001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2003. gada absolventi
2003. gada absolventi

Izglītības programma „ Apdares būvdarbi ”

  1. Andris Baltiņš
  2. Armands Birovs
  3. Kaspars Bobrovs
  4. Nikolajs Čanižs
  5. Gatis Gaišprātis
  6. Edijs Geislers
  7. Aleksandrs Gura
  8. Andrejs Isakovs
  9. Māris Jansons
  10. Aleksejs Kuzņecovs
  11. Dainis Namnieks
  12. Guntars Ozols
  13. Dmitrijs Poludvorjaņins
  14. Pāvels Siļins
  15. Konstantīns Smeckojs
  16. Jānis Smelters
  17. Vitālijs Spets
  18. Andis Vēveris
  19. Eduards Zarovskis

 

 

Specialitāte „ Galdnieks ”

  1. Jānis Blūms
  2. Jānis Brūveris
  3. Seriks Buļikpajevs
  4. Jānis Butāns
  5. Sergejs Citovičs
  6. Gatis Gerts
  7. Viktors Gramotņevs
  8. Mārtiņš Jankausks
  9. Jānis Pakalns
  10. Māris Šaripo
  11. Mārtiņš Silovs
  12. Sergejs Vorobjovs
  13. Edgars Zariņš
  14. Ēriks Zellāns
  15. Edgars Ozoliņš
  16. Artūrs Glusjaks
  17. Oļegs Grišāns
  18. Aigars Makars
  19. Valērijs Purins
  20. Jānis Stikāns
  21. Mārtiņš Ameļčenko

 

Specialitāte „ Mēbeļu galdnieks ”

  1. Andris Bērziņš
  2. Raitis Boss
  3. Dmitrijs Čibisovs
  4. Vitālijs Doļegnovskis
  5. Artūrs Driķis
  6. Māris Dzenis
  7. Mario Eglītis
  8. Jānis Fiļimonovs
  9. Mareks Galuza
  10. Maksims Grigorjevs
  11. Dainis Kalniņš
  12. Raimonds Kozinda
  13. Edijs Kučers
  14. Artis Lukstiņš
  15. Jānis Mačevskis
  16. Armands Maklers
  17. Hedijs Ruskulis
  18. Ivars Striks
  19. Modris Švalbe
  20. Normunds Ungurs
  21. Aivars Valtenbergs

 

Specialitāte „Krāsotājs, tapešu līmētājs ”

  1. Artūrs Blaženko
  2. Aleksandrs Cinļins
  3. Gatis Čakste
  4. Viktors Devjatņikovs
  5. Romāns Gerasimenko
  6. Jānis Karkovskis
  7. Aleksandrs Kustovs
  8. Jānis Lablaiks
  9. Jevgeņijs Pavļikovs
  10. Juris Savickis
  11. Valerijs Smirnovs
  12. Aleksandrs Ciuļins

 

Izglītības programma „ Saimniecības vadīšana ”

  1. Inna Andrejeva
  2. Helēna Aure
  3. Kitija Blīna
  4. Anita Bušmane
  5. Linda Čepļauska
  6. Kristīne Gavrilka
  7. Līga Gūtmane
  8. Sanita Jeske
  9. Iveta Kopļarova
  10. Jeļena Ļešoka
  11. Elīna Matvejeva
  12. Jolanta Meinerte
  13. Anita Naļivaiko
  14. Baiba Oļševska
  15. Lasma Pirksta
  16. Marīte Rozenfelde
  17. Aija Skrulle
  18. Evita Skuja
  19. Kristīne Smoļina
  20. Ilze Sūna
  21. Svetlana Volkova
  22. Ilga Zvilna

 

Izglītības programma „ Iestāžu darba organizācija un vadība”

  1. Anna Alektorova
  2. Ilze Apsīte
  3. Jana Ālmane
  4. Daiga Butkus
  5. Iveta Cālberga
  6. Ruta Cire
  7. Arnita Dunavska
  8. Sarmīte Geidāne
  9. Kristīne Girucka
  10. Ginta Goļevska
  11. Aiga Grīnvalde
  12. Zane Klindžāne
  13. Alla Kozmika
  14. Aļiftina Markovska
  15. Marija Janševska
  16. Dace Oļševska
  17. Ieva Otomere
  18. Dace Ozola
  19. Ilze Ozola
  20. Līga Paeglīte
  21. Inese Rabša
  22. Jeļena Rozentāle
  23. Līga Šķilta
  24. Inga Tarabanovska
  25. Violeta Kraukle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016