001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2013. gada absolventi
2013. gada absolventi


Specialitāte “Bārmenis”

  1. Ilze Elizabete Aparniece
  2. Marta Bratkus
  3. Vita Dobiļine
  4. Sandra Eglīte
  5. Inga Grantiņa
  6. Vadims Indrikovs
  7. Elīna Kanapecka
  8. Kārlis Lejiņš
  9. Mārtiņš Māliņš
  10. Mikus Nešpors
  11. Artjoms Ņiftaļijevs
  12. Sandra Ostrovska
  13. Mečislavs Stanovenko
  14. Diāna Strauhmane
  15. Ņikita Šalajevs
  16. Viktorija Veselova
  17. Diāna Vizla
  18. Reinis Zviņģelis
  19. Sintija Zvirgzdiņa

Specialitāte “Elektromontieris”

  1. Ēriks Agletdinovs
  2. Māris Andrjuška
  3. Dmitrijs Balāns
  4. Mihails Formakovs
  5. Boriss Gončarovs
  6. Artūrs Kašajs
  7. Kirils Kovaļovs
  8. Ivars Krejers
  9. Maksims Maņins
  10. Konstantīns Panteļejevs
  11. Žans Ščerbickis
  12. Edmunds Urdziņš
  13. Eduards Zacepins
  14. Vitālijs Zaharovs
  15. Sandis Zlotņikovs
  16. Valērijs Bondarenko
  17. Gatis Celmiņš
  18. Valērijs Dmitrijenko
  19. Artūrs Ivakins
  20. Sergejs Jerofejevs
  21. Aleksejs Kanigins
  22. Aleksandrs Makagons
  23. Dmitrijs Možaiskis
  24. Kaspars Petriks
  25. Uģis Pičs
  26. Dmitrijs Sarbantovičs
  27. Vladislavs Šabeļņiks
  28. Roberts Unbegauns
  29. Valērijs Veškurovs
  30. Andris Zeltiņš
  31. Vitālijs Ribaks
  32. Kaspars Kārkliņš
  33. Jānis Mons
  34. Viktors Bediks
  35. Aleksandrs Fedotovs
  36. Edmunds Jonkus
  37. Normunds Kaugurs
  38. Vitālijs Kočevickis
  39. Dzintars Kokiņš
  40. Leifs Krafts
  41. Andrejs Ļevijs
  42. Uldis Otmanis
  43. Ervins Rozenbergs
  44. Andris Stībelis
  45. Aleksandrs Šļahta
  46. Igors Vaļkovs
  47. Raivis Ciemiņš
  48. Arturs Kūlmanis
  49. Nauris Ķempelis
  50. Haralds Niedols
  51. Pāvels Avramenko
  52. Olafs Danne
  53. Dairis Filipovs
  54. Aldis Franckevičs
  55. Andrejs Gurskis
  56. Aleksandrs Jakubovskis
  57. Vladimirs Jankovskis
  58. Viktors Kitļašs
  59. Andris Korsaks
  60. Vadims Kostenko
  61. Aleksandrs Kovaļovs
  62. Viktors Kozlovskis
  63. Rolands Motiejunas
  64. Jānis Ozoliņš
  65. Alvars Račuks
  66. Vladimirs Rubaņuks
  67. Voldemārs Stīpnieks
  68. Aivars Asniņš
  69. Dmitrijs Gorjaņins
  70. Aivars Kalniņš
  71. Jānis Kondrāts
  72. Aivars Lācis
  73. Andris Līcis-Līcītis
  74. Edgars Mihelsons
  75. Arnis Mucenieks
  76. Elvis Otrjadovs
  77. Ainis Pizičs
  78. Jānis Planics
  79. Aleksandrs Poļakovs
  80. Dzintars Savickis
  81. Jūlijs Višņakovs
  82. Sergejs Vlasovs
  83. Arvīds Pušņakovs
  84. Vitālijs Ivanovs
  85. Ilmārs Brūniņš
  86. Mārtiņš Džede
  87. Jānis Glavāns
  88. Edgars Grēviņš
  89. Sergejs Hatuncevs
  90. Gunārs Klušs
  91. Arnis Laktiņš
  92. Aivars Ločmelis
  93. Gatis Mīlenbergs
  94. Pjotrs Petrovs
  95. Ģirts Putniņš
  96. Kaspars Seilis
  97. Nauris Stepanovs
  98. Aleksandrs Šmitkovs
  99. Andrejs Teninsons

