001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2007. gada absolventi
2007. gada absolventi

Specialitāte „Elektromontieris”

  1. Raimonds Dipāns
  2. Gatis Eisaks
  3. Dmitrijs Babikovs
  4. Aleksandrs Dmitrečkovs
  5. Edgars Duncis
  6. Aleksejs Harčenko
  7. Jurijs Jurkins
  8. Dmitrijs Pavlovs
  9. Deniss Daņilovs
  10. Renārs Laiviņš
  11. Oļegs Ļeonovs
  12. Ivo Mārtinsons
  13. Jurijs Raikovs
  14. Pāvels Sergejenko
  15. Georgijs Smirnovs
  16. Oļegs Štoke
  17. Mihails Čerepanovs
  18. Igors Fedotovs
  19. Dainārs Frišfelds
  20. Sergejs Gordejevs
  21. Andrejs Biulcs
  22. Aleksandrs Krilovs
  23. Pavels Maistrenko
  24. Sergejs Papadija
  25. Intars Pētersons
  26. Sergejs Plociņš

 

Specialitāte „ Rokas lokmetinātājs ”

  1. Konstantīns Degtjarovs
  2. Ivans Bogdanovs

 

 

Specialitāte “Metinātājs”

  1. 1.Sergejs Balanovs
  2. 2.Imants Bleiders
  3. 3.Jānis Džerens
  4. 4.Igors Gorohs
  5. 5.Boriss Ignatjevs
  6. 6.Maksims Jakobsons
  7. 7.Raivis Kauliņš
  8. 8.Genādijs Kazeko
  9. 9.Aleksejs Lukins
  10. 10.Rolands Marcinkēvičs-Sunītis
  11. 11.Boriss Petrovs
  12. 12.Ruslans Pušakovs
  13. 13.Aivis Rupeiks
  14. 14.Aleksandrs Sainsus
  15. 15.Jānis Bumbiers
  16. 16.Valērijs Doroņins
  17. 17.Artis Freibergs
  18. 18.Edgars Gaiķis
  19. 19.Zigmunds Gindra
  20. 20.Andris Jegorovs
  21. 21.Jānis Jodka
  22. 22.Aivis Kalniņš
  23. 23.Vladimirs Kuzņecovs
  24. 24.Muhtars Malajevs
  25. 25.Sergejs Nužda
  26. 26.Imants Puņenovs
  27. 27.Aleksandrs Šuks
  28. 28.Vitālijs Zadķeprjanskis
  29. 29.Artūrs Baumanis
  30. 30.Ivars Belte
  31. 31.Reinis Bisenieks
  32. 32.Ivars Dansons
  33. 33.Egils Grīnvalds
  34. 34.Romāns Jermakovs
  35. 35.Aivars Kormiļcevs
  36. 36.Mārtiņš Lūkins
  37. 37.Rolands Lūsis
  38. 38.Mārtiņš Markševičs
  39. 39.Boriss Ņikiforovs
  40. 40.Andis Poikāns
  41. 41.Jānis Rāzna
  42. 42.Gvido Rozenblūms
  43. 43.Mareks Šīre
  44. 44.Santis Ukotiņš
  45. 45.Jānis Zagorskis

 

Specialitāte „ Remontstrādnieks ”

  1. Sergejs Gračovs
  2. Jevgēņijs Gudovičs
  3. Sergejs Hlomovs
  4. Rinalds Mitjukovs
  5. Juris Pečugins
  6. Zigurds Puriņš
  7. Dmitrijs Stivriņš
  8. Ruslans Tihonovs
  9. Zigfrīds Volkovs

Specialitāte “Apdares darbu tehniķis”

  1. 1.Oļegs Avdevičs
  2. 2.kaspars Baumeisters
  3. 3.Roberts Delvers
  4. 4.Eduards Doļegnovskis
  5. 5.Aleksandrs Faļonovs
  6. 6.Sergejs Faljonovs
  7. 7.Maksims Haritonovs
  8. 8.Vadims Jarovinovs
  9. 9.Mārtiņš Juzovskis
  10. 10.Ruslans Kozlovs
  11. 11.Armands Krūmiņš
  12. 12.Aivars Kuķis
  13. 13.Deniss Oļeiņiks
  14. 14.Mareks Peipiņš
  15. 15.Artūrs Staņevičus
  16. 16.Viktors Voišnorovičs

