001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2008. gada absolventi
2008. gada absolventi

Specialitāte „ Rokas lokmetinātājs (MMA);

Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG) ”

  1. Andris Aunītis
  2. Ivo Bečs
  3. Aleksandrs Finoženoks
  4. Sergejs Gordejevs
  5. Jānis Krūmiņš
  6. Rolands Marcinkēvičs-Sunītis
  7. Viktors Kucenko
  8. Ivo Laipnieks
  9. Renārs Laiviņš
  10. Artūrs Namnieks
  11. Jevgēņijs Ovčiņņikovs
  12. Dainis Migaļuks
  13. Aleksejs Zarubins
  14. Andris Šneiders
  15. Artūrs Caune
  16. Sergejs Papadija
  17. Sergejs Agurejevs
  18. Sergejs Balanovs
  19. Aleksandrs Krišāns
  20. Vladimirs Judins
  21. Vladimirs Bolotins
  22. Dmitrijs Artjomovs
  23. Nikolajs Isajevs
  24. Oļegs Kuzmins
  25. Aleksandrs Ļemiščenko
  26. Pāvels Maistrenko
  27. Dainis Nīcis
  28. Vjačeslavs Pasjuga
  29. Jānis Paurāns
  30. Vitauts Sakalauskis
  31. Aleksandrs Silakovs
  32. Georgijs Smirnovs
  33. Vadims Grevcovs
  34. Dmitrijs Zolotenkovs

Specialitāte “Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu gāzes vidē (MAG)

  1. 1.Sergejs Berjozkins
  2. 2.Igors Buharinovs
  3. 3.Mihails Dorofeičiks
  4. 4.Andris Dzeguze
  5. 5.Aleksandrs Giņko
  6. 6.Jurijs Gžebinskis
  7. 7.Vadims Haritonovs
  8. 8.Viktors Potins
  9. 9.Sandris Jodis
  10. 10.Jānis Kovalevskis
  11. 11.Dmitrijs Krotkihs
  12. 12.Aleksandrs Matvejevs
  13. 13.Deniss Mercs
  14. 14.Sergejs Podrezs
  15. 15.Grigirijs Pupenoks
  16. 16.Reingolds Valenčics
  17. 17.Eduards Zacepins
  18. 18.Juris Aleksandrovs
  19. 19.Pāvels Adahovskis
  20. 20.Jurijs Ankudinovs
  21. 21.Aleksandrs Blaževičs
  22. 22.Sergejs Čaikins
  23. 23.Vladimirs Doncovs
  24. 24.Vitālijs Hvainickis
  25. 25.Igors Hamkovs
  26. 26.Aleksandrs Jevstafjevs
  27. 27.Sergejs Kažanovičs
  28. 28.Igors Lācis
  29. 29.Jānis Lemešonoks
  30. 30.Guntars Milliņš
  31. 31.Igors Stavšiņins
  32. 32.Artūrs Treimanis
  33. 33.Sandijs Veidemanis
  34. 34.Dmitrijs Votinovs
  35. 35.Oļegs Žigunovs

 

 

Specialitāte „Elektromontieris ”

  1. Andrejs Zaicevs
  2. Igors Jeršovs
  3. Oļegs Vibornovs
  4. Jānis Brūzītis
  5. Boriss Petrovs
  6. Andris Adamāns
  7. Harijs Dubrovskis
  8. Jurijs Dukaļskis
  9. Sergejs Kļimovs
  10. Jānis Krūklis
  11. Andrejs Josts
  12. Viktors Ņikitins
  13. Uldis Līcis
  14. Aleksejs Plotņikovs
  15. Ģirts Renckulbergs
  16. Artūrs Varskis
  17. Ingus Reinholds
  18. Jēkabs Zemīts
  19. Oļegs Dimants
  20. Linards Jegorovs
  21. Boriss Homenko
  22. Aleksandrs Kuvičkins
  23. Aleksejs Lukins
  24. Dainis Jeromanis
  25. Maksims Poļakovs
  26. Rihards Kiršteins
  27. Aleksandrs Šuks
  28. Dmitrijs Rubcovs

 

 

Specialitāte „ Remontstrādnieks ”

  1. Ingars Beinars
  2. Andris Ekša
  3. Dainis Kozlovs
  4. Viktorija Safronova
  5. Staņislavs Sladzevskis
  6. Sandis Vagalis
  7. Edmunds Viršičs
  8. Sergejs Agafončikovs
  9. Jānis Bondars
  10. Mārtiņš Daniels
  11. Aldis Deičmanis
  12. Gatis Grūnvalds
  13. Aleksejs Hodčenkovs
  14. Vadims Iņķis
  15. Vladimirs Kudrjavcevs
  16. Rihards Meimanis
  17. Mārtiņš Mičulis
  18. Mārtiņš Ozoliņš
  19. Staņislavs Petkevičs
  20. Edgars Smikarsts
  21. Viktors Šiško
  22. Edvīns Vēbersts
  23. Agris Vītols
  24. Edgars Ziemelis
  25. Egils Zolners

 

 

Specialitāte „ Automehāniķis ”

