001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2010. gada absolventi
2010. gada absolventi

Specialitāte „ Rokas lokmetinātājs (MMA) ;

Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG) ”

  1. Eduards Antonovs
  2. Juris Bahmanis
  3. Aleksandrs Bokšics
  4. Sergejs Čerkovskis
  5. Oļegs Djakoņenko
  6. Aleksandrs Dureiko
  7. Ruslans Kaflanovs
  8. Aleksandrs Kļimovs
  9. Igors Kulbars
  10. Nikolajs Līde
  11. Juris Markovs
  12. Egils Ojāvers
  13. Artjoms Portnovs
  14. Sergejs Puķe
  15. Dmitrijs Silujanovs
  16. Andrejs Siņausks
  17. Dmitrijs Skripčenko
  18. Viktors Fjodorovs
  19. Viktors Paņukovs
  20. Igors Abersons
  21. Jurijs Artamonovs
  22. Aleksandrs Groševs
  23. Andrejs Haritonovs
  24. Artis Markuss
  25. Jānis Pajats
  26. Vents Puriņš
  27. Nauris Rakuzovs
  28. Dmitrijs Rižkevičs
  29. Viktors Samonovs
  30. Žanis Saveļjevs
  31. Aldis Smiltiņš
  32. Viktors Smirnovs
  33. Sergejs Solovjovs
  34. Eduards Šuvarikovs
  35. Lauris Trušelis
  36. Jānis Tērs
  37. Artūrs Kolms
  38. Aivars Aizsilnieks
  39. Andrejs Beināris
  40. Radijs Dmitrijevs
  41. Kazimirs Gribovičs
  42. Viktors Jarmanovs
  43. Andrejs Ķencis
  44. Ivars Labanovskis
  45. Ivans Lambins
  46. Sergejs Lukačs
  47. Sergejs Petrovs
  48. Jurijs Vedmedovskis
  49. Nikolajs Volkovs
  50. Kārlis Zariņš
  51. Aleksandrs Golubovs
  52. Roberts Brjuņins
  53. Vjačeslavs Sprukuls

Specialitāte “Elektromontieris”

  1. Aleksandrs Bondarenko
  2. Aleksandrs Českins
  3. Aleksandrs Gergeša
  4. Aigars Glovānija
  5. Andrejs Lihamanovs
  6. Viktors Krivošejs
  7. Roberts Matutis
  8. Jāzeps Pentjušs
  9. Aleksandrs Ponomarenko
  10. Andrejs Puškins
  11. Andrejs Rudminis
  12. Andris Trūps
  13. Andrejs Zarijevs
  14. Sergejs Grjaznovs
  15. Sergejs Gusevs
  16. Artjoms Novikovs
  17. Anatolijs Boļenkovs
  18. Vadims Jemeljanovs
  19. Arkādijs Každans
  20. Artūrs Korabļovs
  21. Artūrs Naruševičs
  22. Kaspars Ozolnieks
  23. Kuba Seilis
  24. Edgars Sīmanis
  25. Iļja Šļahota
  26. Ingus Šmitkins
  27. Aleksandrs Šutovs
  28. Roberts Tukišs
  29. Aleksejs Vlašeks
  30. Aleksejs Rudņevs
  31. Dmitrijs Petrovs
  32. Viktors Fjodorovs
  33. Viktors Paņukovs
  34. Romāns Krastiņš
  35. Juris Sidorovs
  36. Vladimirs Judins
  37. Aleksejs Astratovs
  38. Jevgeņijs Altuņins
  39. Leonīds Beloglazovs
  40. Vitālijs Bondarenko
  41. Ainis Čodars
  42. Andrejs Dubovijs
  43. Sergejs Gorskis
  44. Romāns Jackivs
  45. Andris Kalderovs
  46. Aleksejs Koļesņikovs
  47. Žanis Leitlavs
  48. Andrejs Ļepšejs
  49. Agris Plešuks
  50. Oskars Puriņš
  51. Dmitrijs Rumba
  52. Aleksandrs Ponomarčuks
  53. Igors Abersons

