001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 1996. gada absolventi
1996. gada absolventi


Specialitāte „ Ēku krāsotājs, tapešu līmētājs ”

  1. Romualds Aukštikalnis
  2. Jevgēnijs Babuškins
  3. Oļegs Celms
  4. Ivan Jepišins
  5. Sergejs Borisovs
  6. Jevgēnijs Jefimovs
  7. Sergejs Fjodorovs
  8. Ruslans Formančuks
  9. Vitālijs Kaļins
  10. Andrejs Kobiļčenko
  11. Aleksejs Kodmans
  12. Jans Kohs
  13. Mihails Koroļs
  14. Jurijs Kuruļenko
  15. Juris Kroņis
  16. Vladimirs Lukaševičs
  17. Vladimirs Mašurovs
  18. Vitālijs Murikovs
  19. Māris Ničiparovičs
  20. Sergejs Pavļenko
  21. Aleksandrs Predibailo
  22. Sergejs Savčuks
  23. Aleksandrs Seļanins
  24. Aleksandrs Seibutis
  25. Normunds Sokolovs
  26. Vladimirs Veļbickis
  27. Jevgēnijs Višņakovs
  28. Vadims Vorobjovs
  29. Maksims Žeļeznovs

 

Specialitāte „ Apmetējs ”

  1. Edijs Stražinskis
  2. Sergejs Zaharovs
  3. Mareks Otto
  4. Vitālijs Večera
  5. Raimonds Vītols
  6. Aleksandrs Smuļko
  7. Vilnis Siliņš
  8. Māris Rubuļs
  9. Mārcis Roziņš
  10. Māris Rūce
  11. Mareks Pļavnovs
  12. Jānis Pastva
  13. Kaspars Osis
  14. Mareks Nesterēnoks
  15. Juris Muižarājs
  16. Igors Miljantejs
  17. Uldis Markuns
  18. Zigmunds Lanka
  19. Andrejs Kudrjašovs
  20. Aivars Kļava
  21. Jānis Jurgins
  22. Jānis Graubergs
  23. Armands Fišmeistars
  24. Gundars Ēķis
  25. Einārs Corndorfs
  26. Emīls Bogdanovs
  27. Oskars Blumfelds
  28. Guntars Blomnieks
  29. Valdis Adatiņš
  30. Ainārs Bankevics

Specialitāte „ Majsaimniece ”

  1. Ieva Akone
  2. Kristīne Beļakova
  3. Inga Egle
  4. Agnese Kiršteine
  5. Ilze Spure
  6. Mārīte Indriksone
  7. Dace Strazdiņa
  8. Gita Barone
  9. Evita Vinkure
  10. Ilze Vītola
  11. Ginta Vītola
  12. Inga Zubova
  13. Irina Bidzāne
  14. Larisa Birliba
  15. Marina Brekkeļa
  16. Kristīna Buravcova
  17. Irina Fialkovska
  18. Ludmila Griženkova
  19. Lilija Ibragimova
  20. Tatjana Ivanova
  21. Jolanta Jaseļonīte
  22. Irina Jeļšanova
  23. Rita Jevstigņejeva
  24. Natālija Kalašnikova
  25. Tatjana Kolosjonok
  26. Andželika Korsak
  27. Marija Kovaļ
  28. Vineta Kravčenko
  29. Lidija Krupska
  30. Marija Kungurceva
  31. Jekaterina Kuņankina
  32. Viktorija Ļebedenko
  33. Inese Litčenko
  34. Oksana Matveičuk
  35. Diāna Mikitjuk
  36. Marina Ņikolajeva
  37. Alina Petjukevič
  38. Ina Pozņak
  39. Nataša Sergeja
  40. Marina Starostina
  41. Oksana Timčenko
  42. Ana Vavilonska
  43. Jeļena Zīmort

 

Specialitāte „ Automehāniķis ”

  1. Maksims Jakuševs
  2. Sergejs Ortinskis
  3. Sergejs Seļužickis
  4. Dmitrijs Kakcevičs
  5. Jurijs Žerkovs
  6. Sergejs Karpenko
  7. Jānis Apsītis
  8. Sergejs Goļadinec
  9. Kirill Mavrodijevs
  10. Igors Kravčenko
  11. Romans Baronos
  12. Oļegs Patijčuks
  13. Deniss Smirnovs
  14. Aleksandrs Beļavskis
  15. Andrejs Jesemčiks
  16. Vitālijs Dubrovs
  17. Dmitrijs Komars
  18. Dmitrijs Osipovs
  19. Nikolajs Kozlovs

Specialitāte „ Autoatslēdznieks ”

