ERASMUS 2018-2019
001JTLOGO  fotoTEHNfasade

 LV 

  EN 

 

 


Sākums Projekti ERASMUS 2018-2019
ERASMUS 2018-2019
Karolis, Ernestas, Augustinas un Lukas ...

karolasŠie jaunieši no Kauņas profesionāli tehniskā centra Jelgavā pavadīja gandrīz mēnesi. Pēc pirmās nedēļas skolā jaunieši devās izmēģināt savas praktiskās iemaņas SIA “Lumahs” ražotnē. Lielākā daļa no iekārtām jauniešiem bija pazīstamas un darba uzdevumi neradīja grūtības, jo līdzīgas iekārtas apmācībām tiek izmantotas arī viņu skolā, tomēr katrā uzņēmumā ir sava darba specifika un darba kultūra un, kā sacīja uzņēmuma valdes loceklis Andrejs Pesčinskis, dažiem jauniešiem uzņēmuma darba ritmā izdevās iekļauties veiksmīgāk kā citiem.

Lasīt tālāk...
 
Erasmus+ prakses iespējas

Sākusies pieteikšanās konkursam Erasmus + projekta ietvaros īstenotajai mobilitātei Klientu apkalpošanas speciālistiem (jābūt pilngadīgiem) uz prakses iespējām Lietuvā, Klaipēdā, kas norisināsies sākot ar 10.02.2019. līdz 02.03.2019. Konkurss tiks slēgts 2019.gada 9.janvārī. Lūgums aizpildīt zemāk pievienoto dalības pieteikšanas anketu un to parakstītu atnest uz 221.kabinetu Jolanta Millere.

 
Desmit Jelgavas Tehnikuma izglītojamie un divi profesionālās izglītības skolotāji ir atgriezušies no mobilitātes Lietuvā un Igaunijā.

Erasmus+ projekta “Jelgavas Tehnikuma izglītojamo un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidošana” Nr. 2018-1-LV01-KA102-046893 ietvaros, 17. novembrī no mobilitātes, kuru īstenoja Alytus profesionālās apmācības centrs Lietuvā un Vana-Vigala tehniskā un servisa skola Igaunijā, ir atgriezušies desmit Jelgavas Tehnikuma izglītojamie ar pavadošajām personām un divi profesionālās izglītības skolotāji. Visi mobilitātes dalībnieki ir guvuši pieredzi savā profesionālajā jomā, kā arī guvuši jaunus iespaidus par izvēlētās profesijas apguvi un īstenošanu ārvalstīs. Mobilitātes dalībnieki visatzinīgāk vērtē iespēju iepazīties ar jaunām tehnoloģijām un darba organizāciju ārpus Latvijas.

 
Prakses un pieredzes apmaiņas mobilitātē uz ārzemēm dodas desmit izglītojamie un divi profesionālās izglītības skolotāji.

Šodien, 4. novembrī, Erasmus+ projekta “Jelgavas Tehnikuma izglītojamo un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidošana” Nr. 2018-1-LV01-KA102-046893 ietvaros, uzsāka prakses mobilitāti divas grupas – topošie speciālisti kokapstrādes un būvniecības jomā. Jelgavas Tehnikuma Kokapstrādes programmas četri mēbeļu galdniecības trešā kursa izglītojamie devās praksē Lietuvas uzņēmumos, prakse tika organizēta ar Alytus profesionālās apmācības centra starpniecību un kopā ar viņiem pieredzes apmaiņā devās arī viens profesionālās izglītības skolotājs un pavadošā persona. Savukārt Būvdarbu programmas četri otrā kursa apdares darbu tehniķi devās praksē uz Vana-Vigala tehnisko un servisa skolu Igaunijā – kopā ar viņiem pieredzes apmaiņā devās arī viens profesionālās izglītības skolotājs un pavadošā persona.

 
Jelgavas Tehnikumā ciemiņi no Igaunijas

Īstenojot Erasmus+ programmas projektu “Profesionālā attīstība izmantojot Erasmus+ mobilitātes” Nr.2018-1EE01-KA102-046929 (“Professional development through Erasmus+ mobility”) divas nedēļas uzņemam un izglītojam viesus no Vana Vigala profesionālās skolas (Igaunija). Divi audzēkņi un viens pasniedzējs apgūst jaunas prasmes un iemaņas izglītības programmā “Būvdarbi”. Šonedēļ notiek praktiskās nodarbības Jelgavas Tehnikuma telpās, bet  nākošajā nedēļā paredzētas izglītojošas ekskursijas uz vairākiem ar nozari saistītiem uzņēmumiem. Prakses programmu sagatavoja un īstenošanu nodrošina profesionālās izglītības pedagogi Zigrīda Devjakoviča un Rita Kokorēviča.   

 
« SākumsIepriekšējā12NākamāBeigas »

1 lapa no 2

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016