001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

Trīs Erasmus+ projekta mobilitātes dalībnieki guvuši pieredzi Igaunijā

 

Diviem 410. grupas programmēšanas tehniķu specialitātes izglītojamiem Rihardam Lācim un Markusam Bokam no 2021. gada 29. jūnija līdz 21. augustam, kā arī profesionālās izglītības pedagogam Uldim Grundem - Zeifertam no 2021. gada 17. augusta līdz 22. augustam bija iespēja pilnveidot savas profesionālās prasmes Igaunijas profesionālās izglītības iestādē Viljandi Kutseõppekeskus. No mobilitātes prakses atgriezušies, izglītojamie uzskata, ka tā bijusi ļoti vērtīga pieredze, kas liek aizdomāties ne tikai par to, cik liela nozīme ir tehniskajam aprīkojumam un pedagogu profesionalitātei, bet arī pašu ieinteresētībai uzzināt kaut ko jaunu un būt gataviem pieņemt izaicinājumus.

Prakses laikā tika baudīts arī kultūras pasākums - izglītojamajiem, kopā ar pavadošo personu, bija iespēja doties uz Tallinu un apmeklēt divus Jūras muzejus, kā arī uzņēmumu, kas nodarbojas ar biznesa inkubatora pakalpojumu sniegšanu “Lift 99”, kas sagādāja ne tikai prieku, bet arī bija iespēja uzzināt daudz ko jaunu! Prakses laikā izglītojamajiem bija iespēja darboties Igaunijas uzņēmumā un piedalīties šī uzņēmuma darbībā, izstrādājot datubāzes, lietotāju saskarsni, kā arī administratoru paneli, kā rezultātā, Jelgavas Tehnikuma audzēkņi bija lepni par savu profesionālo sagatavotību. Jauniešiem mobilitātes laikā tika nodrošināts pavadošās personas atbalsts. Savukārt profesionālās izglītības skolotājam bija iespēja, savu profesionālo prasmju pilnveides jomā, iepazīties ne tikai ar programmēšanas jomas apguves specifiku Igaunijā, bet arī iepazīties ar skolas vidi, īstenotajiem projektiem, IT programmas saturu, prakšu vadīšanas specifiku, kā arī tehnisko aprīkojumu un vērtēšanas sistēmu.

 

COVID 19

bior covid test berniem

covid19 2021 small

covid-19 talrunis

 

DROŠĪBAS PASĀKUMI

Saskaņā MK noteikumiem Nr. 360 "Epidemioloģiskās  drošības pasākumi Covid -19 infekcijas izplatības ierobežošanai " un grozījumiem “ Kārtība, kādā tiek organizēts darbs Jelgavas tehnikumā, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus COVID– 19 laikā” ir pārtraukta mācību procesa norise klātienē.

Ar kārtību iespējams iepazīties šeit...

ERASMUS+

erasmus sadarbiba un inovacija

E-lietas

office 365

logo sky

mykoob logo

E-pasts

Meklēt

ISIC

swedbank isicCopyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2020