  1. Romans Avbasko
  2. Juris Gozens
  3. Edgars Žeimots
  4. Alens Bazankurs
  5. Ints Bērziņš
  6. Uldis Buhrots
  7. Raitis Dovguško
  8. Mārtiņš Frembergs
  9. Madars Paslauskis
  10. Ivars Putrenieks
  11. Juris Semjonovs
  12. Andris Sēja
  13. Juris Sidorenkovs
  14. Kaspars Sīlis
  15. Andris Voliņecs
  16. Jānis Skutelis
  17. Aleksandrs Koļesņiks
  18. Vadims Docenko
  19. Andrejs Barbikovs
  20. Nikolajs Žebčuks
  21. Jurijs Branaburgs
  22. Viktors Matvejevs
  23. Konstantins Balandins
  24. Aleksandrs Zubovs
  25. Maksims Kovaļovs
  26. Vadims Kiseļovs
  27. Oļegs Maļejevs
  28. Maksims Osipovs
  29. Deniss Osipovs
  30. Andrejs Šurkus
  31. Aleksandrs Čirkuns
  32. Dmitrijs Šohats
  33. Stanislavs Rubiks
  34. Mihails Samoilovs
  35. Maksims Zolotovs
  36. Jurijs Zajecs
  37. Raitis Dovguško
  38. Dmitrijs Korotkovs

Specialitāte „Galdnieks ”

  1. Aleksandrs Losevs
  2. Vadims Gerasimenoks
  3. Sergejs Žukovs
  4. Aleksandrs Ivašins
  5. Grigorijs Korostenskis
  6. Aleksandrs Kostins
  7. Pavels Krilovs
  8. Oļegs Kuzmičs
  9. Maksims Kurčavenko
  10. Nauris Nikitins
  11. Vasilijs Panovs
  12. Aleksejs Svirins
  13. Andrejs Svirins
  14. Igors Streļčuks
  15. Denis Tereščenko
  16. Sergejs Čankovs
  17. Sergejs Čerjapkins
  18. Oļegs Šmeļovs
  19. Andrejs Jagučanskis
  20. Artūrs Arnītis
  21. Arvils Ābuls
  22. Krists Beinarovičs
  23. Andis Bunte
  24. Ivars Diržins
  25. Viesturs Elferts
  26. Pēteris Erkmanis
  27. Māreks Ērglis
  28. Mārtiņš Grantiņš
  29. Edmunds Ivašovs
  30. Jānis Kvāls
  31. Raivis Leskavnieks
  32. Mareks Masteiko
  33. Aigars Morics
  34. Valters Ostrovskis
  35. Sandis Priede
  36. Jānis Skaidiņš
  37. Egons Šteins
  38. Igors Osadčijs

 

Specialitāte „ Mēbeļu galdnieks ”

  1. Aldis Beķeris
  2. Zigmārs Dzenis
  3. Viktors Keino
  4. Intars Metums
  5. Rihards Stīrip
  6. Viesturs Šlosbergs

 

Specialitāte „Autoremonta atslēdznieks ”

  1. Gints Zeikmanis
  2. Aldis Vilcāns
  3. Juris Baumeistars
  4. Atis Leitis
  5. Igors Bušs
  6. Uldis Bārs
  7. Jānis Uškāns
  8. Edijs Griķis
  9. Juris Kudrjavcevs
  10. Jānis Leltiņš
  11. Jānis Menals
  12. Andrejs Čabaks
  13. Pēteris Šmīdiņš
  14. Andžejs Šķiras
  15. Valdis Linde
  16. Jānis Stradiņš
  17. Jānis Svarinskis
  18. Raitis Pērkons
  19. Marats Belovs
  20. Edgars Gabrjuks
  21. Ervīns Petkevičs
  22. Māris Greidāns

 

Specialitāte „Pavārs ”

  1. Aurika Asejeva
  2. Taisija Gorkina
  3. Jevgēnija Jakušina
  4. Sergejs Kudrjavcevs
  5. Valērijs Tiļenoks
  6. Ludmila Bogatirjova
  7. Inta Āboliņa
  8. Ruta Barsuka
  9. Anna Kacuba
  10. Sandra Zorge
  11. Svetlana Ansberga
  12. Zenta Veide

Specialitāte „Gāzes metinātājs ”

  1. Leonīds Francuzovs
  2. Jonas Pranis
  3. Vjačeslavs Martinovičs
  4. Boris Mirončuks
  5. Māris Bārens
  6. Dainis Buhrots
  7. Jānis Želvis
  8. Aleksandrs Filatovs
  9. Ints Kandvis
  10. Uldis Gricāns
  11. Aleksandrs Fokanovs
  12. Dmitrijs Tarasovs
  13. Ilgvars Altenbergs

 

Specialitāte „Sekretāre- lietvede ”

  1. Iveta Grīsle
  2. Gaļina Fedoroviča
  3. Krista Terlanova
  4. Ieva Skvorcova
  5. Agita Rampāne
  6. Evija Butevica

 

Specialitāte „Pavāra palīgs ”

  1. Iveta Skadiņa

Specialitāte „Atslēdznieks - santehniķis ”

  1. Arnis Pļavnieks

Specialitāte „Būvgaldnieks ”

  1. Anatolijs Venediktovs
  2. Rolands Upe
  3. staņislavs Suturins
  4. Aleksandrs Čerņaks
  5. Viktors Gusakovs
  6. Ivars Pilipavičus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016