001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2014. gada absolventi
2014. gada absolventi


Specialitāte “Automehāniķis”

  1. Dace Vilima
  2. Artūrs Aņisimovs
  3. Imants Liepiņš
  4. Edgars Pšihodskis
  5. Aivars Kārkliņš
  6. Aldis Moškanovs
  7. Guntars Būmanis
  8. Kaspars Vīksna
  9. Ilgvars Skudra
  10. Gvido Zvejnieks
  11. Oļegs Aļeksejevs
  12. Kristaps Benītis
  13. Jānis Grandovskis
  14. Andris Kārkliņš
  15. Igo Kluss
  16. Maksims Kuņejevs
  17. Edgars Mozaļevskis
  18. Artjoms Rumbausks
  19. Roberts Skripa
  20. Aleksandrs Snicarjovs
  21. Ingus Šimonis
  22. Ainārs Vērza
  23. Rihards Vinogradovs
  24. Guntars Zapelsons
  25. Maksims Ahilovs
  26. Jānis Aioane
  27. Artis Bankins
  28. Edgars Čerkasovs
  29. Jānis Hiršs
  30. Renārs Jēgermanis
  31. Kristaps Kokle
  32. Vladislavs Konderko
  33. Mārtiņš Melnis
  34. Edgars Ozollapa
  35. Mārtiņš Platacis
  36. Elvijs Ručs
  37. Romāns Sļotovs
  38. Maksims Smeckojs
  39. Marks Solodkis
  40. Artūrs Stepaņenko
  41. Guntis Šeļegovskis
  42. Hārdijs Tamulens
  43. Oskars Trubačistovs
  44. Dainis Ūbarsts
  45. Renārs Veidemanis
  46. Uģis Voitehovičs
  47. Edgars Zīle

Specialitāte “Drēbnieks”

 

  1. Vitālijs Berdars
  2. Vladimirs Bokta
  3. Edgars Frinds
  4. Jurijs Gerasimovs
  5. Raivis Zviedris
  6. Deniss Žižmanovs
  7. Edgars Faļenovs
  8. Aleksandrs Zabolotnijs
  9. Jevgeņijs Ļisakovs
  10. Sergejs Reiniks
  11. Aleksandrs Bogdanovs

Specialitāte “Autoatslēdznieks”

 

  1. Toms Balodis
  2. Elvijs Bundziņš
  3. Jānis Buse
  4. Ģirts Grigulis
  5. Edvards Hohliņš
  6. Pāvels Ivanovs
  7. Artjoms Jurjevs
  8. Andrejs Ordinats
  9. Dmitrijs Pokļikajevs
  10. Radions Rugačins
  11. Roberts Strazdiņš
  12. Vladislavs Šmeļovs
  13. Leons Švolmanis

Specialitāte “Mēbeļu galdnieks”

 

  1. Kristaps Bauce
  2. Jānis Beķeris
  3. Roberts Bernics
  4. Roberts Briuvers
  5. Jānis Gelbe
  6. Kims Guļbinskis
  7. Matīss Kirilko
  8. Kārlis Hermanis Liepa
  9. Eduards Liss
  10. Gatis Mārtiņkrists
  11. Artis Misiņš
  12. Gunārs Nudiņš
  13. Dairis Plociņš
  14. Gatis Pudžs
  15. Mārtiņš Salačenoks
  16. Matīss Velhoviks
  17. Kaspars Verbickis

Specialitāte “Galdnieks”

 

  1. Jurijs Carjovs
  2. Aleksejs Geisters
  3. Valerijs Kobecs
  4. Vsevolods Kostiļanu
  5. Jānis Krūzmētra
  6. Oļegs Kurčanovs
  7. Sergejs Lavrinovičs
  8. Mikus Lazdiņš
  9. Andrejs Stebajevs
  10. Nikolajs Stepanovs
  11. Artūrs Šavronskis
  12. Dmitrijs Tkačenko
  13. Vladimirs Tronovs
  14. Mihails Bondarenko
  15. Aleksandrs Gergeša
  16. Ritvars Ebelis
  17. Mārtiņš Gabaliņš
  18. Oskars Bračkus
  19. Leonīds Jeļica
  20. Sergejs Kisļicins
  21. Vladimirs Kļujevs
  22. Igors Kurakins
  23. Viktors Novokšonovs
  24. Ēriks Petrauskis
  25. Maksims Proškins
  26. Roberts Putraševics
  27. Jānis Šteimanis
  28. Igors Ciplakovs
  29. Andrejs Matvejevs
  30. Raitis Ventnieks
  31. Sergejs Pavlovičs
  32. Nikolajs Kagarlickis

Specialitāte “Sekretārs”

 

