001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

 LV 

  EN 

 

 


Latvijas skolas somas
“Caunītes" - lauku sēta ar latviskām tradīcijām

Mēs, 101. Grupa ar savu klases audzinātāju Terēzu Kjapsņu projekta” Latvijas skolas soma” ietvaros devāmies mācību ekskursijā uz ļoti mājīgu lauku sētu “Caunītes", kas atrodas Ozolnieku novadā, Cenu pagastā. Ierodoties saimniecībā, tās saimniece mūs sagaidīja ar gardu piparmētru tēju,  iepazīstināja ar sevi un pastāstīja īsu stāstu par saimniecību, vēlāk saimniece pasauca līdz vairākus palīgus uz virtuvi, kas palīdzēja veidot kukulīšus  un apbēra tos ar sēklām.

Lasīt tālāk...
 
Automehāniķu grupas mācību ekskursija

 
Ekskursijā uz galvaspilsētu

Latvijas skolas somas ietvaros 7. oktobrī 106. grupas izglītojamās kopā ar skolotājām Lailu Falaļejevu un Sandu Vanagu devās ekskursijā uz galvaspilsētu.  Ekskursijas maršrutā tika izstaigāts skaistais Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs un aizraujošās Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja ekspozīcijas.

 
202. grupas mācību ekskursija uz Vienkoču parku
Š.g. 17.septembrī 202.grupas izglītojamie ar skolotājiem M.Blumbergu un I.Blumbergu devās mācību ekskursijā uz  Vienkoču parku, kas atrodas Līgatnes novada, Līgatnes pagasta "Vienkočos" un Ieriķu dzirnavu pastaigu taku, kas atrodas Ieriķos, Drabešu pag., Amatas nov.
Vienkoču parku apskatījām zinoša gida pavadībā. Mēs uzzinājām daudz interesanta par kokamatniecību, vienkočiem, Gaujas Nacionālā parka dabu, zaļo domāšanu un Līgatnes apkārtnes vēsturi. Vienkoču dabas parka pastaigu takā ir daudz interesantu eksponātu un vēsturisku celtņu maketu.
vienkocu parks
Lasīt tālāk...
 
201A. grupas mācību ekskursija uz Vidzemi

Mācību nedēļu 201.a grupas jaunie automehāniķi uzsāka dodoties mācību ekskursijā uz Vidzemi, apskatot ievērojamas Latvijas vēstures, kultūras un literatūras vietas. Lai arī rīts atausa pelēks un nomācies, un sīkais lietus nesolīja patīkamu ceļojumu, pamazām debesis sāka skaidroties un līdz ar pirmajiem saulesstariem labā noskaņojumā mūsu skolas autobuss, šoferīša Oļega vadīts prasmīgi, nonāca Koknesē.

Lasīt tālāk...
 
Latvijas skolas somas - Ekskursija uz viesnīcām “Grand Hotel Kempinski”, “Wellton Riga Hotel & SPA”. Forum Cinemas "Kino Citadele", filma “Jelgava 94.”

Ekskursijas mērķis: Izzināt un pilnveidot zināšanas par papildpakalpojumu piedāvājumu viesnīcās, darba specifiku un telpu iekārtojumu. Pusaudžu problēmas,to risināšanā.

Lasīt tālāk...
 
Latvijas skolas somas -ekskursija uz Kara muzeja tematisko izstādi “Latvieši pirmā pasaules kara un Brīvības cīņu laikā”

210.grupas izglītojamie kopā ar grupas audzinātāju J. Milleri un skolotāju I.Zudiļinu apmeklēja Kara muzeja tematisko izstādi “Latvieši pirmā pasaules kara un Brīvības cīņu laikā” un noskatījās filmu “Jelgava 1994”

 

 
Latvijas skolas somas - Latvijas Nacionalās operas un baleta apmeklējums

2019. gada 12. decembrī 106. grupas izglītojamās kopā ar audzinātāju Sigitu Brakovsku apmeklēja Latvijas Nacionālo operu un baletu, izrādi “Hamlets. (Ne)stāsti man pasakas”. Baleta apmeklējums organizēts pateicoties Latvijas valsts simtgades projektam “Latvijas skolas soma”.

LSS opera

Lasīt tālāk...
 
Latvijas skolas somas - mācību ekskursija uz Karameļu darbnīcu Jelgavā

Norises laiks- 06.12.2019.  Karameļu darbnīcas Jelgavā apmeklējums
Atbildīgie pedagogi – N.Jakušova  - audzinātāja un J.Rutkovskis – profesionālās izglītības skolotājs    
Ekskursijā piedalījās - 23 izglītojamie no 209.gr.
Ekskursijā nepiedalījās – 1 izglītojamais, slimības dēļ
Ekskursijas tēma  -
1. Iepazīties ar Karameļu darbnīcas darba tehnoloģiju un produktiem.
2. Piedalīties meistarklasē, izveidojot savu karameli.

 

 
« SākumsIepriekšējā123NākamāBeigas »

1 lapa no 3

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2020