001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

 LV 

  EN 

 

 


Latvijas skolas somas - mācību ekskursija uz SIA “RM Autocentrs” (Jelgavā) un SIA “Teiksmas Auto”

2019. gada decembrī Jelgavas Tehnikuma autotransporta programmas 3.kursa (301.A (attēlā) un 301. grupas) 30 audzēkņi mācību priekšmeta “Virsbūves remonta pamati” praktisko nodarbību ietvaros, kopā ar profesionālās izglītības skolotāju Vilni Tomsonu, devās mācību ekskursijā uz SIA “RM Autocentrs” (Jelgavā) un SIA “Teiksmas Auto” (Codē, Bauskas nov.), kur veic arī darbus, kas saistīti ar automobiļu virsbūvju remontu.
Par SIA “RM Autocentrs” darbību un savu pieredzi stāstīja uzņēmuma īpašnieks un vadītājs Armands Maspāns un autocentra darbinieki, parādot sava uzņēmuma telpu iekārtojumu, t.sk., krāsošanas kameru, izmantotos pneimatiskos instrumentus un citas palīgierīces.

LSS RM serviss

Tālāk devāmies uz SIA “Teiksmas Auto”, kur par uzņēmumu un tā darbību stāstīja virsbūvju ceha vadītājs un sauszemes transportlīdzekļu tehniskais vērtētājs Egils Millers (attēlā pirmais labajā pusē) un ceha darbinieki. Audzēkņi varēja apskatīt un salīdzināt no automobiļa noņemtās, bojātās virsbūves detaļas un no jauna, to vietā uzstādītās detaļas. Tāpat tika demontrēts, kā ar speciālas palīgierīces palīdzību ir iespējams izvilkt virsbūves iespiedumu, palīgierīci pie virsbūves nostiprinot ar līmi vai piemetinot.

LSS Teiksmas auto

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016