001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2011. gada absolventi
2011. gada absolventi

  

 

Specialitāte „ Viesmīlis ”

  1. Trofims Averins
  2. Inessa Čabaka
  3. Toms Čiblis
  4. Ruslans Dobiļinis
  5. Mārcis Drava
  6. Egils Ekmanis
  7. Ilona Feldmane
  8. Inga Jurāsova
  9. Igors Kalniņš
  10. Viktorija Kapeļko
  11. Roberts Kronbušs
  12. Dmitrijs Liss
  13. Oskars Ločmelis
  14. Alisa Millere
  15. Roberts Mingins
  16. Agnese Siliņa
  17. Dace Sproģe
  18. Kristīne Turovska
  19. Valters Veiss
  20. Viktorija Vasiļjeva

 

Specialitāte “Datorsistēmu tehniķis”

  1. Aleksejs Adamenko
  2. Klimentijs Antonovs
  3. Pauls Bromults
  4. Mārtiņš Burņevskis
  5. Daniels Garnītis
  6. Ilvars Ikarts
  7. Aivis Janšauskis
  8. Kārlis Karlsons
  9. Jāzeps Kaulenis
  10. Aleksejs Kuļikovskis
  11. Kristaps Luščenoks
  12. Aleksis Ļebedevs
  13. Ņikita Macevičs
  14. Sergejs Makarenkovs
  15. Raivis Martuzāns
  16. Dzintars Pakārklis
  17. Dmitrijs Polukejevs
  18. Arvis Rašitins
  19. Artūrs Rēdlihs
  20. Elvijs Taupmanis
  21. Inga Terlanova

 

Specialitāte “Mēbeļu galdnieks”

  1. Aivars Smilga
  2. Ainārs Afanasjevs
  3. Viktors Barkovskis
  4. Arnolds Bergs
  5. Edgars Bērziņš
  6. Jānis Burbe
  7. Kristaps Cielava
  8. Gatis Ezers
  9. Pēteris Garda
  10. Andris Glaudiņš
  11. Edgars Jarmolavičus
  12. Maksims Koņuhovs
  13. Vladimirs Koržāns
  14. Jānis Krasovskis
  15. Kārlis Kravalis
  16. Toms Melderis-Meldriņš
  17. Edgars Pavlovičs
  18. Edvīns Roga
  19. Andrejs Rots
  20. Mareks Šiks
  21. Vladimirs Siņavskis
  22. Einārs Ulanovs
  23. Jurijs Vasiļjevs

Specialitāte “Automehāniķis”

  1. Kārlis Baltmanis
  2. Aleksandrs Bova
  3. Kristaps Buivids
  4. Rihards Dobums
  5. Imants Endreiks
  6. Lauma Kančuka
  7. Artis Knislis
  8. Linards Krācējs
  9. Silvestrs Leitis
  10. Kristaps Lielturks
  11. Oļegs Mihalovskis
  12. Rihards Mūrnieks
  13. Aleksandrs Polubinskis
  14. Aleksandrs Sļotovs
  15. Viesturs Vēvers
  16. Artur Babii
  17. Nikolajs Bogdanovs
  18. Aleksejs Šalajevs

Specialitāte “Sekretārs”

  1. Elīna Basankoviča
  2. Viktorija Beļeņica
  3. Diāna Bogdanova
  4. Madara Cielava
  5. Sandra Eglīte
  6. Santa Freimane
  7. Margarita Gaile
  8. Arta Kaļinka
  9. Diāna Jakušenkova
  10. Linda Kesmina
  11. Ilona Ļeonoviča
  12. Kristīne Maļinovska
  13. Olga Orlovska
  14. Sintija Rubene
  15. Sintija Rude
  16. Viktorija Šekštelo
  17. Sintija Šlangena
  18. Sintija Špetere
  19. Evija Stepiņa
  20. Renāte Uļska
  21. Laura Voldiņa
  22. Sintija Zīle

Specialitāte “Autoatslēdznieks”

  1. Andrejs Aleksandrovs
  2. Eduards Alijevs
  3. Edgars Čaplinskis
  4. Modris Eglītis
  5. Gints Gasners
  6. Rihards Korsakaitis
  7. Mārtiņš Lapkovskis
  8. Elvijs Lūsiņš
  9. Aleksandrs Maksimovs
  10. Aleksejs Malahvejs
  11. Artūrs Mihailovs
  12. Jānis Mitkevičs
  13. Viktors Pavlovskis
  14. Rūdolfs Purvēns
  15. Aleksandrs Solovjovs
  16. Maksims Vasiļecs
  17. Daņils Vasiļjevs
  18. Egils Višņevskis
  19. Jānis Voitkovs
  20. Gvido Zvejnieks