100. Oļegs Vaļikovs

101. Juris Voicišs

102. Vitālijs Cinkovskis

103. Aleksejs Čerņajevs

104. Dmitrijs Ivanovs

105. Viktors Karass

106. Sergejs Kisļicins

107. Vasyl Korbut

108. Romāns Krasinskis

109. Sergejs Kustovs

110. Andrejs Kvačs

111. Oļegs Matvejevs

112. Jurijs Murahins

113. Viktors Prejevs

114. Vladislavs Savatejevs

115. Guntars Skuja

116. Artjoms Soldatenko

117. Oļegs Vaļsovs

118. Kims Jarofejevs

119. Jevgēņijs Didenko

120. Igors Eglītis

121. Igors Kulajevs

122. Edgars Kuzņecovs

123. Andrejs Lapkovs

124. Mārtiņš Lipšis

125. Igors Moskaļenko

126. Andris Pleša

127. Kārlis Puisītis

128. Edgars Puķītis

129. Arvīds Rāts

130. Anatolijs Seļivanovs

131. Viktors Sunītis

132. Mārtiņš Vasiļecs

133. Viktors Norovičs

134. Aigars Svarups

Specialitāte “ Rokas lokmetinātājs (MMA);Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)”

  1. Kaspars Ābols
  2. Sergejs Čislovs
  3. Gatis Darģelis
  4. Mihails Dedovs
  5. Viktors Fomins
  6. Zigmārs Ismailovs
  7. Aleksandrs Jefimovs
  8. Jurijs Konoščonoks
  9. Jānis Kormiļcevs
  10. Aleksejs Lomovcevs
  11. Ritvars Ozols
  12. Viesturs Spila
  13. Igors Šumskis
  14. Konstantīns Tosunovs
  15. Vitālijs Trepetčuks
  16. Valdis Vilcāns
  17. Romāns Grantiņš
  18. Jans Kukulis
  19. Artūrs Boimuradovs
  20. Romāns Breuss
  21. Radža Burkevičs
  22. Deniss Burlajs
  23. Edijs Grasmanis
  24. Ivars Ločmelis
  25. Ainārs Matvejevs
  26. Igors Miļentejs
  27. Igors Musakovs
  28. Andrejs Naglis
  29. Konstantīns Novikovs
  30. Aleksandrs Paļmovs
  31. Jānis Sproģis
  32. Atis Uzijs
  33. Guntis Zariņš
  34. Mihails Bondarenko
  35. Viktors Buļbovs
  36. Jurijs Carjovs
  37. Aleksandrs Dušenko
  38. Aleksejs Geisters
  39. Romāns Kiseļovs
  40. Mārtiņš Komarovskis
  41. Oļegs Kurčanovs
  42. Ēriks Ļeonovs
  43. Igors Mišenkovs
  44. Igors Narežnijs
  45. Aleksandrs Razumilovs
  46. Vitālijs Terehovs
  47. Ralfs Tirmanis
  48. Aigars Veismanis
  49. Dmitrijs Zaļevskis
  50. Sergejs Rižikovs
  51. Aleksandrs Runcis

Specialitāte “Automehāniķis”

  1. Vitālijs Abramovs
  2. Agnis Apinis
  3. Lauris Baumanis
  4. Gatis Beikmanis
  5. Dmitrijs Bondarčuks
  6. Dainis Kanonovičs
  7. Vladislavs Kaseļskis
  8. Kristaps Labors
  9. Vladislavs Lankevičs
  10. Jevgēņijs Maslošs
  11. Ainārs Māske
  12. Artūrs Miķīts
  13. Klāvs Mūrnieks
  14. Aleksejs Rižakovs
  15. Edgars Salenieks
  16. Jevgēņijs Skapovičs
  17. Varis Streļčuns

Specialitāte “Apdares darbu tehniķis”