  1. Aleksandrs Artjuhs
  2. Vilnis Čerņajevs
  3. Aleksejs Grakovičs
  4. Ivo Gruduls
  5. Viktors Jēgers
  6. Gints Kuļikausks
  7. Vitālijs Nagornijs
  8. Ilvars Purviņš
  9. Mikus Skrebelis
  10. Sergejs Šehoņins
  11. Māris Zandovskis
  12. Kaspars Magins

 

Specialitāte “Automehāniķa palīgs”

  1. 1.Ģirts Beļevičs
  2. 2.Aleksandrs Denisenko
  3. 3.Artūrs Gudzs
  4. 4.Artūrs Jēgers
  5. 5.Oļegs Judakovs
  6. 6.Armands Laizāns
  7. 7.Vadims Rodņikovs
  8. 8.Dmitrijs Vorobjovs

 

Specialitāte „ Galdnieks ”

  1. Dmitrijs Akimovs
  2. Edgars Brokāns
  3. Rihards Dreimanis
  4. Jānis Kļava
  5. Mihails Kondratjuks
  6. Edijs Priedītis
  7. Rihards Sīmans
  8. Oskars Štāls
  9. Raimonds Trankalis
  10. Raivis Valters
  11. Artjoms Zerkaļovs

 

Specialitāte “Mēbeļu galdnieks”

  1. 1.Jānis Asmanis
  2. 2.Pāvels Aleksejevs
  3. 3.Gatis Bezdelīga
  4. 4.Mārtiņš Brahmanis
  5. 5.Aigars Lācis
  6. 6.Artūrs Leščinskis
  7. 7.Edgars Maļinovskis
  8. 8.Egīls Maļinovskis
  9. 9.Nikolajs Mordačs
  10. 10.Raimonds Meleks
  11. 11.Viktors Potikaņenko
  12. 12.Dainis Rečs
  13. 13.Valērijs Sergijevičs
  14. 14.Rihards Sprūģis
  15. 15.Nauris Vainovskis
  16. 16.Dzintars Veidemanis
  17. 17.Mārtiņš Vizners
  18. 18.Māris Zeltiņš
  19. 19.Mārtiņš Vizners

 

Specialitāte „ Sekretārs ”

  1. Evija Dišlere
  2. Aleksandra Glusjaka
  3. Zane Goršanova
  4. Dace Hippe
  5. Jekaterina Homenko
  6. Jekaterina Jevdokimova
  7. Laima Meiļuna
  8. Sabīna Mikucka ( Done )
  9. Sanita Muižniece
  10. Agnese Ozollapa
  11. Gunta Petrovska
  12. Rita Reinberga
  13. Lauma Remerte
  14. Evija Rozentāle
  15. Agnesa Savina
  16. Inese Šurma
  17. Vita Tarabanova
  18. Aija Urbanovičus
  19. Agnese Zizlāne
  20. Gundega Zizlāne

 

Specialitāte „ Ēdināšanas pakalpojumu speciālists ”

  1. Nensija Akmene
  2. Ivanda Baņģiere
  3. Andis Dalgais
  4. Jūlija Daņiļeviča
  5. Rūdolfs Galvanovskis
  6. Juris Gromovs
  7. Sandra Jansone
  8. Inta Juhņēviča
  9. Sandra Kavala
  10. Natālija Kirdika
  11. Natālija Koņuševska
  12. Artūrs Minaļto
  13. Raitis Moškanovs
  14. Kaspars Priede
  15. Inese Roga
  16. Diana Smeckaja
  17. Kristīne Sūna
  18. Lelde Šļumba
  19. Edgars Vanags
  20. Zaiga Veidemane
  21. Ritvars Vite
  22. Jeļena Ždankoviča
  23. Ilze Atāla
  24. Aija Bensone
  25. Jānis Brokovskis
  26. Oskars Graudumnieks
  27. Mārtiņš Meikulovs
  28. Tatjana Pišnaja
  29. Mareks Pluta
  30. Kitija Pureniņa
  31. Inga Sedi
  32. Jūlija Siļina
  33. Snežana Sučaka
  34. Margarita Šanceva
  35. Diana Šeršņova
  36. Iļja Šmals
  37. Krista Vēze
  38. Ilze Kreptoviča
  39. Inga Damlica

Specialitāte „ Datorsistēmu tehniķis ”

  1. Dairis Eiholds
  2. Kristaps Ērstiķis
  3. Mārtiņš Gustsons
  4. Artūrs Ivanovs
  5. Oskars Jarmolavičus
  6. Igors Kolosovs
  7. Lauris Līdaka
  8. Deniss Ņikandrovs
  9. Juris Pfafrats
  10. Pēteris Rimšāns
  11. Artūrs Savickis
  12. Igors samohvals
  13. Viktors Sergijenko
  14. Arnis Simsons
  15. Māris Skangalis
  16. Viktors Sutugins
  17. Artūrs Skagals
  18. Rodions Troščenkovs
  19. Juris Veipe
  20. Vitālijs Vidanovs
  21. Elīna Zaharčenoka
  22. Jānis Zariņš

 

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016