001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2012. gada absolventi
2012. gada absolventi

Specialitāte „ Automehāniķis ”

  1. Nauris Tohters
  2. Sergejs Maļins
  3. Atis Mazūdris
  4. Sergejs Monahovs
  5. Dzintars Petrovs
  6. Elvijs Plikšs
  7. Normunds Putins
  8. Romāns Saļva
  9. Viktors Sazonovs
  10. Andris Tihonovs
  11. Eduards Trofimčuks
  12. Raimonds Vīgants
  13. Ritvars Zamerovskis
  14. Gunārs Ziemelis
  15. Raivis Zorenbergs
  16. Andris Zuments
  17. Vadims Žilko
  18. Arturs Avdevičs
  19. Elvijs Ābols
  20. Aivars Balodis
  21. Ainis Beņickis
  22. Artūrs Briļs
  23. Gunārs Černovs
  24. Viktors Čerņajevs
  25. Andrejs Enzbergs
  26. Mārtiņš Freibergs
  27. Roberts Grasis
  28. Ritvars Ivzāns
  29. Andris Jankovskis
  30. Jānis Jukšs
  31. Arnis Jurevics
  32. Edgars Kalniņš
  33. Viktors Karaņiks
  34. Ingus Kijoneks
  35. Aigars Krustozoliņš
  36. Iļja Kurčanovs
  37. Dmitrijs Lankevičs-Padervinskis
  38. Guntis Laurinavičus
  39. Edgars Ļeonovičs
  40. Juris Vangals
  41. Vitālijs Voitešonoks

 

Specialitāte “Autoatslēdznieks”

1.Jānis Āboliņš

2.Arvis Asaris

3.Ivars Savickis

4.Nikolajs Zubkovs

 

Specialitāte “Ēdināšanas pakalpojumu speciālists”

 

  1. 1.Andželika Afanasjeva
  2. 2.Līga Asmane
  3. 3.Baiba Ābola
  4. 4.Madara Bensone
  5. 5.Ojārs Brūveris
  6. 6.Lita Ceicāne
  7. 7.Baiba Drēviņa
  8. 8.Baiba Ērgle
  9. 9.Kristīne Gedmina
  10. 10.Tatjana Hartmane
  11. 11.Edijs Inta
  12. 12.Linda Jagre
  13. 13.Jurgita Kalniņa
  14. 14.Elvis Kapcjuhs
  15. 15.Aija Kūma
  16. 16.Olga Miņuka
  17. 17.Pēteris Nikolajevs
  18. 18.Toms Osīts
  19. 19.Deniss Prohorovs
  20. 20.Aleksandrs Semjonovs
  21. 21.Sanita Silava
  22. 22.Andrejs Sļotovs
  23. 23.Elviss Šlapins
  24. 24.Diāna Ternova
  25. 25.Kaspars Toronijs
  26. 26.Vladislavs Trofimčuks
  27. 27.Inese Upīte
  28. 28.Santa Veļķile

Specialitāte “Viesmīlis”

  1. Ruslana Burharda
  2. Vēsma Cielava
  3. Rihards Kivulāns
  4. Sintija Krūmiņa
  5. Jānis Ķuzis
  6. Elīza Landmane
  7. Jeļena Loseva
  8. Madara Mikulāne
  9. Anželika Pekuna
  10. Mikus Petruss
  11. Kristīne Pole
  12. Karīna Rodionova
  13. Ieva Rubene
  14. Artjoms Seņins
  15. Matīss Sloka
  16. Madara Tabaka
  17. Rūta Tabunova
  18. Anastasija Zeļenska
  19. Sintija Zvirgzdiņa
  20. Aļina Ždanova

 

Specialitāte “Galdnieks”