 

 

Specialitāte „ Drēbnieks”

  1. Andrejs Baluševičs
  2. Vladimirs Doncovs
  3. Valdis Dombrovskis
  4. Viktors Dumpis
  5. Igors Gaidamovičs
  6. Ruslans Ivanovs
  7. Nauris Lazdiņš
  8. Normants Matuļevičs
  9. Ivars Mendziņš
  10. Deniss Mercs
  11. Anatolijs Pļusņins
  12. Sergejs Rebrijevs
  13. Edvīns Sunītis
  14. Rūdolfs Umbraška
  15. Genādijs Jefimovs
  16. Aleksejs Aukmanis

 

 

Specialitāte „ Galdnieks ”

1.Vjačeslavs Babanovs

2.Aleksandrs Beļajevs

3.Sergejs Gordejevs

4.Renāts Kajumovs

5.Artūrs Landzbergs

6.Aivars Līdaks

7.Vladimirs Pekkarevs

8.Aigars Vizulis

9.Arturs Zaharčuks

10.Aleksandrs Lapins

11.Aleksandrs Napartovičs

12.Artūrs Simsons

13.Andrejs Sivaks

14.Aivars Šteinburgs

15.Ingus Baumanis

16.Boriss Bobcovs

17.Austris Bunkšis

18.Jānis Butāns

19.Oskars Joksts

20.Gints Kļaviņš

21.Gints Kravčenoks

22.Artūrs Levikins

23.Sergejs Migovičs

24.Armands Ozols

25.Mārtiņš Pērkons

26.Toms Siemašķēvičs

27.Kristaps Siliņš

28.Artūrs Vītoliņš

29.Raitis Zemlītis

 

Specialitāte “ Mēbeļu galdnieks”

  1. 1.Artūrs Alksnis
  2. 2.Jānis Caunītis
  3. 3.Toms Frančenko
  4. 4.Sergejs Gaļevskis
  5. 5.Sergejs Jerofejevs
  6. 6.Rihards Klovāns
  7. 7.Didzis Lauva
  8. 8.Indriķis Loginovs
  9. 9.Raimonds Makārovs
  10. 10.Mārtiņš Mesters
  11. 11.Arnis Paškevičs
  12. 12.Mārtiņš Pumpurs
  13. 13.Mārcis Rasmanis
  14. 14.Miks Rubis
  15. 15.Andis Siksna
  16. 16.Jānis Skorodihins
  17. 17.Kristaps Vilemsons
  18. 18.Oskars Zandaus
  19. 19.Marks Šilkovs

 

 

Specialitāte “Datorsistēmu tehniķis”

  1. Ivars Balceraitis
  2. Kristaps Eberts
  3. Pēteris Ērglis
  4. Ivo Freimanis
  5. Andris Gailis
  6. Kristaps Gailītis
  7. Baiba Grīnvalde
  8. Jurijs Juškevičs
  9. Laimonis Kalniņš
  10. Einārs Kļukovičs
  11. Romāns Konovalovs
  12. Aivars Kovačs
  13. Dainis Krastiņš
  14. Kristaps Kunigs
  15. Vladimirs Ļimorenko
  16. Arnis Samsons
  17. Vitauts Šimulis
  18. Jānis Šmits
  19. Raitis Tetērins
  20. Gatis Vērza
  21. Jānis Vītoliņš
  22. Mārtiņš Vuškāns

 

Specialitāte “Sekretārs”

  1. Krista Baumeistere
  2. Nadīna Sadkovaja
  3. Anita Karitone
  4. Elīna Borovikova
  5. Viktorija Bondare
  6. Ance Griščenko
  7. Sintija Greidiņa
  8. Liene Grabauska
  9. Kristīne Marčinkus
  10. Renāta Manahova
  11. Ilga Juhņēviča
  12. Viktorija Rumjanceva
  13. Diāna Pašiņina
  14. Zane Mikolajuka
  15. Ludmila Ševko
  16. Laura Sapūna
  17. Dace Šmuksta
  18. Elīna Tarabanova

