Jelgavas Tehnikuma basketbolisti pirmo reizi izcīna godalgotu vietu Latvijas Republikas čempionātā.
001JTLOGO

 LV 

  EN 


Sākums Sports Sports Jelgavas Tehnikuma basketbolisti pirmo reizi izcīna godalgotu vietu Latvijas Republikas čempionātā.
Jelgavas Tehnikuma basketbolisti pirmo reizi izcīna godalgotu vietu Latvijas Republikas čempionātā.
No šī gada 15. februāra līdz 22. februārim Saldū norisinājās Latvijas čempionāts basketbolā profesionālajām izglītības iestādēm. Mūsu skolas komanda bija ielozēta otrajā apakšgrupā ar Saldus tehnikumu, Rīgas Tirdzniecības profesionālo vidusskolu, Kandavas tehnikumu un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumu. Lai kvalificētos finālam, apakšgrupu sacensībās bija jāierindojās pirmajā vai otrajā vietā. Jelgavas Tehnikuma basketbolisti pārliecinoši uzvarēja apakšgrupas turnīru un automātiski kvalificējās finālam. basketbols
Pavisam Latvijas čempionātam tika pieteiktas 20 skolu komandas, kas bija izlozētas 4 apakšgrupās. Finālā startēja 8 komandas, kas bija izlozētas divās apakšgrupās pa četri. Mūsu skolas basketbolisti piedzīvoja vienu zaudējumu pret Rīgas Valsts tehnikumu, bet pārliecinoši uzvarēja Smiltenes tehnikumu un Rēzeknes tehnikumu. Līdz ar to pēc sacensību nolikuma, mūsu skolas komandai bija jācīnās par 3. - 4. vietu turnīrā ar otrās apakšgrupas 2. vietas ieguvēju - Daugavpils Būvniecības tehnikumu. Cīņa izvērsās pārliecinoši mums par labu, uzvarējām ar rezultātu 41 pret 27 un izcīnījām godpilno 3. vietu.
Paldies mūsu skolas basketbolistiem par lielisko sasniegumu!
Paldies mūsu skolas basketbolistiem par lielisko sasniegumu! Sacensībās startēja - Aleksandrs Ganža (401. grupa), Alvis Ūdris (109. grupa), Kārlis Kanenbergs (301. grupa), Rolands Aļeksejevs (208. grupa), Viesturs Mazūdris (210. grupa), Ralfs Dreimanis (204. grupa), Edvīns Jaunzems (308. grupa), Raimonds Ragelis (210. grupa), Ronalds Strods (204. grupa), Ruslans Kuraševičs (409. grupa), Nils Bogdanovs (304. grupa), Guntars Lembers (302. grupa).
Sacensību rezultāti, fināls -
1. vieta Rīgas Valsts tehnikums
2. vieta Rīgas Tehniskā koledža
3. vieta Jelgavas Tehnikums
4. vieta Daugavpils Būvniecības tehnikums
5. vieta Rēzeknes tehnikums
6. vieta Saldus tehnikums
7. vieta Smiltenes tehnikums
8. vieta Cēsu Profesionālā vidusskola

Informāciju sagatavoja -
Gints Veinbergs
Jelgavas Tehnikuma
sporta organizators

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016