Specialitāte “Apdares darbu tehniķis”

  1. Arvis Audzēknis
  2. Kristaps Beikmanis
  3. Edgars Bite
  4. Vitālijs Dupkevičs
  5. Igors Gasparaitis
  6. Raivis Gedvils
  7. Jurijs Kostromins
  8. Artūrs Krūmiņš
  9. Uldis Ķīselis
  10. Klāvs Meijers
  11. Viktors Mošins
  12. Sergejs Paškovskis
  13. Roberts Ragovskis
  14. Mareks Skustais
  15. Jurijs Smirnovs
  16. Dmitrijs Šakirovs
  17. Edgars Vaičulis
  18. Ainārs Valdmanis
  19. Kalvis Vendelis
  20. Ruslans Zabeļskis
  21. Andrejs Šalaevs

 

Specialitāte “Ēdināšanas pakalpojumu speciālists”

  1. Edgars Beitiņš
  2. Madara Dižā
  3. Artūrs Fogels
  4. Viktorija Gasparaite
  5. Karīna Deņisenko
  6. Zane Paškeviča
  7. Evita Klastauska
  8. Elīna Kustikova
  9. Agnese Loča
  10. Anna Loginova
  11. Egita Macuļeviča
  12. Jeļena Markova
  13. Māris Mitkevičs
  14. Māra Ņikitina
  15. Juris Raubens
  16. Sintija Rībena
  17. Madars Rogačevs
  18. Jānis Ruka
  19. Linda Rutkovska
  20. Baiba Smilgaine
  21. Edgars Valtiņš
  22. Agita Zalkovska

 

 

Specialitāte “Galdnieks “

  1. Aivars Aizsilnieks
  2. Elans Bordjugs
  3. Iļja Geršteins
  4. Arturs Jacukevičs
  5. Vadims Kabašnijs
  6. Viktors Marcinkēvičs
  7. Andrejs Muntjans
  8. Kārlis Nika
  9. Ruslans Paukšte
  10. Māris Rombergs
  11. Vitālijs Seļickis
  12. Vjačeslavs Sprukuls
  13. Andris Umbraško
  14. Sergejs Vilcāns
  15. Roberts Tukišs
  16. Allens Bordjugs
  17. Mārtiņš Zeikmanis
  18. Igors Belovs
  19. Raimonds Brants
  20. Aleksandrs Češkins
  21. Valts Dukovskis
  22. Vadims Jemeļjanovs
  23. Artūrs Korabļovs
  24. Ilmārs Lapsa
  25. Sergejs Muravjovs
  26. Gundars Miškuns
  27. Intars Nīmanis
  28. Egils Ojāvers
  29. Igors Rižeščenoks
  30. Sergejs Savarins
  31. Monvīds Sisenis
  32. Gints Zeile
  33. Lins Skrundenieks
  34. Ruslans Kaftanovs
  35. Harijs Priedītis

 

Specialitāte “Rokas lokmetinātājs (MMA);

Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)

  1. Aigars Bergs
  2. Sergejs Fjodorovs
  3. Mihails Hvoinskis
  4. Dmitrijs Ivanovs
  5. Oļegs Jakovļevs
  6. Mārtiņš Kalniņš
  7. Aleksandrs Kozlovs
  8. Maksims Ogurcovs
  9. Rinalds Penezis
  10. Mareks Pigožnis
  11. Andris Smirnovs
  12. Aleksandrs Šmitkovs
  13. Ivo Veisters
  14. Kristaps Žibals
  15. Andis Ozols
  16. Andrejs Dubovijs
  17. Romāns Jackivs
  18. Aleksejs Koļesņikovs
  19. Žanis Leitlavs
  20. Agris Plešuks
  21. Aleksandrs Ponomarčuks
  22. Vladislavs Rižkovs
  23. Dmitrijs Rumba
  24. Nikolajs Rusjajevs
  25. Dzintars Savickis
  26. Aleksejs Tuškanovs
  27. Edgars Urtāns
  28. Sergejs Vatamaņuks
  29. Nikolajs Strojans
  30. Jevgeņijs Koteņevs
  31. Ainis Čodars
  32. Oskars Puriņš
  33. Iļja Andrejevs
  34. Guntars Austrums
  35. Vladimirs Balašs
  36. Ilvars Bonfelds
  37. Vitālijs Gorins
  38. Renāts Kajumovs
  39. Nikolajs Kolosko
  40. Romualds Kukelis
  41. Vladimirs Pačkovskis
  42. Normunds Stepāns
  43. Andris Strazds
  44. Roberts Vilkins
  45. Aleksandrs Zagnoiko
  46. Aleksandrs Semjonovs
  47. Leonīds Feduļins
  48. Jānis Kanaška
  49. Valdonis Vīgants
  50. Gints Bērsons
  51. Marsels Aminovs
  52. Dainis Arbidāns
  53. Jevgeņijs Baikovs
  54. Vitālijs Bondarenko
  55. Aleksandrs Gergeša
  56. Sergejs Grjaznovs
  57. Sergejs Gusevs
  58. Vjačeslavs Jegorovs
  59. Aleksandrs Kovnickis
  60. Viktors Krivošejs
  61. Andrejs Mironovs
  62. Artjoms Novikovs
  63. Oļegs Panteļejevs
  64. Vadims Pavlovs
  65. Dmitrijs Petrovs
  66. Andrejs Puškins
  67. Andrejs Rudminis
  68. Aleksandrs Šutovs

