001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2004. gada absolventi
2004. gada absolventi

Specialitāte „ Frizieris ”

  1. Ieva Lejniece
  2. Larisa Kozlova
  3. Sandra Briede
  4. Ilona Laučus
  5. Lilija Volkova
  6. Sanita Verpakovska
  7. Anita Staģe
  8. Kristīne Labanovska
  9. Dina Kuruško
  10. Marina Ņegoda
  11. Marina Juša
  12. Zane Andžāne

Izglītības programma „ Apdares darbi ”

  1. Aivars Zmičerevskis
  2. Kārlis Balodis
  3. Jevgēnijs Bauķis
  4. Jānis Bondars
  5. Armands Dūša
  6. Māris Frinds
  7. Aleksandrs Markevičs
  8. Ēriks Kāpostiņš
  9. Edmunds Plahtirs
  10. Artūrs Plavinieks
  11. Igors Rudakovs
  12. Jānis Skribāns
  13. Zahars Širjajevs
  14. Jānis Vanags
  15. Artis Zēverts
  16. Ēriks Āboliņš
  17. Dmitrijs Gerasimovs
  18. Artūrs Jeršovs
  19. Mārtiņš Joma
  20. Ruslans Juščenko
  21. Dmitrijs Kosarevs
  22. Ina Kosareva
  23. Māris Krūmmalis
  24. Sergejs Laščevskis
  25. Aleksandrs Ļapko
  26. Ilgvars Memmīns
  27. Viktors Panče
  28. Vitālijs Ponomorenko
  29. Vitālijs Repkins
  30. Oļegs Silinevičs
  31. Ruslans Sosnovskis
  32. Igors Ševčuks
  33. Artjoms tarasevičs
  34. Renāta Trocka
  35. Jozs Žukaitis
  36. Guntis Gronskis
  37. Gunārs Augustauskas
  38. Aldis Bistrovs
  39. Jevgēnijs Golovin
  40. Andrejs Kopačs
  41. Romāns Molčanovs
  42. Igors Samarokovs
  43. Romāns Suhovs
  44. Vladislavs Venediktovs
  45. Aleksandrs Štrāls
  46. Igors Uļjanovs
  47. Vitālijs Zinovičs
  48. Vladislavs Žuks

Izglītības programma „ Metālapstrāde ”

  1. Aleksandrs Poļakovs
  2. Sergejs Rjabcevs
  3. Sanasārs Sīmanis
  4. Jānis Norvaišs
  5. Jānis Vidiņš
  6. Artis Kleins
  7. Aleksandrs Ratjevs
  8. Rolands Ratkevičs
  9. Kaspars Garkalns
  10. Andrejs Astašenko
  11. Valērijs Beitāns
  12. Māris Lazevskis
  13. Sergejs Berķis
  14. Andrejs Bloha
  15. Dmitrijs Buriļins
  16. Ivans Eriņš
  17. Aldis Kukšinovs
  18. Ruslans Pisčulins
  19. Ivans Rodins
  20. Žanis Sargsjans
  21. Anatolijs Savarins
  22. Genādijs Seleznovs
  23. Vladislavs Verbickis
  24. Ivars Ērciņš
  25. Zigmunds Gindra
  26. Māris Jurbergs
  27. Aivars Laipnieks
  28. Rolands Melnis
  29. Jānis Niedra
  30. Dainis Skolmeistars
  31. Dzintars Voitkevičs

 

 

Izglītības programma „ Elektronika ”

  1. Oļegs Bulbakovs
  2. Andrejs Gusevs
  3. Rimands Baltrens
  4. Sergejs Bodrovs
  5. Ēriks Fals
  6. Marks Gasuļs
  7. Aleksejs Gorbačovs
  8. Ivo Jankovskis
  9. Juris Jeņins
  10. Ruslans Jermakovs
  11. Aleksandrs Muzičuks
  12. Aivars Pauliņš
  13. Pāvels Savinovs
  14. Viktors Vengrunovskijs
  15. Andrians Voroncovs

 

Izglītības programma „ Mēbeļu izgatavošana”

  1. Rinalds Leimanis
  2. Artūrs Baldiņš
  3. Jānis Baško
  4. Edgars Batraks
  5. Nils Beiris
  6. Aleksandrs Bondars
  7. Normunds Ceriņš
  8. Gatis Jēkabsons
  9. Edgars Kuzmickis
  10. Mārtiņš Laurinovičs
  11. Mārtiņš Ozols
  12. Roberts Pilka
  13. Igors Prostokovs
  14. Mārtiņš Pūliņš
  15. Juris Zborovskis
  16. Nikolajs Afonins
  17. Raimonds Kalniņš
  18. Kaspars Krauklis
  19. Jānis Liepiņš
  20. Aivars Politers

Izglītības programma „ Komerczinības ”

  1. Andrejs Cimermanis
  2. Jana Čerkasova
  3. Sandis Embergs
  4. Marija Jaroša
  5. Diāna Kiseļuna
  6. Anta Klēģere
  7. Kārlis Leinbergs
  8. Tatjana Ņikiforjana
  9. Valdis Pilka
  10. Dace Renerte
  11. Mārtiņš Rimkus
  12. Olga Sidorova
  13. Kaspars Simanovičs
  14. Ilze Skurstene
  15. Fēlikss Stepanovs
  16. Egita Štāla
  17. Marina Toršina
  18. Laura Apsīte
  19. Irina Brazauska