  1. Karīna Ineta Blumenfelde
  2. Annija Dombrovska
  3. Zane Grinšpone
  4. Vija Ivane
  5. Kristīne Jaunzeme
  6. Agnese Kiža
  7. Vita Krustozoliņa
  8. Ieva Lamberte
  9. Sintija Mitkeviča
  10. Anda Nonberga
  11. Renāte Pavlovska
  12. Kristīne Platanoviča
  13. Tatjana Ribčenko
  14. Kristīne Siljāne
  15. Veronika Tereša
  16. Laura Toleika
  17. Amanda Vecuma-Veco
  18. Ieva Zorenberga

Specialitāte “Rokas lokmetinātājs (MMA); Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)”

 

  1. Dainis Buža
  2. Aivars Gailītis
  3. Andris Gailums
  4. Sergejs Hatuncevs
  5. Dmitrijs Ivanovs
  6. Georgijs Konovaļenoks
  7. Raimonds Krasnoselovs
  8. Elvis Otrjadovs
  9. Aigars Petrovs
  10. Aleksandrs Poļakovs
  11. Edgars Spirģis
  12. Juris Šveida
  13. Jūlijs Višņakovs
  14. Arvīds Dadžāns
  15. Romāns Sokolovs
  16. Igors Abersons
  17. Harijs Aleksandrovs
  18. Jurijs Anfinogentovs
  19. Artūrs Beiziķis
  20. Aleksandrs Fedotovs
  21. Aleksandrs Helms
  22. Vladimirs Holins
  23. Jurijs Molčanovs
  24. Andrejs Razguļajevs
  25. Pāvels Reidzāns
  26. Aleksandrs Bedņiks
  27. Maksims Grezins
  28. Dmitrijs Kņazevs
  29. Dmitrijs Ptuškins
  30. Maksims Žurba
  31. Sergejs Avsjuks
  32. Dmitrijs Dmitrijevs
  33. Artūrs Gaponovs
  34. Aleksandrs Gluščenko
  35. Filips Isajevs
  36. Vladimirs Jermolajevs
  37. Dmitrijs Kacs
  38. Sandis Lapiņš
  39. Jevgēņijs Majorovs
  40. Aleksandrs Ozoliņš
  41. Valerijs Pavlovs
  42. Pāvels Roks
  43. Vadims Sorokins
  44. Raivis Sudmalis
  45. Māris Zondaks
  46. Guntars Lūsis
  47. Deniss Veremeičiks
  48. Aleksandrs Drozdovs
  49. Kaspars Belverts
  50. Ilgvars Bukovskis
  51. Andis Butkevičs
  52. Dairis Filipovs
  53. Jānis Gailis
  54. Aleksandrs Jakubovskis
  55. Ilvars Kairišs
  56. Aleksandrs Krišāns
  57. Sandis Ķīsis
  58. Vladimirs Letunovs
  59. Verners Oja
  60. Jānis Ozoliņš
  61. Andris Priede
  62. Aivars Roga
  63. Edgars Uzoliņš
  64. Normunds Zēbergs
  65. Voldemārs Stīpnieks

Specialitāte “Elektromontieris”

  1. Igors Dunajevs
  2. Edgars Gertke
  3. Edgars Krūzmētra
  4. Anatolijs Ļubaņecs
  5. Ruslans Mihailovs
  6. Igors Mošins
  7. Andrejs Oņiščenko
  8. Aleksejs Ponomarenko
  9. Deniss Savastejevs
  10. Arturs Stofrīgens
  11. Edgars Sūna
  12. Andrejs Kovaļovs
  13. Jevgeņijs Tolkunovs
  14. Eldars Alijevs
  15. Ruslans Drakša
  16. Andrejs Kirjuhins
  17. Aleksejs Kuļiks
  18. Sergejs Kuzmins
  19. Edgars Miķelsons
  20. Aleksejs Minčenko
  21. Aleksandrs Pahomovs
  22. Vladimirs Petunovs
  23. Pāvels Vatkevičs
  24. Igors Zubko
  25. Artūrs Gabrāns
  26. Sergejs Kurkins
  27. Jurijs Žiļajevs
  28. Viktors Fomins
  29. Guntis Vilberts
  30. Jānis Auziņš
  31. Nauris Bergs
  32. Rinalds Cabulis
  33. Valerijs Cīrulis
  34. Vadims Haritonovs
  35. Aivars Polis
  36. Pēteris Puriņš
  37. Anrijs Salna
  38. Viktors Stars
  39. Mareks Šiško
  40. Sergejs Zagorskis
  41. Ivars Klova
  42. Romualds Limants
  43. Jānis Mincis
  44. Ivars Misiņš
  45. Mihails Andrejevs
  46. Dzintars Fomins
  47. Māris Galviņš
  48. Arnis Gorņevs
  49. Edgars Grasis
  50. Sergejs Heislers
  51. Maksims Ivanovs
  52. Georgs Ivanovskis
  53. Pāvels Kudrjašovs
  54. Jans Kukulis
  55. Antons Mikutēns
  56. Ridžinalds Ozoliņš
  57. Valdis Pavliņš
  58. Sergejs Samoilovs
  59. Vadims Semaško
  60. Kaspars Urbanovičs
  61. Sergejs Barinovs
  62. Edgars Baumanis
  63. Aigars Bergs
  64. Ivars Birkavs
  65. Artūrs Boimuradovs
  66. Aleksandrs Paļmovs
  67. Sandris Peipāns
  68. Deniss Petrovskis
  69. Juris Platais
  70. Mārtiņš Rozēns
  71. Raivo Sietiņš
  72. Jānis Siliņš
  73. Edgars Strazdiņš
  74. Viktors Vengržinovskis
  75. Romāns Derho
  76. Genādijs Kuzņecovs
  77. Edgars Lukševics

