ERASMUS 2018-2019
001JTLOGO  Afisha3 1

 LV 

  EN 

 

 


ERASMUS 2018-2019
Projekta ietvaros ārzemju pieredzi savā profesionālajā jomā guva četras klientu apkalpošanas speciālistes un profesionālās izglītības skolotāja

Erasmus + projekta “Jelgavas Tehnikuma izglītojamo un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidošana” Nr. 2018-1-LV01-KA102-046893 ietvaros no šā gada 10. februāra līdz 2. martam profesionālās prakses iespējas Klaipēdā izmantoja četras Klientu apkalpošanas speciālistes, kā arī viena profesionālās izglītības skolotāja.  Mūsu skolas audzēknēm bija iespēja strādāt Radisson Blu un Memel viesnīcās un gūt nenovērtējamu pieredzi darbā ar klientiem. Audzēknes uzskata, ka tas ir labākais veids, kā var teorētiskās zināšanas pielietot praksē, īpaši, ja ikdienas valoda ir svešvaloda. Dzīvošanas apstākļus, kā arī gūto pieredzi audzēknes novērtē atzinīgi un uzskata, ka katram būtu jāizmanto projekta piedāvātās iespējas.

Lasīt tālāk...
 
No mobilitātes Itālijā atgriezušās desmit viesmīlības pakalpojumu specialitātes izglītojamās un trīs profesionālās izglītības skolotājas

Savas profesionālās prasmes Itālijā no 27. janvāra līdz 16. februārim pilnveidoja 10 viesmīlības pakalpojumu specialitātes izglītojamās, kā arī divas profesionālās izglītības skolotājas. Desmit viesmīlības pakalpojumu specialitātes izglītojamās guva pieredzi, strādājot Itālijas restorānos un maiznīcā. Gūtā pieredze ļāva meitenēm ne tikai pilnveidot savas profesionālās prasmes ar Itālijas tradicionālo ēdienu iepazīšanu, bet arī viesmīlības darba specifiku. Savukārt justies droši Itālijā mobilitātes dalībniecēm palīdzēja pavadošais skolotājs, kurš meitenes pieskatīja visu mobilitātes laiku.

Lasīt tālāk...
 
Profesionālās prasmes Spānijā ir uzlabojuši seši Autotransporta programmas audzēkņi un viens profesionālās izglītības skolotājs.
Pēc divu nedēļu ilgas prakses Spānijā no 14.01.2019. līdz 31.01.2019, Latvijā ir atgriezušies 6 Autotransporta programmas audzēkņi. lidzfinanse EU Erasmus pr

Lasīt tālāk...
 
Karolis, Ernestas, Augustinas un Lukas ...

karolasŠie jaunieši no Kauņas profesionāli tehniskā centra Jelgavā pavadīja gandrīz mēnesi. Pēc pirmās nedēļas skolā jaunieši devās izmēģināt savas praktiskās iemaņas SIA “Lumahs” ražotnē. Lielākā daļa no iekārtām jauniešiem bija pazīstamas un darba uzdevumi neradīja grūtības, jo līdzīgas iekārtas apmācībām tiek izmantotas arī viņu skolā, tomēr katrā uzņēmumā ir sava darba specifika un darba kultūra un, kā sacīja uzņēmuma valdes loceklis Andrejs Pesčinskis, dažiem jauniešiem uzņēmuma darba ritmā izdevās iekļauties veiksmīgāk kā citiem.

Lasīt tālāk...
 
Erasmus+ prakses iespējas

Sākusies pieteikšanās konkursam Erasmus + projekta ietvaros īstenotajai mobilitātei Klientu apkalpošanas speciālistiem (jābūt pilngadīgiem) uz prakses iespējām Lietuvā, Klaipēdā, kas norisināsies sākot ar 10.02.2019. līdz 02.03.2019. Konkurss tiks slēgts 2019.gada 9.janvārī. Lūgums aizpildīt zemāk pievienoto dalības pieteikšanas anketu un to parakstītu atnest uz 221.kabinetu Jolanta Millere.

 
« SākumsIepriekšējā123NākamāBeigas »

1 lapa no 3

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016