001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2005. gada absolventi
2005. gada absolventi

Izglītības programma „ Autotransports ”

  1. Andris Tirols
  2. Lauris Rūba
  3. Vladimirs Ivanovs
  4. Igors Kolosovs
  5. Edgars Vasiļjevs
  6. Kristaps Razdovskis
  7. Ivars Marcinkevičs

Izglītības programma „ Enerģētika ”

  1. Vadims Kurmelis
  2. Aivars Pauliņš
  3. Dainis Birnītis
  4. Andrejs Misčenko
  5. Spartaks Astapovs
  6. Rustams Babahanovs
  7. Rimands Baltrens
  8. Dmitrijs Buriļins
  9. Aleksejs Garbačovs
  10. Dmitrijs Karpenko
  11. Maksims Krapivners
  12. Ruslans Ļitviņecs
  13. Sergejs Makarovs
  14. Igors Sitņikovs
  15. Jānis Bagātais
  16. Agris Voltērs
  17. Norberts Eglītis
  18. Artis Freibergs
  19. Arnis Freimanis
  20. Kaspars Fiļipenko
  21. Anatolijs Ļemešonoks
  22. Jānis Ločmelis
  23. Sergejs Maksurovs
  24. Aleksandrs Muzičuks
  25. Večeslavs Ņikišovs
  26. Gints Pliskavs
  27. Ivars Sprūdžs

 

 

Izglītības programma „ Metālapstrāde ”

  1. 1.Edijs Gasners
  2. 2.Jānis Niedra
  3. 3.Vitālijs Antonovs
  4. 4.Igors Ivanovs
  5. 5.Sergejs Zogorskis
  6. 6.Žans Sargsjans
  7. 7.Aldis Lācis
  8. 8.Raimonds Eglītis
  9. 9.Bruno Glūzda
  10. 10.Ojārs Blankenbergs
  11. 11.Alfons Bārtnieks
  12. 12.Dainis Feldhans
  13. 13.Māris Jurbergs
  14. 14.Gvido Ksendrovs
  15. 15.Harijs Priedītis
  16. 16.Modris Štelmahers
  17. 17.Jānis Vidiņš
  18. 18.Mārtiņš Žideņš
  19. 19.Igors Bartkēvičs
  20. 20.Artūrs Caune
  21. 21.Jurijs Židovs
  22. 22.Aleksejs Ivančenkovs
  23. 23.Ruslans Jermakovs
  24. 24.Jevgenijs Starčenko
  25. 25.Aleksejs Larionovs
  26. 26.Anatolijs Ostreiko
  27. 27.Jānis Paurāns
  28. 28.Oļegs Pisarenkovs
  29. 29.Aleksandrs Ratjevs
  30. 30.Pavels Savinovs
  31. 31.Ivars Graudiņš

 

Izglītības programma „ Apdares darbi ”

  1. Rolands Fišers
  2. Mārtiņš Gailis
  3. Edmunds Gronskis
  4. Arnis Hrols
  5. Aleksandrs Kozeļskis
  6. Raimonds Lode
  7. Jevgēnijs Markevičs
  8. Jānis Nagliņš
  9. Artūrs Novickis
  10. Vitālijs Paramonovs
  11. Eduards Sjutkins

 

Izglītības programma „ Saimniecības vadīšana ”

  1. Anžela Akimova
  2. Svetlana Antunoviča
  3. Jeļena Bekmane
  4. Jolanta Busele
  5. Aija Diļevka
  6. Līga Ērmiņa
  7. Nataļja Grohoļska
  8. Irina Jankevica
  9. Ludmila Kalve
  10. Tatjana Kirilova
  11. Vineta Krūmiņa
  12. Diāna Naumova
  13. Jeļena Pavlovska
  14. Elīna Rudzīte
  15. Marija Sanduhadze
  16. Liene Sipeniece
  17. Jūlija Stepanova
  18. Gita Ungure
  19. Iveta Vecmuktāne
  20. Līga Zellāne
  21. Inese Zīverte
  22. Zīle Žukovska
  23. Linda Matičaka

 

Izglītības programma „ Galdniecības izstrādājumu izgatavošana ”

  1. Vitālijs Butovs

 

Izglītības programma „ Mēbeļu izgatavošana”

  1. Juris Corndorfs
  2. Viktors Čuhnovs
  3. Jānis Eglītis
  4. Māris Hohbergs
  5. Igors Iļļjukovičs
  6. Vitālijs Lataks
  7. Andris Ļeņenkovs
  8. Dmitrijs Mankevičs
  9. Ivars Rūdulis
  10. Nauris Stols
  11. Dmitrijs Timpers
  12. Eduards Vaiša
  13. Valdis Veidemanis
  14. Edijs Zīle
  15. Igors Zubko
  16. Igors Iļļukovičs

 

Izglītības programma „ Biroja darba organizācija ”

  1. Baiba Baltiņa
  2. Ligita Bāre
  3. Līga Barovska
  4. Lita Beire
  5. Inese Bergmane
  6. Ilze Damlica
  7. Veronika Garnova
  8. Juta Jēkabsone
  9. Inese Kāpa
  10. Natālija Larionova
  11. Inga Laurate
  12. Dace Liekne
  13. Tatjana Marecka
  14. Evita Muižniece
  15. Indra Ozola
  16. Inga Patejenoka
  17. Marina Pestereva
  18. Oksana Ponomarenko
  19. Agnija Prokopenko
  20. Viktorija Rodze
  21. Arina Razumnova
  22. Laura Remerte
  23. Zane Strūberga
  24. Daiga Šķirus
  25. Marlēna Vasiļjeva
  26. Marina Vielecka

 

Izglītības programma „ Galdniecības izstrādājumi ”

  1. Jurijs Avološkins
  2. Gatis Balodis
  3. Deniss Brezinskis
  4. Sergejs Čakšs
  5. Andris Dubrovskis
  6. Vitālijs Fjodorovs
  7. Rihards Missa
  8. Ainārs Rutka
  9. Andris Savickis
  10. Vladimirs Sergaņenko
  11. Aleksandrs Sergaņenko
  12. Arnis Sīlis
  13. Igors Tesjolkins
  14. Edgars Vīksna
  15. Mārtiņš Vismanis
  16. Sergejs Zagdajs
  17. Artūrs Zāle
  18. Jurijs Žīdiņš

 

Izglītības programma „ Komerczinības ”

  1. Valdis Širokovs
  2. Nataļja Ivanoviča
  3. Agnis Jaundālders
  4. Zanda Kmito- Steķe
  5. Ilze Kozule
  6. Ilze Mežzīle
  7. Antons Navočenko
  8. Marita Petrova
  9. Gatis Petersons
  10. Artūrs Renerts
  11. Linda Rindjonoka
  12. Kristīne Šēra
  13. Valdis Širokovs
  14. Jānis Špons
  15. Aiga Žieda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016