Specialitāte “Apdares darbu tehniķis”

  1. Ivars Bobrovs
  2. Rinalds Borģis
  3. Ainārs Gavars
  4. Egils Grīnblats
  5. Vitālijs Jaņins
  6. Kristaps Kaulēns
  7. Romāns Kirsanovs
  8. Oskars Lagzdiņš
  9. Toms Līrums
  10. Kitija Mišina
  11. Mārcis Netenbergs
  12. Viktors Permjakovs
  13. Jānis Štāls
  14. Juris Ziemelis

Specialitāte “Viesmīlības pakalpojumu speciālists”

  1. Jana Aivare
  2. Ritvars Brants
  3. Inese Eglīte
  4. Raimonds Gromovs
  5. Ilze Guča
  6. Nauris Horsts
  7. Maksims Juščenko
  8. Iveta Krūmiņa
  9. Kristaps Kupče
  10. Linda Lembere
  11. Katrīna Loginova
  12. Marina Matuļeviča
  13. Solveiga Meire
  14. Artis Mucenieks
  15. Atis Ozols
  16. Diāna Pluškevica
  17. Reinis Rihards
  18. Ilva Rozentāle
  19. Monta Rude
  20. Madara Rupeika
  21. Andris Sarancevs
  22. Santa Surikova
  23. Artūrs Švalkovskis
  24. Sintija Ūdre
  25. Sintija Vītoliņa

Specialitāte “Datorsistēmu tehniķis”

  1. Aļģis Bernatovičs
  2. Artūrs Briuvers
  3. Daiga Cilinska
  4. Jānis Dauvarts
  5. Ivo Dundurs
  6. Jānis Gailis
  7. Mihails Gorbačevskis
  8. Silvestrs Grīnbergs
  9. Anžela Helēna Grīnfelde
  10. Raimonds Kairišs
  11. Aleksandra Keta Kaseļska
  12. Elvis Krauze
  13. Valerijs Krivcovs
  14. Māris Pikeļevs
  15. Kaspars Poikāns
  16. Sandis Priede
  17. Artūrs Rāviņš
  18. Mārtiņš Rozenbergs
  19. Sandijs Runis
  20. Jānis Silkāns
  21. Jānis Strautnieks
  22. Kalvis Reinis Šēnfelds
  23. Elijs Šimkevics
  24. Lorens Vecaukums
  25. Marks Veselovs
  26. Sandris Vinovskis
  27. Dainis Zingniks

Specialitāte “Apdares darbu strādnieks”

 

  1. Līga Caune
  2. Jūlija Čerņenoka
  3. Jūlija Dubra
  4. Kristīna Kuņicka
  5. Olga Lagutina
  6. Ina Logina
  7. Jana Lujāne
  8. Oksana Mamedova
  9. Jeļena Minkevicius
  10. Nataļja Miņina
  11. Larisa Moisejeva
  12. Svetlana Ņikonova
  13. Nadežda Pikalova
  14. Karina Ribuškina
  15. Sanda Šmite
  16. Jeļena Belova
  17. Ligita Šarakova
  18. Indra Šeicāne
  19. Aleksandrs Artemjevs
  20. Valērijs Bogdanovs
  21. Deniss Gladovskis
  22. Saulius Jonis
  23. Sergejs Loginovs
  24. Aleksandrs Lotevko
  25. Jānis Zavadskis
  26. Andris Zeltiņš
  27. Gatis Celmiņš
  28. Sergejs Hohrjakovs
  29. Andrejs Jelago
  30. Iļja Lusevičs
  31. Aleksandrs Makagons
  32. Ilgvars Mežaraups
  33. Sergejs Skorohods
  34. Aleksandrs Vostrikovs
  35. Vladislavs Šabeļņiks

Specialitāte “Bārmenis”

  1. Dairis Brazjuļs
  2. Mārtiņš Geiba
  3. Maksis Katuļskis
  4. Inese Eva Kukša
  5. Elvis Kuliševs
  6. Ervīns Lipšāns
  7. Kristaps Ļeontjevs
  8. Līga Ozola
  9. Krista Pole
  10. Linda Skuja
  11. Elvis Stabiņš
  12. Jānis Staļūns
  13. Liene Šķēle
  14. Sintija Tomane
 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016