001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2006. gada absolventi
2006. gada absolventi


Specialitāte “Metinātājs”

1.Mihails Usovs

2.Igors Batirevs

3.Rūdolfs Gūža

4.Edgars Hamrins

5.Anatolijs Kuzņecovs

6.Viktors Misjurko

7.Oļegs Ļeonovs

8.Anatolijs Ļemešonoks

9.Aleksandrs Ļemiščenko

10.Aleksandrs Rabenoks

11.Jurijs Raikovs

12.Igors Sitņikovs

13.Andrejs Zaicevs

14.Jānis Barovskis

15.Aleksandrs Jeržaņins

16.Dainārs Frišfelds

17.Ingus Incinbergs

18.Ingvars Jansons

19.Rihards Kiršteins

20.Andris Knausis

21.Edgars Krūmiņš

22.Kaspars Lauris

23.Intars Mitrovskis

24.Mārtiņš Mušinskis

25.Gints Pliskavs

26.Guntars Rumjancevs

27.Roberts Šusters

28.Agris Volters

29.Igors Patrus

30.Jānis Ločmelis

31.Artūrs Stofrīgens

32.Mihails Stoljarovs

33.Vladimirs Vasiļjevs

Specialitāte “Elektromontieris”

1.Artūrs Caune

2.Artūrs Čeksters

3.Konstantīns Degtjarovs

4.Maksims Jakobsons

5.Verners Kašs

6.Rolands Marcinkevičs-Sunītis

7.Aleksandrs Jedemskis

8.Reinis Bisenieks

9.Grigorijs Filimonovs

10.Zigmunds Gindra

11.Eduards Habijevs

12.Jānis Jodka

13.Arnolds Kalniņš

14.Vadims Kobjakovs

15.Muhtars Malajevs

16.Boriss Ņiluforovs

17.Romāns Pavlovs

18.Deniss Uranovs

19.Igors Macņevs

20.Rustams Jezdauckis

21.Jevgeņijs Stančenko

22.Edijs Gasners

23.Ruslans Kornjakovs

24.Andrejs Ņikuļins

25.Aleksandrs Ļuto

26.Oskars Runcis

27.Dmitrijs Seminaristovs

Specialitāte „ Apdares darbu tehniķis ”

  1. Jānis Bensons
  2. Jānis Ceplītis
  3. Deniss Čerņavskis
  4. Igors Čerpaks
  5. Gints Erels
  6. Ronalds Galvanauskis
  7. Ingus Gravenieks
  8. Sergejs Jakimovs
  9. Jevgēnijs Jakušenkovs
  10. Edgars Krasnovs
  11. Aigars Krūmiņš
  12. Uldis Leksis
  13. Dmitrijs Leškevičs
  14. Ojārs Melbergs
  15. Ēriks Salcevičs
  16. Antons Šiļvjans
  17. Sandris Tārauds
  18. Andris Trušelis
  19. Aleksandrs Vasiļjevs

 

Specialitāte “Remontstrādnieks”

1.Deniss Bartoška

2.Māris Bogdans

3.Jevgēnijs Ivanovs

4.Artjoms Gudovskis

5.Andrejs Kaļiņins

6.Gatis Krastiņš

7.Aleksandrs Kravčuks

8.Aigars Svaija

9.Edgars Velaus

10.Pāvels Zaharovs

11.Aleksandrs Žuks

12.Vladislavs Berezenko

13.Vladislavs Bogdanovs

14.Aigars Goliats

15.Sandis Gultnieks

16.Aleksandrs Gutorovičs

17.Deniss Latišenoks

18.Deniss Miļausks

19.Pavels Peršins

20.Juris Puļķis

21.Lauris Ratnieks

22.Andris Smeckojs

23.Vitālijs Smeckojs

24.Andis Tiškus

25.Artūrs Sergejevs

 

 

Specialitāte „ Ēdināšanas servisa speciālists ”

