001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

Mācību ekskursija

2021. gada 24. septembrī 205. grupas izglītojamie – topošie viesmīlības pakalpojumu speciālisti, mācību priekšmeta Tūrisma un viesmīlības pakalpojumu un papildpakalpojumu pārdošana ietvaros, kopā ar profesionālo priekšmetu skolotāju Eviju Graudušu, devās mācību ekskursijā uz Kuldīgu.

Mācību ekskursijas un programmas "Latvijas skolas soma” ietvaros tika apmeklēts “Dzīvais muzejs Senās Kuldīgas stāsts”. Dzīvajā muzejā "Senās Kuldīgas stāsts" izjutām un uzzinājām par hercoga Jēkaba valdīšanas laiku, viduslaiku soda veidiem un skaudro mēra laiku. Gida stāstījumu bija patiesi izcils! Tas par Kuldīgas vēsturi papildināja nedaudz šausminošā un baisā vidē, kas ļāva pietuvināties reālajiem tā laika apstākļiem
Par izglītojamo pašu līdzekļiem tika izieta Alekšupītes ekspedīcija
“PA STRAUMI - PRET STRAUMI!”. Tā bija iespēja sajust Kuldīgas vecpilsētas šarmu, līkumojot pa Alekšupītes akmeņaino gultni, pārvarot nelielu ūdenskritumiņu, izložņājot cauri vairākiem maziem tiltiņiem un uzzinot seno namu noslēpumus. Papildus informācija: https://youtu.be/aNVq5gg8H30 Šis piedzīvojumus noteikti uz ilgu laiku kļūs par vienu no visu laiku labākajiem – ik vienam no mums!
Tāpat, sadarbībā ar Kuldīgas “KULDĪGAS AKTĪVĀS ATPŪTAS CENTRU” (Kuldīgas Tūrisma informācijas centru), pateicoties skolotājas Līgas Orupas personīgiem kontaktiem, izglītojamiem bija iespēja izzināt Kuldīgu un piedalīties Kuldīgas orientēšanās spēlē, kas tika sagatavota speciāli 205. grupas jauniešiem no Jelgavas Tehnikuma. Uzvarētāju komanda – Rita, Amanda, Krisitāna, Andresa - balvā saņēma Kuldīgas Aktīvā atpūtas centra sagādātas dāvanas - vairākreizes lietojamās ūdens pudeles, kas ir solis pretim Jelgavas Tehnikuma Ekoskolas statusam, bet veicināšanas balvas  - atklātnes ar Kuldīgas pilsētas skatu - saņēma visa 205. grupa!
Jaunieši ne vien izzināja tiem jaunus tūrisma produktus, bet arī guva pieredzi, ko līdz šim nebija  guvuši. Šādā veidā jauniešiem bija vispusīga iespēja izzināt Kuldīgas pilsētu, izzināt tūrisma un viesmīlības produktus un pats svarīgākais – veidot komandu! Kopēju – 205. grupas komandu!

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2020