 

Izglītības programma „ Saimniecības vadīšana ”

  1. Laila Bondareva
  2. Sandra Bumbiere
  3. Kalvis Burcevs
  4. Vita Cinovska
  5. Agnese Čodare
  6. Gita Gasnere
  7. Anastasija Korņijenko
  8. Olga Kozlova
  9. Baiba Mačevska
  10. Oļesja Miņina
  11. Julianna Ņemirovska
  12. Gita Ozola
  13. Vera Rižikova
  14. Iveta Rokole
  15. Līvija Silava
  16. Inga Stašāne
  17. Evija Strogonova
  18. Taida Tairova
  19. Anda Vircavniece
  20. Santa Bričeva
  21. Raimonds Brīds
  22. Māris Dižgalvis
  23. Anita Dzelzīte
  24. Antoņina Engeļbrehte
  25. Arvis Frinds
  26. Marina Gagunova
  27. Iveta Grunte
  28. Karīna Ivanova
  29. Sanda Kļava
  30. Ilona Petrova
  31. Kristīne Petete
  32. Kristīne Pominova
  33. Sintija Rekšņa
  34. Tatjana Saņuka
  35. Marina Šiško
  36. Sandra Spruksta
  37. Renārs Stragauskis
  38. Inga Tjuševa
  39. Svetlana Vaičule
  40. Inita Vingena
  41. Nataļja Zemskova

Izglītības programma „ Galdniecības izstrādājumi ”

  1. Rihards Bērziņš
  2. Raimonds Dombrovskis
  3. Jānis Jankovskis
  4. Gatis Klauss
  5. Kārlis Kokle
  6. Kaspars Krivišs
  7. Juris Kronis
  8. Normunds Ludiņš
  9. Paulis Meduņeckis
  10. Agris Milīšūns
  11. Jurijs Možvilo
  12. Raivis Peipiņš
  13. Juris Plociņš
  14. Oskars Reinieks
  15. Igors Serženko
  16. Oļegs Sokolovs

Izglītības programma „ Autotransports ”

  1. Artūrs Dabiņš
  2. Jānis Grasis
  3. Gints Jansons
  4. Jurijs Kokins
  5. Vladislavs Korņevs
  6. Māris Liepiņš
  7. Raitis Saulītis
  8. Jurģis Šķiņķis
  9. Ronalds Strazds
  10. Vitālijs Urbāns
  11. Ruslans Vasiļečko
  12. Didzis Vecvagars
  13. Ivo Vinniņš
  14. Ģirts Zemītis
  15. Kaspars Auziņš
  16. Oskars Bružus
  17. Gaitis Gangnuss
  18. Atis Hauka
  19. Andris Jansons
  20. Lauris Kovšuks
  21. Vasilijs Kučinka
  22. Valdis Melderis
  23. Toms Skujiņš
  24. Edgars Štāls
  25. Oļegs Bezmeļņicins
  26. Āris Vidiņš
  27. Aigars Ankups
  28. Andris Audzevičs
  29. Andis Erķens
  30. Romāns Fejers
  31. Māris Hauka
  32. Kaspars Juhansons
  33. Aigars Kāposts
  34. Edgars Ozoliņš
  35. Edgars Ozols
  36. Andrejs Rodze
  37. Guntis Rožulejs
  38. Arnis Rubenis
  39. Aleksandrs Suhans
  40. Edmonds Šantirs
  41. Romāns Urakovs
  42. Gundars Vēzis
  43. Salvis Andreiko
  44. Intars Babkins
  45. Gints Pričins
  46. Artūrs Rauda
  47. Mareks Rumba

Izglītības programma „ Elektromontāža un elektromehānika ”

  1. Vitālijs Antonovs
  2. Vladimirs Boikovs
  3. Pjotrs Balvako
  4. Valērijs Barānovs
  5. Artūrs Baumanis
  6. Viktors Dumpis
  7. Jevgenijs Ļihačovs
  8. Vladimirs Mikuļins
  9. Jānis Pujats
  10. Imants Punenovs
  11. Viktors Sanders
  12. Igors Satkovs
  13. Valērijs Timošenko
  14. Raivo Zamerovskis

 

Izglītības programma „ Iestāžu darba organizācija un vadība”

1.Andra Aizpuriete

2.Zane Asare

3.Inna Bičele

4.Ieva Būmane

5.Anastasija Gāsa

6.Gita Gāznere

7.Ludmila Hudobko

8.Jolanta Jansone

9.Inta Jekale

10.Egita Kalniņa

11.Ilona Ķevere

12.Jeļena Kohane

13.Rita Mazurska

14.Kristīne Mazurska

15.Inga Nikolajeva

16.Agnese Novika

17.Marina Ovsjaņņikova

18.Elīna Ozoliņa

19.Vladislavs Petkevičs

20.Jeļena Plūmiņa

21.Mārīte Ružinska

22.Laura Skoromka

23.Evija Vite

24.Jūlija Zaharova

25.Jekaterina Zolotova

26.Evija Baldiņa

27.Anna Balašova

28.Jūlija Būmane

29.Ļubova Daņiļeviča

30.Julianna Iļjuhina

31.Sanita Kalnišķe

32.Antoņina Karpoviča

33.Evita Koposova

34.Aļesja Smelova

35.Tatjana Stasjuka

36.Oļesja Stepanova

37.Egita Zaķe

38.Tatjana Žarska

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016