 

Specialitāte “Ēdināšanas pakalpojumu speciālists”

  1. Egija Zālīte
  2. Endijs Žaks
  3. Daina Vītola
  4. Sanita Vītiņa
  5. Laila Veidemane
  6. Alla Terļuka
  7. Raitis Sinkēvičs
  8. Juris Šimkus
  9. Nellija Pluškevica
  10. Eva Naudiņa
  11. Laura Mutruka
  12. Kristīne Millere
  13. Dace Melle
  14. Justīne Meinarde
  15. Monta Lembere
  16. Kristīne Kuropatkina
  17. Kaspars Kristjansons
  18. Andrejs Ivanovs
  19. Aļona Iņķe
  20. Artūrs Ikše
  21. Karīna Haritoviča
  22. Vita Gruģe
  23. Sanita Strode
  24. Santa Dumpe
  25. Ksenija Didenko
  26. Artūrs Čerņauskis
  27. Viktorija Buse
  28. Liene Brokovska
  29. Santa Brauere
  30. Ieva Bensone
  31. Ilze Balceraite
  32. Ilga Asmane
  33. Liene Andrīte
  34. Elga Alkse
  35. Ainis Ādminis
  36. Artūrs Abroskins

 

Specialitāte “Apdares darbu tehniķis”

  1. Edgars Auziņš
  2. Martiņš Belte
  3. Imants Ciris
  4. Dainis Gailītis
  5. Vasīlijs Gorbačovs
  6. Raitis Irnests
  7. Svjatoslavs Kļimovičs
  8. Rihards Kogutičs
  9. Aigars Laurinavičus
  10. Dmitrijs Medvediks
  11. Edgars Pušķis
  12. Mareks Rubenis
  13. Kristīne Sergijeviča
  14. Edmunds Stašulis
  15. Jānis Strads
  16. Aigars Svaija
  17. Ilmārs Šukjurovs
  18. Artūrs Trumsiņš
  19. Lauris Vasjkovs
  20. Sergejs Zaicevs
  21. Linards Aļhimovičs
  22. Vairis Bērziņš
  23. Visvaldis Drelis
  24. Kārlis Grīnbergs
  25. Jevgēņijs Isceļemovs
  26. Deniss Jablonskis
  27. Artūrs Jablonskis
  28. Kristaps Jankovskis
  29. Artjoms Jefimovs
  30. Aleksandrs Krasuckis
  31. Vladimirs Mahovskis
  32. Jānis Markevičs
  33. Raimonds Selickis
  34. Gunārs Sergejevs
  35. Leonīds Sosnovs
  36. Andrejs Šalajevs
  37. Maksims Šeļepjonoks
  38. Artūrs Vessers
  39. Georgs Voinu
  40. Armands Uštups

Specialitāte “Autoatslēdznieks”

  1. Kristaps Atāls
  2. Artur Babii
  3. Nikolajs Bogdanovs
  4. Gundars Briņķis
  5. Vladislavs Dambrovskis
  6. Rolands Dombrovskis
  7. Gatis Gailītis
  8. Uvis Guļevskis
  9. Sergejs Ignatenko
  10. Kristaps Knāviņš
  11. Artūrs Konopļovs
  12. Andrejs Kotikovs
  13. Aivis Landmanis
  14. Jānis Rūtiņš
  15. Aleksejs Šalajevs
  16. Jānis Ziemelis

 

Specialitāte “Automehāniķis”

1.Iļja Agafonovs

2.Jānis Endzelis

3.Kaspars Freimanis

4.Alvis Gruģis

5.Raivis Jarmolavičus

6.Mareks Karlsons

7.Jānis Litvins

8.Krīšs Nākmanis

9.Arvis Ozols

10.Sergejs Stratila

11.Helmuts Strūbergs

12.Pēteris Užulis

13.Maksims Vasiļjevs

14.Kārlis Žigurs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016