  1. Viesturs Ačkasovs
  2. Kaspars Ābolkalns
  3. Maksims Beļajevs
  4. Reinis Felkers
  5. Mareks Fiļimonovs
  6. Kārlis Kalniņš
  7. Gatis Mičs
  8. Emīls Noviks
  9. Maksims Ņikitins
  10. Jānis Petrovskis
  11. Rodrigo Platenbergs
  12. Arvīds Rasimenoks
  13. Artūrs Roze
  14. Mārcis Stirna
  15. Uldis Strazdiņš
  16. Laura Surikova
  17. Edgars Sviridovs
  18. Igors Šmeļovs
  19. Raivis Švarcs
  20. Armands Žibenko
  21. Artūrs Balodis
  22. Arnis Balodis
  23. Sandra Miklaševiča
  24. Normunds Strauja
  25. Agnis Beitāns
  26. Gundars Timermans
  27. Jānis Neparts
  28. Ivars Liepiņš
  29. Mārtiņš Vēbersts
  30. Rita Kokorēviča
  31. Oskars Volfs
  32. Mārtiņš Dišlers
  33. Petru Dambrauskas

Specialitāte “Ēdināšanas pakalpojumu speciālists”

  1. Edmunds Bauris
  2. Melānija Berga
  3. Līga Dobele
  4. Kitija Freimane
  5. Dita Irneste
  6. Kristīne Jeršova
  7. Gatis Kinčs
  8. Simona Matvejeva
  9. Laila Mieriņa
  10. Aleksandrs Pleška
  11. Sabīne Poļšakova
  12. Linards Savickis
  13. Modrīte Švānberga
  14. Viktorija Tastanovska
  15. Anna Treija
  16. Veronika Umbraško
  17. Valters Važa
  18. Līga-Annija Vilberte
  19. Guna Bumbiere

Specialitāte “Mēbeļu galdnieks”

  1. Einārs Butlers
  2. Andrejs Feierabends
  3. Oļegs Fjodorovs
  4. Ivo Jarmalavičs
  5. Raivis Ķipsnis
  6. Ritvars Leitis
  7. Sergejs Sergejs
  8. Elvijs Skuruls
  9. Andris Veinbergs
  10. Māris Veselovs
  11. Oskars Zīle
  12. Andrejs Ždankovičs

Specialitāte “Datorsistēmu tehniķis”

  1. Aigars Ancāns
  2. Matīss Auza
  3. Artūrs Baikovskis
  4. Elvijs Bogdanovs
  5. Dāvids Embrekšs
  6. Ruslans Fadejevs
  7. Rūdolfs Helvigs
  8. Niklavs Jankausks
  9. Igors Jegorkins
  10. Ņikita Kaļiņičenko
  11. Jānis Kogutičs
  12. Pāvels Kovšuks
  13. Kārlis-Mārtiņš Lastovskis
  14. Iļja Marfjuks
  15. Deniss Matjuks
  16. Aivis Matvejs
  17. Raitis Oļehnovičs
  18. Vjačeslavs Pučinskis
  19. Modris Putns
  20. Aleksejs Šaulis
  21. Vadims Uļčugačevs
  22. Toms Veidemanis
  23. Reinis Zandmanis

Specialitāte “Sekretārs”

  1. Kristīne Adamoviča
  2. Madara Andersone
  3. Daina Ilgavīze
  4. Laura Kalniņa
  5. Jekaterina Kaminska
  6. Jana Košele
  7. Karīna Ķudule
  8. Santa Logina
  9. Agnese Mikitova
  10. Madara Priede
  11. Ruta Rubene
  12. Marta Stankeviča
  13. Diāna Šinkarjova
  14. Ilvija Tetērina
  15. Laura Tutāne
  16. Aļesja Vasiļjeva

Specialitāte “Apdares darbu strādnieks”

 

  1. Sintija Bojane
  2. Jeļena Čubreviča
  3. Ineta Guļajeva
  4. Ināra Mamaja
  5. Zemfira Mihailovska
  6. Alīna Pančenko
  7. Irina Prosolova
  8. Agnese Purne
  9. Ieva Putniņa
  10. Jeļena Saļņikova
  11. Jekaterina Suržikova
  12. Nadežda Šatohina
  13. Margarita Suvorova
  14. Viktorija Zemļanska
  15. Nataļja Ozericka
  16. Jeļena Šteina
  17. Dana Geiba
  18. Leons Arājs
  19. Artūrs Beiziķis
  20. Pāvels Diduks
  21. Kaspars Griķis
  22. Kaspars Kirica
  23. Boriss Lesiņš
  24. Jānis Ļetjagins
  25. Igors Nikolajevs
  26. Zigurds Ozoliņš
  27. Aleksejs Ponomarenko
  28. Andis Sīmanis
  29. Andrejs Vaņukovs
  30. Ēriks Romušs
  31. Aigo Pilenieks
  32. Edgars Gertke
  33. Dmitrijs Kņazevs