  1. Dainis Dambovics
  2. Igors Goišiks
  3. Aleksandrs Jefimovs
  4. Edgars Laganovskis
  5. Rihards Martjanovs
  6. Jānis Novicks
  7. Aleksejs Obuhovs
  8. Dmitrijs Parfenovičs
  9. Jevgēņijs Princs
  10. Andis Sīmanis
  11. Guntars Skuja
  12. Aleksandrs Sladzevskis
  13. Toms Tāsis
  14. Toms Timčuks
  15. Kaspars Trenko
  16. Jurijs Verhašovs
  17. Guntars Roze
  18. Aivars Savickis
  19. Jānis Arhipovs
  20. Gatis Jegorovs
  21. Jānis Kanaška
  22. Vasīlijs Kozlovs
  23. Anatolijs Kuzmins
  24. Sergejs Puķe
  25. Aleksandrs Sunītis
  26. Aleksandrs Svetjonoks
  27. Aldis Švarcs- Švampāns
  28. Ralfs Tirmanis
  29. Romāns Tumaševičs
  30. Mārtiņš Ugorenko
  31. Aigars Veismanis
  32. Valdonis Vīgants
  33. Jānis Grigorjevs
  34. Vjačeslavs Moisejevs
  35. Mareks Stepans
  36. Jānis Kalējs

Specialitāte “Elektromontieris”

  1. Valters Balodis
  2. Intars Bērziņš
  3. Kristaps Gavlovičs
  4. Vladislavs Girss
  5. Aigars Gobiņš
  6. Sergejs Grjaznovs
  7. Ivo Igauns
  8. Viesturs Jekimovs
  9. Aleksandrs Karņušins
  10. Normunds Kozlovskis
  11. Igors Musakovs
  12. Andrejs Oļiševskis
  13. Raitis Pētersons
  14. Aleksandrs Sergejevs
  15. Atis Uzijs
  16. Māris Valdmanis
  17. Ronalds Zakrevskis
  18. Juris Didrihsons
  19. Edgars Baraušķis
  20. Normunds Bažus
  21. Patriks Budņičenko
  22. Renārs Bušmanis
  23. Juris Ivanovs
  24. Guntars Katišs
  25. Renāts Kilips
  26. Aleksandrs Semjonovs
  27. Pāvels Serovs
  28. Edgars Sīpols
  29. Jevgeņijs Sopins
  30. Māris Šefanovskis
  31. Sergejs Špikovs
  32. Jānis Štreihfelds
  33. Viktors Voitečko
  34. Andris Kalniņš
  35. Mareks Matvejevs
  36. Kaspars Ozollapa
  37. Vladimirs Bezručko
  38. Andrejs Dudkins
  39. Vladimirs Gordimovs
  40. Maksims Kucenko
  41. Vitālijs Kuļenoks
  42. Dailonis Kuropovs
  43. Aleksandrs Lavrenko
  44. Uldis Mačis
  45. Dmitrijs Martinovs
  46. Ilgvars Mežaraups
  47. Sergejs Rogožins
  48. Kaspars Šteins
  49. Dmitrijs Tkačenko
  50. Aleksejs Viktorovs
  51. Aleksejs Vtjurins
  52. Māris Zeļenko
  53. Boriss Zlotņikovs
  54. Kristians Dvarions
  55. Aleksejs Gavrilovs
  56. Vadims Gavrilovs
  57. Vladimirs Gluščenko
  58. Ivans Ivanovičs
  59. Ervīns Jacenko
  60. Kaspars Jurcaks
  61. Ruslans Jurjevs
  62. Vadims Kaļķis
  63. Igors Kungs
  64. Arturs Loškarjovs
  65. Renārs Ludiņš
  66. Marius Mališausks
  67. Ronalds Neilands
  68. Jurijs Šabaļins
  69. Aleksejs Jakovļevs
  70. Dmitrijs Kiseļovs
  71. Pāvels Balmasovs
  72. Andris Bergs
  73. Dmitrijs Čučins
  74. Mārcis Dzērve
  75. Jānis Fogels
  76. Mihails Kondrašovs
  77. Eduards Konopļovs
  78. Artjoms Krivenko
  79. Aleksandrs Liepiņš
  80. Raimonds Mancevičs
  81. Dzintars Mudurs
  82. Andrejs Ņesteruks
  83. Artūrs Smirnovs
  84. Vitālijs Šmakovs
  85. Valdis Vītoliņš
  86. Pēteris Blūms
  87. Igors Makarovs
  88. Rolands Brīnums
  89. Nikolajs Didiks
  90. Aivars Gailītis
  91. Aleksandrs Gluščenko
  92. Mihails Hvoinskis
  93. Mārtiņš Kalniņš
  94. Aleksejs Kočetovs
  95. Viktors Koteļeņecs
  96. Aleksandrs Kuzņecovs
  97. Rinalds Penezis
  98. Edmunds Petrovskis
  99. Mareks Pigožnis

