Mūsu skolas pārstāvji atgriežas no Francijas
001JTLOGO  fotoTEHNfasade

 LV 

  EN 

 

 


Sākums Projekti ERASMUS 2018-2019 Mūsu skolas pārstāvji atgriežas no Francijas
Mūsu skolas pārstāvji atgriežas no Francijas
Pēc divu nedēļu ilgas prakses Francijā, šonedēļ Latvijā atgriezušies septiņi autotransporta un seši kokizstrādājumu izgatavošanas programmu audzēkņi. Pirmajās brauciena dienās bija iespēja izbaudīt Parīzes gaisotni, tomēr vēlāk prakse notika Boulazac pilsētā. Audzēkņiem bija iespēja vērot kā norisinās darbs gan nelielos individuālos uzņēmumos pie senām iekārtām (mēbeļu restaurācijas darbnīca) gan arī lielāka izmēra modernos autotransporta uzņēmumos. Kopā ar audzēkņiem pieredzes apmaiņā devās arī vispārizglītojošo priekšmetu skolotāja Jolanta Millere, kura mobilitātes ietvaros iepazinās ar izglītības iestādes aktivitātēm komunikāciju jomā.

Erasmus+

Publicēšanas datums 05/02/2018

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016