001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2009. gada absolventi
2009. gada absolventi

Specialitāte „ Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG) ”

 1.Sergejs Bogdans

2.Virginijs Čapas

3.Mārtiņš Jankevics

4.Andrejs Kopkovs

5.Jānis Kisļickis

6.Andrejs Kološa

7.Dainis Markelovs

8.Genādijs Mihailovs

9.Aleksandrs Miško

10.Ruslans Paukšte

11.Iļja Popadja

12.Normunds Puķe

13.Miks Samoseiko

14.Anatolijs Sitko

15.Maksims Veremeiko

16.Aigars Vizulis

17.Andrejs Vostrikovs

18.Jurijs Žakovs

19.Aigars Celmiņš

20.Jegors Dojarenko

21.Ivans Grigolovičs

22.Viktors Javtušenko

23.Viktors Jegorovs

24.Sandris Kuciks

25.Jānis Lukjanskis

26.Oļegs Ļitvinčenko

27.Viktors Marcinkēvičs

28.Ivo Miezavs

29.Igors Seņins

30.Nikolajs Stukanovs

31.Gatis Šteinbergs

32.Sergejs Vilcāns

33.Nikolaj Volkovs

34.Kārlis Zariņš

Specialitāte “Rokas lokmetinātājs (MMA);

Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)

 1.Jurijs Epšteins

2.Jānis Kačans

3.Juris Sidorovs

4.Sergejs Borovikovs

5.Oļegs Bļinovs

6.Kaspars Celminis

7.Aleksandrs Češkins

8.Jurijs Gžebinskis

9.Igors Kozlovs

10.Vasīlijs Krušlinskis

11.Sergejs Liepiņlauskis

12.Igors Mariņuks

13.Aleksandrs Pļeško

14.Aleksandrs Strebkovs

15.Sergejs Ščeločkovs

16.Vitālijs Šokotjko

17.Aleksandrs Vaišļa

18.Aleksejs Vlašeks

19.Andrejs Zarijevs

20.Gints Zeile

21.Jurijs Viktorovs

 

Specialitāte „ Galdnieks ”

  1. Andrejs Adamenko
  2. Andrejs Belovs
  3. Sergejs Bogdans
  4. Aleksandrs Dmitrečkovs
  5. Aleksandrs Gumennijs
  6. Andrejs Kapkovs
  7. Igors Kjuras
  8. Andrejs Kološa
  9. Vitālijs Makļecovs
  10. Aleksandrs Maksimovs
  11. Vitālijs Mikuļskis
  12. Intars Mitrovskis
  13. Iļja Popadja
  14. Sergejs Stoma
  15. Aleksandrs Ševčenko
  16. Aleksandrs Tarcevs
  17. Sandijs Veidemanis
  18. Dainis Ansonskis
  19. Andrejs Beinaris
  20. Dzintars Belopuhovs
  21. Dainis Blūms
  22. Jegors Dojarenko
  23. Renārs Geslers
  24. Viktors Kotjuks
  25. Aivars Kozlovskis
  26. Dzintars Malnačs
  27. Jurijs Murahins
  28. Aleksejs Sivaevs
  29. Normunds Stepans
  30. Deniss Strižovs
  31. Gatis Šteinbergs
  32. Kārlis Zariņš
  33. Edijs Zatevahins
  34. Imants Zibens
  35. Normunds Šariņš
  36. Kaspars Apals
  37. Vairis Cibuļskis
  38. Kaspars Ivanovskis
  39. Kaspars Jarmolavičus
  40. Kristaps Kviešons
  41. Niklāvs Lazdiņš
  42. Viktors Ļeonovs
  43. Jurijs Omeļčaks
  44. Mihails Ponomarjovs
  45. Mārtiņš Rīns
  46. Viktors Šafars
  47. Edgars Šterns
  48. Deniss Vidanovs
  49. Elvijs Volinskis
  50. Oskars Zandaus

 

Specialitāte “Mēbeļu galdnieks”

1.Edgars Bite

2.Andis Bružus

3.Kristaps Feldmanis

4.Uldis Gerners

5.Maksims Gončarovs

6.Dāvis Jordans

7.Rolands Krievaitis

8.Raivis Maslovs

9.Gatis Paškevičs

10.Māris Slavišens

11.Aivis Stepiņš

12.Uldis Strautnieks

13.Jānis Ungers

14.Oļegs Visockis

15.Māris Zeltiņš

 

Specialitāte „ Šuvējs”

  1. Aleksejs Aukmanis
  2. Aleksandrs Bokšics
  3. Igors Gaidamovičs
  4. Aleksandrs Gergeša
  5. Aigars Glovānia
  6. Sergejs Kozlovskis
  7. Renāts Kozlovskis
  8. Igors Kudrjavcevs
  9. Vladimirs Matasovs
  10. Normants Matuļevičs
  11. Sergejs Muravjovs
  12. Vasilijs Orlovs
  13. Renārs Priekulis
  14. Grigorijs Pupenoks
  15. Māris Rombergs
  16. Kuba Seilis
  17. Vairis Sniedze
  18. Edvīns Sunītis

 

Specialitāte „Elektromontieris ”