100. Oļegs Povilāns

101. Andris Tidriķis

102. Deniss Vasiļkovs

103. Sergejs Fjodorovs

104. Sergejs Ostrikovs

105. Marsels Aminovs

106. Rolands Ābelnieks

107. Aleksandrs Blaumanis

108. Romāns Bužinskis

109. Vjačeslavs Čumakins

110. Vitālijs Doļegnovskis

111. Andris Dzeguze

112. Artūrs Gaponovs

113. Valerijs Kobecs

114. Vladislavs Kolosovs

115. Jevgeņijs Koteņevs

116. Vadims Pavlovs

117. Oskars Prātiņš

118. Aleksandrs Runcis

119. Aleksandrs Siņeļņikovs

120. Aleksejs Aļošins

121. Valerijs Babiševs

122. Raivis Bajoruns

123. Aleksandrs Birčs

124. Sergejs Čerkovskis

125. Dmitrijs Frolenkovs

126. Maksims Grezins

127. Aleksejs Ivanovs

128. Maksims Krapivners

129. Marats Madijarovs

130.Germans Peskovs

131. Ēriks Petrauskis

132. Sergejs Popovs

133. Vladimirs Rižovs

134. Andis Valainis

135. Jānis Valts

136. Juris Černajs

137. Jānis Putniņš

138. Andis Kokars

139. Gatis Upenieks

140. Jurijs Artamonovs

141. Andris Atraskevičs

142. Aivars Babris

143. Vladimirs Bednijs

144. Edijs Grasmanis

145. Agris Grundulis

146. Andris Iesals

147. Nauris Kuračs

148. Raimonds Lejiņš

149. Romuaļds Maļčonoks

150. Gatis Ontužāns

151. Aleksis Ozols

152. Andis Ozols

153. Edmunds Raudive

154. Edmunds Raudive

155. Oļegs Semeno

156. Mareks Strazdiņš

 

Specialitāte “Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)”

  1. Aleksandrs Apters
  2. Normunds Ašmanis
  3. Guntars Broks
  4. Viktors Čižiks
  5. Oļegs Čulkovs
  6. Māris Dubrovskis
  7. Agnis Jakāns
  8. Aleksandrs Kurganovs
  9. Dmitrijs Lukašovs
  10. Ivars Marnauza
  11. Roberts Mutulis
  12. Nauris Notte
  13. Edgars Pinka
  14. Vladislavs Potapovs
  15. Vladimirs Rubaņuks
  16. Dmitrijs Rudkins
  17. Maksims Zverevs
  18. Ingus Brunovskis
  19. Sandris Aviks
  20. Druvis Bērziņš
  21. Ivo Bēts
  22. Verners Burkevičs
  23. Dzintars Cīrulis
  24. Vitālijs Gapaņenkovs
  25. Genādijs Jefimovs
  26. Daniils Lahtionovs
  27. Jurijs Lobačs
  28. Roberts Matutis
  29. Deniss Oskirko
  30. Andris Trūps
  31. Dmitrijs Vizulis
  32. Andrejs Bedins
  33. Aleksejs Gordejevs
  34. Leonīds Verjovkins
  35. Juris Nudiņš
  36. Gļebs Berkuts
  37. Sergejs Gavrilovs
  38. Vladimirs Grečuhs
  39. Valdis Ilmanis
  40. Sergejs Lavrinovičs
  41. Igors Neņko
  42. Dmitrijs Rižņikovs
  43. Aleksejs Smirnovs
  44. Dmitrijs Starikovs
  45. Jānis Straume
  46. Raimonds Svārups
  47. Eduards Traškovs
  48. Vjačeslavs Vaščenkovs
  49. Pāvels Vinogradovs
  50. Pāvels Vinogradovs
  51. Sergejs Voroņins
  52. Aleksandrs Puikonens
  53. Romāns Špaks

