001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 1993. gada absolventi
1993. gada absolventi


Specialitāte „ Mūrnieks ”

  1. V. Šelests
  2. Agris Rozenfelds
  3. Ventis Rumpis
  4. Maris Tūrks
  5. Jānis Beihmanis
  6. Benedikts Valatkaitis
  7. Ints Bērziņš
  8. Jānis Vanags
  9. Kaspars Birzulis
  10. Mareks Klūga
  11. Juris Esterlens
  12. Jānis Kalva
  13. Modris Stepiņš
  14. Kaspars Janušauskis
  15. Jorens Karnišauskis
  16. Alvis Laansoo
  17. Uldis Stepuļonoks
  18. Armands Kellerts
  19. Guntars Gulbis
  20. Juris Andrejevs
  21. Guntis Zvirgzdiņš
  22. Āris Zariņš
  23. Aleksandrs Iļčukovs
  24. Oskars Skoromka
  25. Juris Petkēvičs
  26. Ivo Birkans
  27. Lauris Ežvertiņš
  28. Ģirts Pajats
  29. Ivans Barbuca
  30. Igors Timofējevs
  31. Eduards Pegovs
  32. Sergejs Mamontovs
  33. Deniss Francevs
  34. Ruslans Sviķis
  35. Ruslans Orudževs
  36. Ruslans Marahovs
  37. Sergejs Maršauskas
  38. Aleksandrs Gladkih
  39. Aleksejs Ribčenko
  40. Māris Vofromējevs
  41. Aleksandrs Vaščenko
  42. Aivars Dinaburgs
  43. Aleksandrs Mullahmetovs
  44. Andrejs Kirsanovs
  45. Vitālijs Kapickis
  46. Igors Raķuts
  47. Leontijs Bļinovs
  48. Ruslans Nastusevičs
  49. Vladimirs Jemeļjanenko
  50. Jevgēņijs Filippovs
  51. Ivans Ramenskis
  52. Jurijs Babkins
  53. Boriss Aleksandrovs

 

 

 

Specialitāte „ Krāsotājs ”

  1. Edgars Kalnārs
  2. Uldis Gricāns
  3. Mārtiņš Grozbergs
  4. Jānis Jaunozols
  5. Raimonds Lazda
  6. Gundars Lūks
  7. Mareks Muižnieks
  8. Jānis Stols
  9. Ivars Nastevičs
  10. Aleksandrs Šauļis
  11. Eduards Martinsons
  12. Igors Pavlovs
  13. Tatjana Pašina
  14. Sergejs Kozinkovs
  15. Sergejs Iļjins
  16. Aleksandrs Barans
  17. Vitālijs Jemeļjanenkovs
  18. Oļegs Arseņtjevs
  19. Jānis Rozenfelds
  20. Sergejs Bistrickis

 

 

Specialitāte “Galdnieks”

  1. Jānis Ušerovskis
  2. Normunds Asmanis
  3. Renārs Muiziniks
  4. Artūrs Gribusts
  5. Andris Laizāns
  6. Sandis Liskauskis
  7. Andris Matuselis
  8. Andris Pedkovics
  9. Armands Renis
  10. Andris Pilāts
  11. Mārtiņš Siliņš
  12. Ivars Slakteris
  13. Aigars Treidens
  14. Agris Vicinskis
  15. Māris Valgemuts
  16. Aleksandrs Kargopolovs
  17. Andrejs Mateiko
  18. Oļegs Boldirevs
  19. Anatolijs Tjuševs
  20. Sergejs Žuks

 

 

Specialitāte “Keramiķis”

  1. Tatjana Krupskaja
  2. Gita Kramiņa
  3. Jeļena Ņikitina
  4. Jeļena Piļecka
  5. Inga Romancevica
  6. Vilnis Skvorcovs
  7. Natālija Hodarceviča
  8. Nataļja Šukajeva
  9. Vitālijs Škarubskis

 

Specialitāte “Remontu atslēdznieks”

  1. Valerijs Bekreņovs
  2. Konstantīns Zagackis
  3. Jaroslavs Baturovs

 

Specialitāte “Apmetējs”

  1. Ivans Romenskis

Specialitāte “Virpotājs krāsotājs”

  1. Andris Kozlovs

 

 

Specialitāte “Apmetējs krāsotājs”

  1. Ruslans Vaitkēvičs 

Specialitāte “Virpotājs”

  1. Uģis Kuļikovskis

 

 

Specialitāte “Automehāniķis”

  1. Ivars Cišs
  2. Jānis Derkusovs
  3. Romāns Trifanovs
  4. Dmitrijs Žerebjatņikovs
  5. Viktors Lapunovs
  6. Pavels Rinķevičs
  7. Vladimirs Kadzejs
  8. Dmitrijs Orlovs

Specialitāte “Mēbeļu restaurators”

  1. Arnolds Švāns

 

 

Specialitāte “Podnieks keramikas izstrādājumu apgleznotājs”

  1. Gints Alpēns
  2. Āris Jekšēvics
  3. Kristīne Kēvica
  4. Madara Smēdiņa
  5. Andis Rubenis
  6. Sintija Zaļkalne
  7. Sanita Andiņa
  8. Jūlija Prigodina

Specialitāte “Metālapstrādnieks”

  1. Oļegs Fedjučenko
  2. Romāns Brekkeļ
  3. Aleksandrs Staselovičs
  4. Andrejs Jalovko
  5. Andrejs Trifonovs

 

Specialitāte “Celtniecības darbu meistars”

  1. Denis Karasjovs
  2. Sergejs Golubevs
  3. Andrejs Vaišļa
  4. Sergejs Kopitovs

 

Specialitāte “Būvgaldnieks”

  1. Sergejs Maslovskis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016