001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Par skolu Muzejs 2015. gada absolventi
2015. gada absolventi

 

Specialitāte “Apdares darbu strādnieks”

 

  1. Banka Aivars
  2. Boiko Dmitrijs
  3. Dombrovskis Daniels
  4. Džuranovičs Mirko
  5. Ivanovs Deniss
  6. Jurčenko Jurijs
  7. Kotovs Jurijs
  8. Kugelāns Viesturs
  9. Lukašonoks Daivis
  10. Novokšonovs Viktors
  11. Petrovskis Deniss
  12. Rakuzovs Nauris
  13. Ščerbakovs Dmitrijs
  14. Damme Didzis
  15. Smirnovs Viktors
  16. Ulasevičs Juris
  17. Bezručko Vladimirs
  18. Cenkijs Jaroslavs
  19. Daņiļčenko Romans
  20. Grigorjevs Maksims
  21. Kants Kaspars
  22. Kārkliņš Kaspars
  23. Maksimovs Igors
  24. Mihailovs Vadims
  25. Pantjušenko Iļja
  26. Sarbantovičs Dmitrijs
  27. Šalakickis Aleksandrs
  28. Taurēns Raitis
  29. Veršinskis Jānis
  30. Možaiskis Dmitrijs
  31. Druviete Liene
  32. Dzeguze Kristīne
  33. Fjodorova Marina
  34. Kovaļa Eka
  35. Lehnoviča Svetlana
  36. Morozova Ilona
  37. Prokofjeva Anastasija
  38. Stoma Kristīna
  39. Volkova Dina
  40. Ivanova Nataļja
  41. Avgustina Olga
  42. Ņikiforova Viktorija
  43. Cesmans Mārtiņš
  44. Dičpeteris Andrejs
  45. Horoševs Oļegs
  46. Irmejs Mārtiņš
  47. Ivanovskis Georgs
  48. Juršēvics Aivars
  49. Kukulis Jans
  50. Ķepals Andris
  51. Medeļajevs Aleksejs
  52. Medvedevs Jurijs
  53. Pavļuks Igors
  54. Semaško Vadims
  55. Sidorko Vitālijs
  56. Skribāns Sergejs
  57. Auziņš Edgars
  58. Barinovs Sergejs
  59. Draba Staņislavs
  60. Kurkovs Vitālijs
  61. Laucis Ivo
  62. Paļmovs Aleksandrs
  63. Savulis Andrejs
  64. Seržāns Dzintars
  65. Toroņi Sergejs
  66. Vaļkovs Aleksandrs
  67. Vetčinkins Maksims
  68. Remizovs Konstantins
  69. Saukums Ingars

Specialitāte “Drēbnieks”

  1. Aleksandrovs Raimonds
  2. Buls Gaidis
  3. Čepiļs Andrējs
  4. Jaunups Verners
  5. Lazarevs Viktors
  6. Paškovs Gunārs
  7. Paučs Tautmīlis
  8. Romaņenkovs Dmitrijs
  9. Suhars Igors
  10. Žukovs Aleksandrs
  11. Glovānia Aigars
  12. Romušs Ēriks

Specialitāte “Viesnīcu pakalpojumu speciālists”

  1. Adomaite Agne
  2. Afanasjeva Violeta
  3. Basaka Viktorija
  4. Brazjuļs Arvis
  5. Brežinska Ieva
  6. Bubinska Krista
  7. Burtniece Aiga
  8. Cimdiņa Santa
  9. Fomičeva Svetlana
  10. Kinčs Dāvis
  11. Leimane Linda
  12. Martiņuka Anete
  13. Mikijčuka Oļesja
  14. Naums Raivis
  15. Ostrovska Agrita
  16. Strazdiņa Annija
  17. Stuģe Diāna
  18. Zīle Sabīne
  19. Audzijone Sintija
  20. Aleksandrova Anastasija
  21. Avsjukova Sintija
  22. Balodis Dāvis
  23. Beikmane Aija
  24. Biseniece Inga
  25. Čužinska Solvita
  26. Drieka Linda
  27. Gavare Arita
  28. Gultniece Madara
  29. Izotova Terēza
  30. Kakšte Kristīne
  31. Kuzmina Karīna
  32. Kvedars Krists
  33. Maceviča Olga
  34. Mandrika Olga
  35. Martunoviča Kristīne
  36. Nazarova Eļmīra
  37. Prancīte Madara
  38. Švānberga Mairita
  39. Tenča Anda
  40. Žegoda Gražina

Specialitāte “Inženierkomunikāciju tehniķis”