 Specialitāte “Datorsistēmu tehniķis”

  1. Artūrs Ārmanis
  2. Gatis Bukovskis
  3. Kristaps Cinovskis
  4. Artūrs Ivaņenko
  5. Matīss Janšauskis
  6. Dmitrijs Juškevičs
  7. Kārlis Koke
  8. Dmitrijs Kondrašovs
  9. Dāvis Krauklis
  10. Deniss Ļeņenkovs
  11. Edgars Ļevanovičs
  12. Elvijs Maruščaks
  13. Guntis Mikuļskis
  14. Guntis Millers
  15. Matīss Ņikiforovs
  16. Miks Rasmanis
  17. Haralds Rimkus
  18. Dāvids Spruģis
  19. Andis Šprenks
  20. Rolands Timermanis
  21. Madars Vaļģis
  22. Jānis Vulfs
  23. Jānis Zātiņš

Specialitāte “Mēbeļu galdnieks”

  1. Linards Antons
  2. Aigars Baumanis
  3. Mārtiņš Daģis
  4. Guntis Dirvelis
  5. Edijs Empelis
  6. Rinalds Gorodovičs
  7. Madara Grīnvalde
  8. Mareks Gromovs
  9. Krišs Jumiķis
  10. Mārcis Krūpiņš
  11. Igors Lekomcevs
  12. Arnis Nadziņš
  13. Mārtiņš Pauliņš
  14. Oskars Pētersons
  15. Edgars Puksts
  16. Roberts Šaripovs
  17. Edgars Tiļļa
  18. Madars Urnežis

 

 

 

Specialitāte “Sekretārs”

  1. Vladlena Borovkova
  2. Sandra Burseviča
  3. Evita Dambīte
  4. Arta Damlica
  5. Zane Egle
  6. Kristīne Grigorjeva
  7. Ilona Gudkova
  8. Santa Jerkunkova
  9. Elīna Jode
  10. Santa Kokina
  11. Ksenija Lozbeņeva
  12. Violeta Mitrofanova
  13. Ilva Naudiņa
  14. Renāte Papule
  15. Diāna Pičugina
  16. Rita Poberežņika
  17. Aiva Rozentāle
  18. Viktorija Sisojeva
  19. Evita Sondare
  20. Kristīne Tomase
  21. Gita Vessere
  22. Agija Vigušina
  23. Elīna Vigušina
  24. Katažina Žegoda

 

Specialitāte “Apdares darbu tehniķis”

  1. Emīls Aleksejevs
  2. Raivis Anfīmovs
  3. Alfrēds Bidlauskis
  4. Ivans Caps
  5. Jānis Čeilitka
  6. Dzintars Čumakovs
  7. Armands Grūbe
  8. Vadims Indrikovs
  9. Andrejs Ivanovs
  10. Egīls Marcinkevičs
  11. Mārtiņš Māliņš
  12. Mārtiņš Ņesterovs
  13. Viesturs Ozols
  14. Zintis Paulušenko
  15. Artūrs Reitiņš
  16. Rihards Rimars
  17. Juris Rožāns
  18. Aivars Rožkalns
  19. Roberts Siliņš
  20. Marks Sņetkovs
  21. Gatis Šatuss
  22. Arnis Teteris
  23. Viesturs Ugarenko
  24. Māris Vēveris
  25. Jurijs Zagorskis
  26. Sergejs Zujevs
  27. Arnis Balodis
  28. Artūrs Balodis

