproģis
  63. Kaspars Stižko
  64. Kaspars Šilders
  65. Dainis Ūdris
  66. Tarass Vacins
  67. Ivo Vereskuns
  68. Zigmunds Lācis

 

Specialitāte “Namdaris apmetējs”

  1. Boriss Matvejevs
  2. Iosifs Jakubenovičs

 

Specialitāte “Santehniķis “

  1. Jurijs Širokovs
  2. Romāns Grigorjevs
  3. J. Durevskis

Specialitāte “Autoatslēdznieks”

  1. Vladimirs Volodins
  2. Aigars Smiltnieks
  3. Sandris Savickis
  4. Aigars Liepiņš
  5. Arnis Jaunzems
  6. Aigars Udris
  7. Juris Ničipars
  8. Aldis Pirtnieks
  9. Modris Siliņš
  10. Ēriks Briļs
  11. Jānis Zinvītis
  12. Aleksandrs Kuļevs
  13. Guntars Sīka
  14. Ilgvars Šillers
  15. Aivars Cimdiņš
  16. Edmunds Daukulis
  17. Aldis Gelašs
  18. Edgars Šoucs
  19. Bruno Puravics
  20. Guntis Volivskis
  21. Rolands Zīle
  22. Elmārs Straumens
  23. Maris Vītols
  24. Arnis Gašpuitis
  25. Gints Tiltiņš
  26. Rolands Kronbušs
  27. Aleksandrs Galimžanovs
  28. Rafaiļs Debesnieks
  29. Sergejs Jelisejevs
  30. Andrejs Žojds
  31. Andrejs Kovtun
  32. Rihards Koreņs
  33. Vladimirs Kungurcevs
  34. Valentīns Lozovenko
  35. Sergejs Mališevs
  36. Nikolajs Masaļskis
  37. Aleksejs Paberežecs
  38. Andrejs Rižijs
  39. Aleksandrs Rimdjonoks
  40. Gennadijs Sokolovs
  41. Ruslans Tomas
  42. Andrejs Šinkevičs
  43. Aleksandrs Ševcovs
  44. Sergejs Šatkovs
  45. Andris Juberts
  46. Vladislavs Kuzņecovs
  47. Dmitrijs Ribakovs
  48. Ivans Sadovskis
  49. Aleksejs Andrejevs

Specialitāte “Keramiķis”

  1. Irina Mamedova
  2. Karina Balušs
  3. Diana Priediņa
  4. Jeļena Jankovska
  5. Oksana Dembicka

 

Specialitāte “Apmetējs”

  1. Ilvars Auziņš
  2. Andris Gailāns
  3. Mareks Markevics
  4. Edijs Zelmenis
  5. Andis Mots
  6. A. Tauriņš

Specialitāte “Elektromontieris”

  1. V. Kirjuhins

 

Specialitāte “Virpotājs frēzētājs”

  1. I. Jefimičevs

 

Specialitāte “Galdnieks mēbeļnieks”

  1. Pēteris Pujats
  2. Edgars Rusis
  3. Normunds Vēveris
  4. Jānis Cipruss

Specialitāte “Instrumentu atslēdznieks”

  1. Aleksandrs Golcvarts
  2. Igors Volkovs
  3. Konstantīns Ribas
  4. Vladimirs Smuļko

 

Specialitāte “Galdnieks namdaris parketa lēcējs”

  1. Jānis Apinis
  2. Dānis Alknis
  3. Jānis Auziņš
  4. Ģirts Grundulis
  5. Edijs Krīgers
  6. Dainis Piepens
  7. Jānis Rūdaps
  8. Uldis Saulājs
  9. Aivars Saulājs
  10. Ints Snicens
  11. Aigars Stārus
  12. Raivo Tihamirovs
  13. Aldis Vārna
  14. Arvis Zariņš
  15. Normunds Milčinskis

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016