  1. Artūrs Burbe
  2. Liana Cielava
  3. Kristīne Dauganete
  4. Artūrs Galvoss
  5. Irina Graskopa
  6. Līga Jaunā
  7. Mārīte Kele
  8. Inese Krivjonoka
  9. Anda Meija
  10. Elīna Pluģe
  11. Viktorija Polenčuka
  12. Jevgēnijs Poludvorjaņins
  13. Kaspars Pureniņš
  14. Linda Rude
  15. Līga Salmiņa
  16. Lita Strašnova
  17. Vladimirs Šancevs
  18. Modris Vītols
  19. Aleksandrs Voitkevičs
  20. Sarmīte Zariņa

Specialitāte „ Biroja darba organizators ”

  1. Kristīne Afoņina
  2. Ivēta Aboliņa
  3. Inga Antonova
  4. Sabīne Belova
  5. Kristīne Bolžinko
  6. Ivars Bondarevs
  7. Linda Daniela
  8. Dace Dērica
  9. Laura Kiesnere
  10. Marta Kokle
  11. Aiga Kuprēviča
  12. Jeļena Kutute
  13. Agita Makara
  14. Sanita Piene
  15. Dagmāra Podniece
  16. Oļegs Potikaņenko
  17. Sanita Rēpe
  18. Kristīne Silajeva
  19. Evija Skarbovska
  20. Ieva Soldatenoka
  21. Katerina Suhana
  22. Vineta Vēvere
  23. Līga Zīberte

 

Specialitāte „ Galdnieks”

  1. Edgars Bubelis
  2. Edgars Ceriņš
  3. Kaspars Freibergs
  4. Vladislavs Gančeris
  5. Artūrs Grigorjevs
  6. Uldis Ješnovs
  7. Endijs Maļinovskis
  8. Artūrs Mucenieks
  9. Gatis Pauniņš
  10. Viktors Sazonovs
  11. Nikolajs Siroparovs
  12. Jānis Strautnieks
  13. Arnis Zdanovskis
  14. Māris Sīlis

 

Specialitāte “Mēbeļu galdnieks”

  1. 1.Gatis Frīdenbergs
  2. 2.Andrejs Kopilovs
  3. 3.Dzintars Bensons
  4. 4.Ivo Burcevs
  5. 5.Edgars Indriksons
  6. 6.Sandis Klijāns
  7. 7.Raitis Ločmelis
  8. 8.Renārs Zaneribs

 

 

Specialitāte „ Automehāniķa palīgs ”

  1. Jānis Auermanis
  2. Ģirts Bišofs
  3. Artūrs Bīmanis
  4. Aleksandrs Bočarovs
  5. Aleksejs Gairionis
  6. Marts Ilgavizis
  7. Valentīns Kosarevs
  8. Arhirs Maļinovskis
  9. Aldis Moškanovs
  10. Ervīns Prikņa
  11. Arhīrs Semjonovs
  12. Edgars Voiņilovičs
  13. Arnis Zātiņš

 

Specialitāte “Automehāniķis”

  1. 1.Kaspars Upīts
  2. 2.Aleksandrs Ševčins
  3. 3.Māris Staņevičs
  4. 4.Māris Skuja
  5. 5.Raivis Ručevskis
  6. 6.Deniss Ņekrasovs
  7. 7.Mārtiņš Kazlauskis
  8. 8.Māris Kalniņš
  9. 9.Rolands Jerkunkovs
  10. 10.Jānis Jaunzems
  11. 11.Pēteris Cišs
  12. 12.Mārtiņš Balceraitis
  13. 13.Sandis Žogota

 

Specialitāte „ Apdares darbu strādnieks ”

  1. Andrejs Cimermanis
  2. Andris Kauņeckis
  3. Svetlana Homčenko
  4. Juris Lazdiņš
  5. Valentīna Prohorova
  6. Jānis Mednis

 

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016