001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2000. gada absolventi
2000. gada absolventi

Specialitāte „ Saimniecības vadītāja, pavārs ”

  1. Nataļja Novožilova
  2. Kristīne Ivanova
  3. Ļubova Ņemsadze
  4. Nataļja Safonova
  5. Jūlija Redkina
  6. Anželika Samoiļenko
  7. Jeļena Volkova
  8. Svetlana Ņedaškovska
  9. Baiba Bāriņa
  10. Sarmīte Romāne
  11. Līga Rubņikoviča
  12. Unigunde Zamberga

Specialitāte „ Saimniecības vadītāja ”

  1. Nataļja Mihailova
  2. Irina Mihailova
  3. Jeļena Kovčuka
  4. Svetlana Kļavinska
  5. Jekaterina Griščenko
  6. Oļesja Sičika
  7. Oksana Silina
  8. Nataļja Timošenko
  9. Jūlija Tuzova
  10. Oksana Vaičule
  11. Ļena Pehota
  12. Inga Avēkse
  13. Inga Gromova
  14. Liene Krūmiņa
  15. Ilze Kuniga
  16. Sigita Lūse
  17. Sigita Ropiņa
  18. Aļona Potapova

Specialitāte „ Mēbeļu galdnieks ”

  1. Uldis Bagdonis
  2. Valdis Bokišs
  3. Oskars Burgmanis
  4. Māris Grīnfelds
  5. Ivars Indrulis
  6. Aivars Kļava
  7. Uldis Kokins
  8. Ritvars Kreislers
  9. Ritvars Noreika
  10. Andis Rozenfelds
  11. Mārtiņš Rozenlauks
  12. Jānis Sīrics
  13. Aļģirts Skruls
  14. Ervīns Teihmanis
  15. Ingars Vecmuktāns
  16. Mārcis Vētra
  17. Dainis Vilcāns

 

 

Specialitāte „ Galdnieks ”

  1. Kaspars Grundulis

Specialitāte „ Koksnes apstrādātājs ”

  1. Aigars Ivanovs
  2. Aivars Konutis

Specialitāte „Krašņu podnieks - mūrnieks”

  1. Sergejs Afanasjevs
  2. Mareks Čužinskis
  3. Vitālijs Kavals
  4. Aleksandrs Ņesterovičs
  5. Vladimirs Osipovs
  6. Vitālijs Žolnerovičs
  7. Pāvels Žiļevičs

Specialitāte „Mūrnieks”

  1. Romāns Atkačovs
  2. Edmunds Freibergs
  3. Jevgēnijs Žiļevičs
  4. Aleksandrs Barščevskis
  5. Aleksejs Petkevičs

 

Specialitāte „ Autoatslēdznieks ”

  1. Kaspars Brahmanis
  2. Kristaps Kalniņš
  3. Rinalds Kalķis
  4. Jānis Kapitovičs
  5. Rolands Kurgans
  6. Māris Liepa
  7. Rolands Remerts
  8. Jānis Šķēle
  9. Juris Vītols
  10. Agris Zarembo
  11. Lauris Zariņš
  12. Gatis Zīverts
  13. Gatis Zukulis
  14. Māris Antoņevičs
  15. Andrejs Mihailovs
  16. Aleksandrs Aņipko
  17. Deniss Fomenko
  18. Aleksandrs Titovs
  19. Iļja Toļeronoks
  20. Dainis Dimants
  21. Jānis Lakstīgala
  22. Aleksandrs Bauska
  23. Andrejs Vasiļjevs
  24. Gatis Vecmuntāns
  25. Normunds Gasners
  26. Edijs Gasners
  27. Vilnis Grīnbergs
  28. Kaspars Kizāns
  29. Viktors Mateļonoks
  30. Viktors Juška
  31. Uģis Stamgusts
  32. Māris Brinķis
  33. Kaspars Vaičuks
  34. Pāvels Pavlovs
  35. Ivo Ozoliņš
  36. Iģis Ozols
  37. Jānis Butnors
  38. Jānis Durevskis
  39. Uģis Stamguts

 

Specialitāte „Būvgaldnieks ”

  1. Vasīlijs Kurčavenko
  2. Alfrēds Bērziņš
  3. Vladimirs Bels
  4. Normunds Lapsenbergs
  5. Oļegs Ivanovs
  6. Jānis Suharevskis
  7. Leonīds Šaraks
  8. Dainis Mihailovs
  9. Andis Aleksandrovs
  10. Raimonds Strazdiņš
  11. Dolārs Kozlovskis
  12. Einārs Dolotovs

 

 

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016