 

Specialitāte „ Sekretārs ”

  1. Nadežda Adahovska
  2. Tatjana Ceriņa
  3. Evija Čumakova
  4. Indra Danšina
  5. Anna Frolova
  6. Ginta Grantiņa
  7. Sanda Ilgaža
  8. Liene Jēkabsone
  9. Karina Kapeļka
  10. Gunta Karnišauska ( Ungure )
  11. Jevgeņija Ribikauska
  12. Diāna Ose
  13. Inga Pamovska
  14. Diana Patejenoka
  15. Ieva Riekstiņa
  16. Liene Rimšane
  17. Zaiga Simanoviča
  18. Tatjana Smirnova
  19. Antra Stackobere ( Razdovska )
  20. Elīna Stepiņa
  21. Dace Vorobjova
  22. Diāna Vosele
  23. Elīna Lurina

 

Specialitāte „ Automehāniķis ”

  1. Aleksandrs Antipins
  2. Didzis Blaubergs
  3. Andris Deiko
  4. Arvis Dižgalvis
  5. Ruslans Gasanhanovs
  6. Raivis Goba
  7. Aleksejs Golubevs
  8. Artūrs Ivanovs
  9. Andrejs Juškevičs
  10. Mārtiņš Karašs
  11. Kaspars Meinarts
  12. Armands Miķelsons
  13. Kaspars Petraitis
  14. Anatolijs Prihodjko
  15. Artūrs Puculs
  16. Pēteris Riters
  17. Oskars Švāgers
  18. Andrejs Vecelis
  19. Mārtiņš Veilands
  20. Nikolajs Zaharevičs
  21. Aleksandrs Šilovs
  22. Jānis Bluka
  23. Raivis Narkevics
  24. Lauris Lielais
  25. Aleksandrs Jankovičs

Specialitāte “Galdnieks”

  1. 1.Mārtiņš Beržuks
  2. 2.Arnis Birovs
  3. 3.Mārtiņš Dreismanis
  4. 4.Viesturs Feierabends
  5. 5.Juris Gasparaitis
  6. 6.Andis Grinblats
  7. 7.Mārtiņš Helvigs
  8. 8.Edgars Januzis
  9. 9.Ruslans Kabukovs
  10. 10.Raivis Kupinskis
  11. 11.Ingus Mičs
  12. 12.Āris Ozoliņš
  13. 13.Jānis Rullis
  14. 14.Mihails Šabaks
  15. 15.Artjoms Zaharevičs

 

Specialitāte “Mēbeļu galdnieks”

  1. 1.Artis Brežinskis
  2. 2.Jānis Čivželis
  3. 3.Andis Hippe
  4. 4.Aleksejs Jagovdiks
  5. 5.Arvis Krūmiņš
  6. 6.Rolands Bartaševičs
  7. 7.Nauris Baumanis
  8. 8.Andis Daņiļēvičs
  9. 9.Lauris Dilendorfs
  10. 10.Jānis Eglītis
  11. 11.Jevgeņijs Gudkovs
  12. 12.Agnis Konovalovs
  13. 13.Māris Kučinskis
  14. 14.Dmitrijs Matjuks
  15. 15.Māris Rāzmanis
  16. 16.Jānis Rubulis
  17. 17.Artūrs Suharevskis
  18. 18.Maksims Timoščuks
  19. 19.Aleksandrs Valiķecs
  20. 20.Dainis Vītols
  21. 21.Aigars Žuks

 

Specialitāte „ Ēdināšanas servisa speciālists ”

  1. Renāte Audare
  2. Anita Auziņa
  3. Ilze Batureviča
  4. Olga Bērziņa
  5. Linda Forstmane
  6. Jana Kobale
  7. Svetlana Kohane
  8. Ieva Kuzmina
  9. Iveta Lejāne
  10. Mārtiņš Millers
  11. Natālija Omeļčaka
  12. Kārlis Pakārklis
  13. Evija Pampare
  14. Inga Panova
  15. Kaspars Rudzītis
  16. Ļena Šinkarjova
  17. Gundars Vaģelis
  18. Kristaps Vessers
  19. Anna Zarjanska
  20. Elvijs Zetmanis

 

Specialitāte „ Saimniecības vadītāja ”

  1. Inga Balode

 

Izglītības programma „ Iestāžu darba organizācija un vadība”

1. Diana Patejenoka

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016