001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2002. gada absolventi
2002. gada absolventi

 

Specialitāte „ Apdares darbu strādnieks ”

  1. Mārtiņš Azacis
  2. Jana Cielava
  3. Aleksandrs Iļuhins
  4. Dmitrijs Ivanovs
  5. Sergejs Jakovčiks
  6. Vitālijs Kotovs
  7. Andrejs Ķimenis
  8. Oļegs Lauva
  9. Aleksejs Lovcovs
  10. Rostislavs Leškevičs
  11. Vitālijs Mihailovs
  12. Arvīds Misuns
  13. Konstantīns Osiks
  14. Renārs Skuja
  15. Edgars Straume
  16. Edgars Tūcis
  17. Dainis Vecums- Veco
  18. Vladislavs Zabels
  19. Eduards Zabolotnijs
  20. Didzis Zaharovs
  21. Andrejs Artjomenko
  22. Aleksejs Macenko
  23. Romāns Polukejevs
  24. Viesturs Seņkāns
  25. Jānis Slikšāns
  26. Normunds Šefanovskis
  27. Aivis Šubrovskis
  28. Inese Tokareva
  29. Voldemārs Trepša
  30. Hardijs Turlavs
  31. Valdis Valainis

Specialitāte „ Mūrnieks, kašņu podnieks ”

  1. Grigorijs Aleksandrovs
  2. Vladimirs Astafičevs
  3. Sergejs Balabans
  4. Maksims Homičs
  5. Mihails Ivanovs
  6. Edgars Jegorovs
  7. Oļegs Kalancers
  8. Mārtiņš Kristāls
  9. Jānis Ozoliņš
  10. Rikardo Platenbergs
  11. Jevgenijs Putronoks
  12. Mārtiņš Račiņš
  13. Juris Rozenfelds
  14. Sandis Stasjuns
  15. Arturs Žilinskis

 

 

Specialitāte „ Galdnieks ”

  1. Artūrs Hils
  2. Jānis Garais
  3. Edgars Butāns
  4. Aleksandrs Burča
  5. Jānis Bodnieks
  6. Artis Akmanis
  7. Jānis Jēkabsons
  8. Mārcis Klāviņš
  9. Andris Lūciņš
  10. Intars Ulmanis
  11. Māris Zariņš
  12. Kaspars Balceraitis
  13. Ivans Gerasemčuks
  14. Raimons Pocevičs
  15. Gatis Rubens
  16. Raivis Strautiņš
  17. Arvis Tislers

Specialitāte „ Ēku krāsotājs, tapešu līmētājs ”

  1. Dmitrijs Čerņaks
  2. Gatis Dombrovskis
  3. Ritvars Kavals
  4. Igors Kleiders
  5. Ivo Mārtinsons
  6. Uldis Otisons
  7. Igors Zakrepskis
  8. Vladislavs Zarjaņinovs

 

Specialitāte „ Autoatslēdznieks ”

  1. Andris Audzevičs
  2. Andrejs Bojarevičs
  3. Kaspars Juhansons
  4. Kaspars Kadiševskis
  5. Aigars Kāposts
  6. Renārs Lejiņš
  7. Guntis Rožulejs
  8. Jānis Staņa
  9. Aleksandrs Suhans
  10. Ivars Tjuševs
  11. Gundars Vēzis
  12. Andrejs Rodze
  13. Ivans Medvids
  14. Roberts Burbe
  15. Vitālijs Šakirovs
  16. Arnis Rubenis
  17. Maksims Svežencevs

Izglītības programma „ Saimniecības vadīšana ”

  1. Līna Berezanska
  2. Jūlija Burlakova
  3. Natalija Grigorjeva
  4. Irina Jevdokimova
  5. Aļesja klinceviča
  6. Neļa Kobercova
  7. Aleksandra Linde
  8. Arina Petko
  9. Kristīne Prokofjeva
  10. Karīna Razživina
  11. Kristīna Spagīte
  12. Nataļja Truntajeva
  13. Gita Zibala
  14. Santa Apaļā
  15. Aija Branta
  16. Gita Fadējeva
  17. Karīna Griķe
  18. Inese Kalniņa
  19. Dace Mačevska
  20. Inga Plutova
  21. Inga Romanovska
  22. Kristīne Rudačenko
  23. Inta Savrucka
  24. Agnese Strazdiņa
  25. Olga Kaļķe
  26. Baiba Šveimrause
  27. Liene Ļisicina
  28. Tatjana Ševčuka
  29. Inga Vaivode
  30. Lana Matvejeva

 

Specialitāte „ Sekretārs ”

  1. Maija Bērtule
  2. Marika Bula
  3. Baiba Daņiļēviča
  4. Inese Džigune
  5. Gundega Ezera
  6. Linda Gaile
  7. Laura Gangnusa
  8. Aija Kalniņa
  9. Kristīne Kļaviņa
  10. Dace Lagzdiņa
  11. Laura Laģe
  12. Žanna Noriņa
  13. Laura Novaka
  14. Tatjana Patijčuka
  15. Ilze Pušpure
  16. Ina Reinfelde
  17. Brigita Sāviča
  18. Oksana Seļivona
  19. Gita Sietiņa
  20. Oksana Smoļakova
  21. Marija Tenča
  22. Olga Upeniece
  23. Inese Vēgnere
  24. Judīte Žukovska
  25. Gita Sietiņa
  26. Oksana Smoļakova

 

Specialitāte „ Mēbeļu galdnieks ”

  1. Sandis Avēnsis
  2. Andrejs Blumbergs
  3. Oļegs Boltņevs
  4. Juris Bricis
  5. Dainis Deimantovičs
  6. Jānis Habibulins
  7. Romans Keidāns
  8. Andrs Konošonoks
  9. Mikus Lode
  10. Edgars Pūcēns
  11. Jānis Sabulis
  12. Kaspars Soja
  13. Kaspars Sūna
  14. Rihards Šmitmanis
  15. Aleksandrs Šuruga
  16. Mārtiņš Veņšavs
  17. Gatis Vītols
  18. Kaspars Zakss
  19. Lauris Žeikars

Izglītības programma „ Iestāžu darba vadība un organizācija ”

  1. Sinta Katana
  2. Marija Prihodjko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016