001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

 LV 

  EN 

 

 


JELGAVAS TEHNIKUMS SADARBĪBAS PARTNERI PRAKTISKO MĀCĪBU ĪSTENOŠANAI BĀRMENIS

Nr.p.k.

Uzņēmuma nosaukums

Īpašnieka, vadītāja amats

īpašnieka, vadītāja vārds, uzvārds

Uzņēmuma Reģ.Nr.

Juridiskā adrese

Tālrunis

e-pasts

1.

SIA "Grosts"

izpilddirektors

Raivis Alkšnis

43603039054

6.līnija 15, Jelgava, LV-3003, Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

27000085

choco_pepper@inbox.lv

2.

SIA "Vipēdis"

valdes priekšsēdētājs

Aivars Ķirsons

850300965

Zaļa 41, Dobele, Dobeles novads

29121944

dobelerasa@inbox.lv

3.

SIA "Bērzkalni"

vadītāja

Ligita Boikova

40003123909

Īslīces pag. "Bērzkalni" Bauskas novads LV-3900

29406211
6392688

hotel@berkalni.lv ,                                       www.berzkalni.lv

4.

SIA "Tonuss"

valdes loceklis

Ivo Eltermanis

41703001707

Uzvaras iela 12, Jelgava, LV-3001

29634100
29711118

ivo@tonuss.lv

6.

SIA MCB

valdes priekšsēdētājs

Jānis Cirsis

50103270391

Raiņa iela 20, Jelgava, LV 3001

29480046

barsmcb@gmail.com

8.

RKS "Prestižs" SIA

valdes loceklis

Armands Zēbergs

41703002825

Lielā iela 49, Jelgava, LV-3001

63083815
63084042

arkacentrs@inbox.lv

9.

SIA "Minimega"

direktore

Anastasija Tihonova

40003881570

Šķūņu iela 3, Rīga, LV-1050, Loka maģistrāle 2, Jelgava, LV-3004

26480302

jelgava@hesburger.lv

10.

SIA"Miels"

bārmenis

Milita Laukšteine

41202014793

Brīvības iela 75a, Stende LV-3257

63274497

miels2@inbox.lv

11.

SIA "Arvils event"

direktors

Arvils Agarskis

53603043121

Aviācijas iela 9, Jelgava, LV-3002

25983337

arvils@a-event.lv

12.

SIA "Bārs "Meka""

administratore

Dace Baronovska

43603020447

Stadiona ielā 5a, Ozolnieki, Ozolnieku p. Ozolnieku novads, Jelgavas raj.

63050162

dace@meka.lv

13.

SIA "Neirums"

bārmenis

Sergejs Markas

40103256447

Audeju iela 14 - 3, Rīga LV-1050

63024188

hercogsj@inbox.lv

14.

JK Lienīte

īpašniece

Elita Simsone

40002008988

Kr. Barona 6, Jelgava, LV-3001

 

e.simsone@inbox.lv

15.

I.K."Alens S"

īpašnieks

Jurijs Sorokins

45402015976

Līvānu 18, Aknīsta, Aknīstas nov.,LV-5208

26190032

sorokins3@inbox.lv

16.

SIA "Viesu Līči"

valdes locekle

Vita Šķiņķe

53601020641

"Līči" , Jaunsvirlaaukas pagasts, Jelgavas novads, LV-3031

20455402  29193192

lici@lici.lv

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016