ERASMUS 2018-2019
001JTLOGO  fotoTEHNfasade

 LV 

  EN 

 

 


Sākums Projekti ERASMUS 2018-2019
ERASMUS 2018-2019
Desmit Jelgavas Tehnikuma izglītojamie un divi profesionālās izglītības skolotāji ir atgriezušies no mobilitātes Lietuvā un Igaunijā.

Erasmus+ projekta “Jelgavas Tehnikuma izglītojamo un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidošana” Nr. 2018-1-LV01-KA102-046893 ietvaros, 17. novembrī no mobilitātes, kuru īstenoja Alytus profesionālās apmācības centrs Lietuvā un Vana-Vigala tehniskā un servisa skola Igaunijā, ir atgriezušies desmit Jelgavas Tehnikuma izglītojamie ar pavadošajām personām un divi profesionālās izglītības skolotāji. Visi mobilitātes dalībnieki ir guvuši pieredzi savā profesionālajā jomā, kā arī guvuši jaunus iespaidus par izvēlētās profesijas apguvi un īstenošanu ārvalstīs. Mobilitātes dalībnieki visatzinīgāk vērtē iespēju iepazīties ar jaunām tehnoloģijām un darba organizāciju ārpus Latvijas.

 
Prakses un pieredzes apmaiņas mobilitātē uz ārzemēm dodas desmit izglītojamie un divi profesionālās izglītības skolotāji.

Šodien, 4. novembrī, Erasmus+ projekta “Jelgavas Tehnikuma izglītojamo un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidošana” Nr. 2018-1-LV01-KA102-046893 ietvaros, uzsāka prakses mobilitāti divas grupas – topošie speciālisti kokapstrādes un būvniecības jomā. Jelgavas Tehnikuma Kokapstrādes programmas četri mēbeļu galdniecības trešā kursa izglītojamie devās praksē Lietuvas uzņēmumos, prakse tika organizēta ar Alytus profesionālās apmācības centra starpniecību un kopā ar viņiem pieredzes apmaiņā devās arī viens profesionālās izglītības skolotājs un pavadošā persona. Savukārt Būvdarbu programmas četri otrā kursa apdares darbu tehniķi devās praksē uz Vana-Vigala tehnisko un servisa skolu Igaunijā – kopā ar viņiem pieredzes apmaiņā devās arī viens profesionālās izglītības skolotājs un pavadošā persona.

 
Jelgavas Tehnikumā ciemiņi no Igaunijas

Īstenojot Erasmus+ programmas projektu “Profesionālā attīstība izmantojot Erasmus+ mobilitātes” Nr.2018-1EE01-KA102-046929 (“Professional development through Erasmus+ mobility”) divas nedēļas uzņemam un izglītojam viesus no Vana Vigala profesionālās skolas (Igaunija). Divi audzēkņi un viens pasniedzējs apgūst jaunas prasmes un iemaņas izglītības programmā “Būvdarbi”. Šonedēļ notiek praktiskās nodarbības Jelgavas Tehnikuma telpās, bet  nākošajā nedēļā paredzētas izglītojošas ekskursijas uz vairākiem ar nozari saistītiem uzņēmumiem. Prakses programmu sagatavoja un īstenošanu nodrošina profesionālās izglītības pedagogi Zigrīda Devjakoviča un Rita Kokorēviča.   

 
Mūsu skolas pārstāvji atgriežas no Vācijas
Pēc divu nedēļu ilgas prakses Vācijā no 10.09.2018. līdz 21.09.2018., Latvijā ir atgriezušies 11 inženierkomunikācijas tehniķu programmas audzēkņi.

Erasmus+

Audzēkņiem bija iespēja gan vērot, kā norisinās darbs inženierkomunikāciju jomas uzņēmumos, gan arī pildīt prakses vadītāju uzdotos uzdevumus. Mūsu skolas izglītojamajiem bija iespēja ne tikai pielietot skolā iegūtās teorētiskās zināšanas praksē, bet arī iegūt jaunas prasmes un iemaņas inženierkomunikācijas jomā četros Vācijas uzņēmumos. Kopā ar audzēkņiem pieredzes apmaiņā devās arī profesionālo priekšmetu skolotājs Dainis Krūmiņš, kura pieredzes apmaiņas periods bija no 11.09. līdz 13.09., kā arī grupas pavadošā persona Jānis Rutkovskis
 
Sākusies Jelgavas Tehnikuma profesionālās izglītības skolotāju pieteikšanās Erasmus+ praksei ārvalstīs 2018./2019. mācību gadam
Sākusies Jelgavas Tehnikuma profesionālās izglītības pedagogu pieteikšanās Erasmus+ praksei ārvalstīs.

Erasmus+

Lasīt tālāk...
 
« SākumsIepriekšējā12NākamāBeigas »

1 lapa no 2

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016