001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

 LV 

  EN 

 

 


Ēnu diena 2020

12.februāris šogad Latvijā ir Ēnu diena. Šorīt Jelgavas  Tehnikumā sagaidījām 34 ēnotājus no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Jelgavas 4. vidusskolas, Jelgavas 6. vidusskolas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas,A.Brigaderes pamatskolas, Zemītes pamatskolas, Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas, Mežinieku pamatskolas, Smārdes pamatskolas, Dobeles Valsts ģimnāzijas, Gardenes pamatskolas, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas un Staļģenes vidusskolas. Lai iepazītos ar Jelgavas tehnikumā piedāvātajām profesijām, ēnot Jelgavas tehnikuma izglītojamos, kas apgūst izvēlēto profesiju, piedalīties mācību stundās un praktiskajos darbos. Visvairāk ēnotāji interesējās par programmēšanas tehniķa, klientu apkalpošanas speciālista un mērniecības tehniķa specialitātes. Ēnotājiem bija iespēja iepazīties ar skolas vidi, brīvā laika pavadīšanas iespējām, iespējām nodarboties ar sportu un vidi dienesta viesnīcā.
Ēnotāji bija izteikuši interesi izzināt arī  Jelgavas Tehnikuma Informāciju Tehnoloģiju skolotāja un karjeras konsultanta profesiju.

Interesenti iepazīties ar Jelgavas tehnikumā apgūstamajām profesijām un skolas vidi tiek aicināti sazināties ar karjeras konsultanti t. 29388356 vai e-pastā karjera.jt@inbox.lv, lai vienotos par Jums izdevīgu laiku.

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016