Specialitāte “ Rokas lokmetinātājs (MMA);Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)”

  1. Mihails Arharovs
  2. Andrejs Epermanis
  3. Sergejs Heislers
  4. Vladimirs Ivanovs
  5. Pāvels Kudrjašovs
  6. Vladislavs Laptevs
  7. Jevgeņijs Petrovs
  8. Valērijs Rimša
  9. Sergejs Skribāns
  10. Roberts Smirnovs
  11. Oļegs Sverdlovs
  12. Romāns Timofejevs
  13. Ivars Vermuss
  14. Jurijs Zavodskis
  15. Jevgēņijs Zeļenkovs
  16. Sergejs Zubrickis
  17. Maksims Žugunovs
  18. Aivars Asniņš
  19. Aleksejs Bogdanovs
  20. Artūrs Burka
  21. Māris Diks
  22. Edgars Duncis
  23. Vladislavs Jančevskis
  24. Dmitrijs Kairis
  25. Jānis Kalniņš
  26. Vladimirs Koļesņikovs
  27. Igors Kulajevs
  28. Guntars Lipejs
  29. Artis Migovičs
  30. Oskars Nukša
  31. Andrejs Pavlovs
  32. Aivars Rumbausks
  33. Zigurds Štarkovs
  34. Oļegs Vaļikovs
  35. Dmitrijs Losans
  36. Maksims Anšakovs
  37. Edgars Blūmītis
  38. Juris Cenkuss
  39. Ansis Igars
  40. Aleksandrs Ivanovs
  41. Vadims Kabašnijs
  42. Ainars Kaminskis
  43. Ritvars Liepiņš
  44. Māris Lindenauss
  45. Artis Melbergs
  46. Artjoms Mihailovskis
  47. Aleksandrs Možeiko
  48. Igors Nemnaševs
  49. Iļja Petrovs
  50. Jaroslavs Romanovs
  51. Jānis Rudaps
  52. Ivars Birkavs
  53. Sergejs Morozs
  54. Jānis Knape
  55. Krists Cinbergs
  56. Jānis Tučs
  57. Roberts Kalējs
  58. Ints Kreicšteins
  59. Vasīlijs Lazučonoks
  60. Sergejs Džula
  61. Artūrs Laganovskis
  62. Jānis Brolišs
  63. Alvis Bezbailis
  64. Artūrs Vilnis
  65. Jānis Vilnis

Specialitāte “Drēbnieks”

  1. Valts Dukovskis
  2. Viktors Golovackis
  3. Jurijs Grivkovs
  4. Žans Jemecs
  5. Gints Kronbergs
  6. Jevgēņijs Plaņins
  7. Sergejs Savarins
  8. Aleksandrs Sotčenko
  9. Artjoms Strebkovs
  10. Sergejs Vasiļjevs
  11. Ēriks Ziemelis
  12. Igors Ignatovs
  13. Dzintars Jarošenko
  14. Aleksandrs Kļaviņš

 

Specialitāte “Apdares darbu strādnieks”

  1. Svetlana Belova
  2. Gita Davi
  3. Ērika Gaileviča
  4. Jeļena Ivanova
  5. Liene Kličova
  6. Zane Liedskalniņa
  7. Ineta Liepa
  8. Marianna Ļebedenko
  9. Jūlija Nabatņikova
  10. Ludmila Prosolova
  11. Laura Skorohoda
  12. Brigita Trence
  13. Marina Vasiļjeva
  14. Inga Žmuida
  15. Tatjana Apolone
  16. Tatjana Koļesņikova
  17. Saiha Pauča
  18. Aleksandra Dektjarjova

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016