  1. Eduards Antonovs
  2. Vladimirs Bļinovs
  3. Dmitrijs Gutovs
  4. Igors Gaidamovičs
  5. Rasims Isajevs
  6. Jānis Aivars Klitončiks
  7. Oļegs Krūmiņš
  8. Deniss Mercs
  9. Vjačeslavs Možaikins
  10. Andris Ņikiforovs
  11. Jevgēnijs Plaņins
  12. Aleksejs Rižikovs
  13. Dzintars Stašulis
  14. Artūrs Treimanis
  15. Jānis Vidiņš
  16. Māris Zvirbulis
  17. Oļegs Žigunovs
  18. Aleksandrs Bodčšiks
  19. Tadeušs Baikovskis
  20. Fjodors Šalajevs

 

Specialitāte “ Datorsistēmu tehniķis ”

  1. Kaspars Apsolons
  2. Edgars Čerņauskis
  3. Vitālijs Čižiks
  4. Raimonds Feldmanis
  5. Raimonds Fjodorovs
  6. Mareks Graumanis
  7. Vitālijs Kobjakovs
  8. Maksims Kononovičs
  9. Edgars Kovaļovs
  10. Raivis Kristanovičs
  11. Roberts Missa
  12. Oļegs Ragiņa
  13. Jānis Rozentāls
  14. Juris Ručevskis
  15. Ivo Sauka
  16. Gints Serebrjakovs
  17. Artūrs Sprancmanis
  18. Maksims Šohats
  19. Mārtiņš Vīgants
  20. Ervīns Višņevskis
  21. Emīls Zaķis
  22. Raitis Ziemelis
  23. Renārs Žideļūns

 

 

Specialitāte “Apdares darbu tehniķis “

  1. Žanna Barkovska
  2. Jevgēņijs Borisenoks
  3. Gints Cielavs
  4. Oksana Gerasimova
  5. Ainārs Gerhards
  6. Vadims Gusevs
  7. Juris Helds
  8. Jānis Jonāts
  9. Rolands Joņins
  10. Mareks Kuprišs
  11. Edgars Lazdiņš
  12. Einārs Matičaks
  13. Rihards Nordmanis
  14. Viktors Prošenkovs
  15. Kaspars Ramza
  16. Kristaps Rukmanis
  17. Māris Serikovs
  18. Valentīns Teļičenko
  19. Aigars Trušelis

 

Specialitāte “Apdares darbu strādnieks”

1.Kristaps Ādamsons

2.Ivars Aļhimovičs

3.Klāvs Bauze

4.Vadims Cariks

5.Edgars Gadzāns

6.Kaspars Iņķis

7.Edgars Jankovskis

8.Kaspars Jēgers

9.Valdis Kronbušs

10.Deniss Kurčanovs

11.Gints Lavrinovičs

12.Dainis Liepiņš

13.Helmuts Magone

14.Renārs Nikolajevs

15.Jānis Paeglis

16.Jānis Pakalka

17.Māris Plutovs

18.Andris Punga

19.Jānis Selickis

20.Aleksejs Smoļars

21.Ģirts Štubis

22.Jānis Trompete

23.Iļja Zagdajs

Specialitāte “Sekretārs”

  1. Monta Bērziņa
  2. Lelde Bluka
  3. Ineta Brengule
  4. Agneta Briģe
  5. Kristīne Gernere
  6. Sabīne Hartmane
  7. Viktorija Ilgavīze
  8. Lana Karpinska
  9. Natālija Kolkova
  10. Rasa Lakse
  11. Lauma Lukjanska
  12. Vita Meidusa
  13. Evija Opārija
  14. Inese Patejenoka
  15. Aija Ponomarenko
  16. Agita Reipolde
  17. Aļona Rjabova
  18. Viktorija Romanova
  19. Linda Simanoviča
  20. Vita Sorokina
  21. Vitālija Voroncova
  22. Sanita Zīmeca
  23. Laila Siliņa

 

Specialitāte “Automehāniķis”

  1. 1.Kristaps Brokovskis
  2. 2.Aleksejs Denisovs
  3. 3.Pāvels Gavrikovs
  4. 4.Edgars Hohlovs
  5. 5.Agris Krūmiņš
  6. 6.Arvīds Paškevičs
  7. 7.Juris Rozentāls
  8. 8.Edgars Skļarovs
  9. 9.Kristaps Vanags
  10. 10.Viesturs Zandbergs

 

Specialitāte “Ēdināšanas pakalpojumu speciālists”

  1. Dana Amirova
  2. Kristīne Atāla
  3. Valentīna Bahareva
  4. Lolita Beķere
  5. Gundars Bitēns
  6. Zane Dubra
  7. Artūrs Einemanis
  8. Kristaps Gerve
  9. Ludmila Janzovska
  10. Linda Kaļva
  11. Lāsma Melnalksne
  12. Violeta Osika
  13. Aira Diknere
  14. Jānis Potikaņenko
  15. Laura Salna
  16. Elīna Samoiļenko
  17. Lauris Skutulis
  18. Aivija Staņeviča
  19. Oksana Timuka
  20. Vitauts Vainovskis
  21. Irēna Vrubļevska
  22. Valentīna Zīriņa
  23. Jūlija Prokopenkova

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016