  1. Čodars Oskars
  2. Dīcis Jānis
  3. Dreimanis Oskars
  4. Ezerkalns Dainis
  5. Kuzmickis Kristaps
  6. Lielauza Andris
  7. Ničiporovičs Maksims
  8. Novožilovs Ronalds
  9. Ņikitins Emīls
  10. Sterinovičs Dāvis
  11. Šmitmanis Ringolds
  12. Visockis Viesturs
  13. Vovers Edijs
  14. Gasners Gvido

Specialitāte “Autoatslēdznieks”

 

  1. Ivanovs Andrejs
  2. Jusis Edgars
  3. Krūmiņš Aigars
  4. Piternieks Atvars
  5. Šusters Dāvis
  6. Veibulis Lauris Kristaps

Specialitāte “Datorsistēmu tehniķis”

 

  1. Bulduris Egils
  2. Čaplinskis Elvis
  3. Černovs Raitis
  4. Dziļums Edgars
  5. Grīnvalds Uldis
  6. Jaronskis Viaceslavs
  7. Jučers Renārs
  8. Klovs Endijs
  9. Kuraševičs Vladislavs
  10. Lagunovičs Valerijs
  11. Lastiņš Edgars
  12. Lauraitis Mārtiņš
  13. Lazdāns Elvis
  14. Mazūdris Raitis
  15. Mieriņš Oskars
  16. Ozols Artūrs
  17. Rutkovskis Ņikita
  18. Skrūzmans Raivis
  19. Tacs Mārtiņš
  20. Upītis Kaspars
  21. Ustinovs Juris
  22. Vite Valters Kalvis
  23. Zariņš Sandis
  24. Zolbergs Marks

Specialitāte “Mēbeļu galdnieks”

 

  1. Briedis Bruno
  2. Bumbieris Roberts
  3. Burņeckis Alberts
  4. Ekmanis Norberts
  5. Gorbačs Sandis
  6. Grigens Toms
  7. Ļaksa Arvis
  8. Ļimorenko Artūrs
  9. Mļečko Edvīns
  10. Podnieks Matīss
  11. Pūķis Mārcis
  12. Roļskijs Raimonds
  13. Valters Artis

Specialitāte “Automehāniķis”

 

  1. Devjatņikovs Antons
  2. Eversons Artis
  3. Gorbačovs Vladislavs
  4. Grīnvalds Mārtiņš
  5. Kaufmanis Donāts
  6. Krastiņš Olafs
  7. Kuķalks Toms
  8. Pelēnis Reinis
  9. Rēvalds Roberts
  10. Slāģis Artis
  11. Bičuša Valdis
  12. Dziļums Ritvars
  13. Melkins Ivars Lauris
  14. Miltiņš Ramils
  15. Skadiņš Jānis
  16. Skrebelis Jānis
  17. Sviķis Klāvs
  18. Valainis Mārtiņš
  19. Vējkrīgers Elvis
  20. Vilks Kaspars

Specialitāte “Elektromontieris”

 

  1. Aļhimovičs Romans
  2. Dāvis Ruslans
  3. Dubs Vasilijs
  4. Giņko Aleksandrs
  5. Guže Alfrēds
  6. Holins Vladimirs
  7. Ignatovs Igors
  8. Kiigičevs Andis
  9. Levickis Aleksejs
  10. Molčanovs Jurijs
  11. Petrovs Vitālijs
  12. Ptuškins Dmitrijs
  13. Sunītis Mārtiņš
  14. Šelestovičs Andris
  15. Šteins Jevgenijs
  16. Ventnieks Raitis
  17. Voronko Māris
  18. Čuripa Maksims
  19. Dzenis Guntis
  20. Gailums Andris
  21. Kazlauskis Ivars
  22. Pūris Dainis
  23. Sidabrs Ivars
  24. Traskovskis Rustams
  25. Vaitka Guntars
  26. Veremejs Jevgenijs
  27. Zverevs Mārtiņš
  28. Provejs Alberts
  29. Delikatnijs Aleksejs
  30. Džula Sergejs
  31. Ēcis Mārtiņš
  32. Gotfridsons Edgars
  33. Hristoforidi Denis
  34. Hristoforidi Pāvels
  35. Koņuhovs Leonīds
  36. Kuprišs Raimonds
  37. Mazitāns Māris
  38. Oja Verners
  39. Pastors Raitis
  40. Smirnovs Ruslans
  41. Starovoitovs Vladislavs
  42. Strancis Pēteris
  43. Tihanovskis Kaspars
  44. Zikovs Nikolajs
  45. Grīnvalds Māris
  46. Jansons Elvijs
  47. Jurševskis Kristaps
  48. Lācis Kristaps
  49. Lapiņš Mārtiņš
  50. Lukša Vjačeslavs
  51. Lūķis Ēriks
  52. Mednieks Jānis
  53. Priedītis Dainis
  54. Reva Kirills
  55. Samsonovs Kristaps
  56. Savins Andrejs
  57. Treimanis Jānis
  58. Mileiko Ruslans
  59. Pimenovs Vitālijs
  60. Zvlagencovs Aleksandrs
  61. Ābele Normunds
  62. Barsukovs Antons
  63. Birjukovs Romāns
  64. Daugerts Vadims
  65. Feierabends Ainārs
  66. Freimanis Mārtiņš
  67. Graudonis Jānis
  68. Hofmanis Edgars
  69. Ivanovs Konstantīns
  70. Ļubiševs Sergejs
  71. Parfjonovs Jevgenijs
  72. Pustovetovs Jurijs
  73. Rijkurs Ivo
  74. Suhovs Romans
  75. Susļins Artūrs
  76. Trops Arnolds
  77. Behterevs Vladimirs
  78. Susļins Anatolijs