 

Specialitāte “Elektromontieris”

  1. Vladimirs Harčenko
  2. Daneks Indriksons
  3. Jevgēņijs Ivanovs
  4. Vladislavs Jefimovs
  5. Jānis Kemtis
  6. Aleksandrs Kogans
  7. Konstantīns Kudrjavcevs
  8. Oļegs Ļevijs
  9. Večeslavs Maļcevs
  10. Vladimirs Muzika
  11. Gatis Mūsiņš
  12. Romāns Nikandrovs
  13. Sergejs Pikalovs
  14. Valerijs Prišvins
  15. Mareks Seps
  16. Arturs Šmidts
  17. Boļeslavs Vorobjovs
  18. Edgars Rozenfelds
  19. Ruslans Avdevičs
  20. Aleksandrs Berezjuks
  21. Ritvars Driksniņš
  22. Rolands Ivanovs
  23. Normunds Jurgenbergs
  24. Artūrs Kolms
  25. Konstantīns Novikovs
  26. Andrejs Pupļevs
  27. Vents Puriņš
  28. Nauris Rakuzovs
  29. Jānis Rudaps
  30. Ingars Saukums
  31. Aldis Smiltiņš
  32. Ivans Zadorožnijs
  33. Kaspars Krūze
  34. Andrejs Buza
  35. Andris Joksts
  36. Eduards Aizupietis
  37. Artjoms Avanesovs
  38. Andris Bukovskis
  39. Anatolijs Cviguns
  40. Raivo Hermanis
  41. Mārcis Lacbergs
  42. Dmitrijs Onucs
  43. Romāns Prohorovs
  44. Mihails Radionovs
  45. Dmitrijs Solovjovs
  46. Igors Šahņickis
  47. Aigars Tenis
  48. Mārtiņš Vecriņķis
  49. Egils Zakablučnijs
  50. Maksims Zverevs
  51. Iļja Makarovs
  52. Ilvars Kairišs
  53. Roberts Mutulis
  54. Vitālijs Gapaņenoks
  55. Oļegs Gapaņonoks
  56. Aleksandrs Geraščenko
  57. Aleksandrs Jefimovs
  58. Romāns Karjačka
  59. Aleksandrs Krjučkovs
  60. Igors Kurokins
  61. Dmitrijs Parfenovičs
  62. Sergejs Piskunovs
  63. Sergejs Podboreckis
  64. Sergejs Seredickis
  65. Maksims Sīlis
  66. Deniss Sokolovs
  67. Artjoms Strebkovs
  68. Toms Tāsis
  69. Mārtiņš Tints
  70. Pēteris Zemītis
  71. Aleksejs Aukmanis
  72. Jurijs Balodis
  73. Aleksejs Babičs
  74. Verners Burkevičs
  75. Andrejs Dmitrijevs
  76. Žans Jemecs
  77. Staņislavs Kods
  78. Igors Kurakins
  79. Aivis Poruks
  80. Sergejs Puķe
  81. Dmitrijs Silujanovs
  82. Fjodors Skopins
  83. Aleksandrs Sotčenko
  84. Andrejs Šenks
  85. Rūdolfs Umbraško
  86. Sergejs Vaņins
  87. Dmitrijs Fiļipovs
  88. Andrejs Naumovs

 

Specialitāte “Drēbnieks”

  1. Eduards Antonovs
  2. Ivars Babinskis
  3. Aleksandrs Bokšics
  4. Igors Ciplakovs
  5. Vitālijs Diduss
  6. Aleksejs Dolbņa
  7. Aleksejs Gordejevs
  8. Igors Goišiks
  9. Ainars Kokorevičs
  10. Sergejs Pilups
  11. Aleksandrs Simoņenko
  12. Dzintars Stašulis
  13. Vasīlijs Šukelovičs
  14. Jurijs Verhašovs
  15. Andrejs Zinovjevs

 

 

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016