001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2001. gada absolventi
2001. gada absolventi

Specialitāte „Apdares darbu strādnieks ”

  1. Viktors Kravčuks
  2. Rihards Saulīte
  3. Aigars Ozoliņš
  4. Staņislavs Ramans
  5. Bruno Ločmelis
  6. Māris Audars
  7. Denijs Valainis
  8. Valdis Varblāns
  9. Magnus Kozlovskis
  10. Sergejs Mirzajanovs
  11. Juris Stružs
  12. Gatis Sprenne
  13. Maksims Maksimovs
  14. Sandis Līvmanis
  15. Pēteris Pizelis
  16. Imants Komkovs
  17. Jāzeps Virvjalo
  18. Andrejs Slepņevs
  19. Pāvels Maistrenko
  20. Vadims Čerņevičs
  21. Raimonds Gulbis
  22. Pjotrs Sergejevs
  23. Arvis Kalniņš
  24. Elvis Deiko
  25. Jurijs Barkovskis
  26. Jana Grancovska
  27. Vera Slepņova
  28. Jeļena Mitrofanova
  29. Pēteris Topecs
  30. Mārtiņš Jaunais
  31. Valdis Bensons
  32. Zigrīda Devjakoviča

Specialitāte „Mūrnieks ”

  1. Andris Golcvārts

Specialitāte „Būvgaldnieks ”

1. Deniss Koršunovs

2. Andris Vēdzele

3. Pāvels Pole

4. Viktors Jaškuls

5. Egmonts Purmalis

6. Vadims Trofimovs

7. Raivis Viļums

8. Juris Čakšs

9. Kārlis Balodis

10. Ļevs Daņilovs

11. Ingars Ķerus

12. Jānis Kugelbergs

13. Māris Bubelis

14. Jānis Dišlers

 

 

Specialitāte „Pavārs ”

  1. Tatjana Dolgova
  2. Aivis Duncis
  3. Lolita Čuba
  4. Irina Jefimova
  5. Rita Jevstigņejeva
  6. Anita Jemeļjanova
  7. Danute Kraveca
  8. Iveta Krūma
  9. Oksana Ļeonova
  10. Velta Muraļimova
  11. Inga Burkevica
  12. Nadežda Morozova
  13. Jeļena Prohaņina
  14. Marīte Siņavska
  15. Oksana Uļčugačeva
  16. Iveta Kūma

 

Specialitāte „Saimniecības vadītājs „

 

  1. Inga Smuļko
  2. Oksana Harlapa
  3. Kristīne Murāne
  4. Regīna Buliņa
  5. Jeļena Aļisova
  6. Jūlija Zimnoha
  7. Jeļizaveta Iļjuka
  8. Snežana Šiško
  9. Olga Kļimova
  10. Oksana Buša
  11. Snežana Mogiļnaja
  12. Karīna Bova
  13. Nataļja Novicka
  14. Nataļja Hrabone
  15. Neļa Ramzo
  16. Ina Ciprusa
  17. Oksana Burova
  18. Svetlana Stepuļova
  19. Aksana Visočanska
  20. Natālija Pletņova
  21. Katerina Averina

 

Specialitāte „ Autoatslēdznieks ”

 

  1. Ivars Degainis
  2. Jānis Dzedonis
  3. Mārtiņš Freimanis
  4. Vasilijs Ganu
  5. Jānis Grīnvalds
  6. Aleksandrs Ivanovs
  7. Vitālijs Jegorovs
  8. Igors Jermakovs
  9. Dainis Krūmiņš
  10. Māris Musatovs
  11. Mihails Pudovs
  12. Maksims Reimans
  13. Gatis Sausais
  14. Ainārs Skaidiņš
  15. Vladislavs Travinas
  16. Uldis Apsītis
  17. Mareks Bērzkalns
  18. Ivars Liepnieks
  19. Kristaps Vītoliņš
  20. Jānis Nagažs

 

 

Specialitāte „ Sekretārs ”

  1. Kristīne Antīpina
  2. Lana Azeviča
  3. Līga Beļaka
  4. Inga Birkerte
  5. Jana Dombrovska
  6. Ineta Gabaliņa
  7. Ilze Galvanovska
  8. Liene Ivana
  9. Evita Klusa
  10. Oksana Kotova
  11. Mārīte Kubanova
  12. Inese Kurča
  13. Līga Lakse
  14. Inna Laurinavičus
  15. Linda Luce
  16. Solvita Marcinkeviča
  17. Marita Masteiko
  18. Gita Ostrovska
  19. Ivita Pauliņa
  20. Olga Pleška
  21. Anda Pokšta
  22. Jolanta Ručjova
  23. Ināra Stepanova
  24. Helēna Ščetkovska
  25. Diāna Timpere
  26. Diāna Valtere
  27. Laura Vanaga
  28. Ivita Važa

Specialitāte „ Apdares darbu strādnieks ”

  1. Georgijs Artjuhs
  2. Dainis Bumbiers
  3. Sandis Embergs
  4. Oskars Erkmanis
  5. Aleksandrs Fracuzovs
  6. Andris Glāziņš
  7. Vladimirs Janels
  8. Dainis Krastiņš
  9. Vladimirs Kopņinovs
  10. Andrejs Osipovs
  11. Sergejs Pašinskis
  12. Ēriks Plucis
  13. Māris Proņičevs
  14. Kaspars Sipčenoks
  15. Māris Upitis
  16. Kaspars Veļkilis
  17. Mareks Veidemanis

Specialitāte „ Galdnieks ”

  1. Rolands Dombrovskis
  2. Raimonds Dūša
  3. Dagnis Džulnis
  4. Ainārs Krastiņš
  5. Andis Krūmiņš
  6. Armands Ozollapa
  7. Jānis Osis
  8. Māris Sietiņš
  9. Gatis Strautnieks
  10. Ainis Strazdiņš
  11. Andrejs Tiltiņš
  12. Romāns Toders
  13. Andris Vītiņš
  14. Uldis Igars

Specialitāte „ Mēbeļu galdnieks ”

  1. Jānis Feceris
  2. Juris Golcvarts
  3. Jurijs Kirillovs
  4. Andrejs Leitāns
  5. Pavel Lobanovs
  6. Vadims Manoilo
  7. Vladimirs Masļakovs
  8. Dimitrijs Naumovs
  9. Sergejs Ņikonovs
  10. Aleksandrs Pasternaks
  11. Deniss Seļezņovs
  12. Sergejs Smirnovs
  13. Aleksejs Tesjolkins
  14. Aleksandrs Timošenko
  15. Jurijs Zemerovs
  16. Mairis Burkāns
  17. Andris Fiļš
  18. Aleksandrs Glusjaks
  19. Gatis Jansons
  20. Raimonds Krukovskis
  21. Andris Liepiņš
  22. Kārlis Liepiņš
  23. Ilvars Liņķis
  24. Intars Matīss
  25. Artūrs Osītis
  26. Artīs Ozols
  27. Juris Peka
  28. Ronalds Puķītis
  29. Gatis Purmalis
  30. Aivars Pudņiks
  31. Edgars Rīns
  32. Raimonds Smilga
  33. Uldis Saulīte
  34. Kaspars Strazdiņš
  35. Aldis Stikāns
  36. Artūrs Vasiļjevs

 

Izglītības programma „Ēdināšanas serviss ”

  1. Jeļena Aļisova
  2. Katerina Averina
  3. Oksana Buša
  4. Jeļizaveta Iļjuka
  5. Olga Kļimova
  6. Snežana Mogiļnaja

 

Specialitāte „Krāsotājs- apmetējs ”

  1. Zigrīda Devjakoviča

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016