Specialitāte “Rokas lokmetinātājs (MMA); Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)”

 

  1. Čujenko Vladimirs
  2. Drozdovs Igors
  3. Jeļica Leonīds
  4. Kagarlickis Nikolajs
  5. Kalnmalis Bogdans
  6. Kaļiņins Sergejs
  7. Kovaļovs Andrejs
  8. Kurakins Igors
  9. Mehtijevs Vagifs
  10. Pavlovičs Sergejs
  11. Polivanijs Viktors
  12. Polujanovs Andrejs
  13. Puišo Pāvels
  14. Silakovs Andrejs
  15. Sverdlovs Andrejs
  16. Šļapkins Vitālijs
  17. Zvaigzne Māris
  18. Dubrovs Gļebs
  19. Grunšteins Jevgēnijs
  20. Jasinskis Juris
  21. Jelagins Andrejs
  22. Kazaks Kaspars
  23. Laizāns Elgars
  24. Nikandrovs Romāns
  25. Obidennikovs Māris
  26. Radionovs Vladislavs
  27. Rastorgujevs Aleksandrs
  28. Riekstiņš Ziedonis
  29. Rozenbergs Gatis
  30. Ruļuks Lauris
  31. Tjutins Konstantīns
  32. Trojanovskis Georgijs
  33. Viktorovs Aleksejs
  34. Zeps Ainārs
  35. Deksnis Artūrs
  36. Aņiščenko Andrejs
  37. Avots Kaspars
  38. Golovins Jevgenijs
  39. Jefremkovs Vladimirs
  40. Jekimovs Viesturs
  41. Kondrašovs Mihails
  42. Lazdāns Ervīns
  43. Miķelsons Kaspars
  44. Ņikitins Vladimirs
  45. Riba Edijs
  46. Sergejevs Vladimirs
  47. Sīmanis Kristaps
  48. Ziemelis Eduards
  49. Bērziņš Dzintars

Specialitāte “Galdnieks”

 

  1. Artemčuks Vadims
  2. Bogdanovs Aleksandrs
  3. Dunajevs Igors
  4. Fedotovs Aleksandrs
  5. Gimburgs Vladimirs
  6. Katajevs Sergejs
  7. Kirejevs Timurs
  8. Kiseļovs Jevgeņijs
  9. Mihailovs Ruslans
  10. Peskovs Germans
  11. Razmerica Valentīns
  12. Seja Vladimirs
  13. Seredickis Sergejs
  14. Vītols Edgars
  15. Vlasovs Igors
  16. Zatumanovs Vladislavs
  17. Koppels Raivo
  18. Rudiņecs Dmitrijs
  19. Alfimjonoks Deniss
  20. Andrejevs Mihails
  21. Darģelis Gatis
  22. Hazenfuss Alfrēds
  23. Heislers Sergejs
  24. Ivanovs Maksims
  25. Jemeļjanovs Ričards
  26. Kudrjašovs Pāvels
  27. Ligers Ēriks
  28. Osis Oskars
  29. Ozols Ritvars
  30. Petrovičs Sergejs
  31. Prauliņš Māris
  32. Smoļaks Artemijs
  33. Urbanovičs Kaspars
  34. Valtmanis Almants
  35. Zadovskis Jurijs
  36. Žugunovs Maksims
 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016