Specialitāte “Drēbnieks”

  1. Vadims Abļazimovs
  2. Jurijs Budjko
  3. Ilmārs Deksnis
  4. Sergejs Jankovskis
  5. Nikolajs Kagarlickis
  6. Jevgēņijs Princs
  7. Aleksandrs Proško
  8. Uldis Riksis
  9. Juris Babahins
  10. Ēriks Caune
  11. Ruslans Mihailovs
  12. Ģirts Vēvers
  13. Arsens Magakjans
  14. Sergejs Kovaļkovs
  15. Jānis Siliņš

Specialitāte “Galdnieks”

  1. Rolands Apalītis
  2. Modris Bērziņš
  3. Dmitrijs Bogdanovs
  4. Vjačeslavs Buliga
  5. Jānis Fatullajevs
  6. Aleksejs Kodaļevs
  7. Andrejs Lihamanovs
  8. Aleksandrs Rassudovskis
  9. Sergejs Reiniks
  10. Kristaps Spriņģis
  11. Audrus Švažs
  12. Edijs Zīvers
  13. Lauris Brempelis
  14. Eduards Vavilovs
  15. Andrejs Bedins
  16. Artūrs Gaponovs
  17. Harijs Aleksandrovs
  18. Valerijs Babiševs
  19. Ēriks Baiks
  20. Aleksandrs Bedņiks
  21. Aleksandrs Dureiko
  22. Andrejs Jansons
  23. Jevgeņijs Koteņevs
  24. Viktors Maļinovskis
  25. Sergejs Popovs
  26. Pāvels Reidzāns
  27. Vadims Ševerenko
  28. Vladimirs Tarasenko
  29. Leonīds Verjovkins
  30. Ēriks Ziemelis
  31. Jevgeņijs Gurjevs
  32. Igors Samorokovs
  33. Edgars Sūna
  34. Arnolds Ziemelis

Specialitāte “ Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)”

 

  1. Andris Bergs
  2. Mārtiņš Ēcis
  3. Valters Ērmanis
  4. Raimis Kārkliņš
  5. Arkādijs Každans
  6. Vladimirs Korotkovs
  7. Andrejs Kukainis
  8. Kaspars Maļinovskis
  9. Dmitrijs Marejevs
  10. Renārs Ozoliņš
  11. Valdis Pavliņš
  12. Guntis Pētersons
  13. Mihails Radionovs
  14. Sergejs Samoilovs
  15. Artūrs Smirnovs
  16. Juris Stepiņš
  17. Juris Vulāns
  18. Igors Makarovs
  19. Andrejs Golovcovs
  20. Sergejs Gromovs
  21. Mihails Ivaņkovs
  22. Ruslans Komarovs
  23. Raitis Kovtuns
  24. Maksims Krapivners
  25. Anatolijs Ļubaņecs
  26. Kuba Marcinkevičs
  27. Viktors Novokšonoks
  28. Germans Peskovs
  29. Henriks Rezgis
  30. Dzintars Siksna
  31. Toms Tāsis
  32. Dmitrijs Tkačenko
  33. Jurijs Verhašovs
  34. Aleksejs Dolbņa
  35. Ruslans Kolosovs
  36. Aleksandrs Sladzevskis
  37. Vjačeslavs Batņa
  38. Vladimirs Bganka
  39. Ruslans Bondarevs
  40. Sergejs Burģelis
  41. Reinholds Būtaitis
  42. Dmitrijs Dojarenko
  43. Andrejs Klimčenko
  44. Andrejs Matvejevs
  45. Aleksandrs Naidjonovs
  46. Sergejs Papadija
  47. Māris Prauliņš
  48. Vladimirs Stepanovs
  49. Iļja Šļahota
  50. Viktors Trizna
  51. Pāvels Vatažs
  52. Valters Večels
  53. Aleksandrs Lazars
  54. Aleksandrs Lepeņins
 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016