jt banner  top


Tehnikuma izglītojamie gūst starptautisku pieredzi ERASMUS programmas ietvaros

   

erasmus plus Erasmus+ projekts “Jelgavas Tehnikuma izglītojamo un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidošana” Tehnikuma izglītojamie sniedz iespēju apgūt gan profesijā noderīgas prasmes gūt starptautisku pieredze sadarbībā ar profesionālās izglītības iestādēm citās Eiropas valstīs.

Šobrīd 4 topošie inženierkomunikāciju tehniķi: Ralfs Rubenis, Kirils Levšihs, Artjoms Antonovs un Niko Aleks Andersons iziet praksi Lietuvā, Kauņas Tehniskās profesionālās izglītības centrā (Kauno technikos profesinio mokymo centras). Vairāk par gūto ieredzi.

Prezentācija: «ERASMUSS+PROGRAMMA Kauņas Tehniskās profesionālās izglītības centrā» V. Krēvēs pr.114, Kauņa, Lietuva.

Šī projekta ietvaros jau ir īstenotas 26 mobilitātes uz Grieķiju, Igauniju, Franciju un arī Spāniju, Malagu.  Šo svētdien, 22.maijā uz Alikanti Spānijā dosies 3 apdares darbu tehniķi: Markuss Tenčs, Rinalds Mārtinsons-Brunavs un Hardijs Kristians Veisbergs, lai izietu 2 nedēļu praksi profesionālās izglītības iestādē IES GRAN VIA.
Visi jaunieši ar pieredzēto ir apmierināti, jo tiek apgūtas profesijā noderīgas prasmes, kā arī iegūta neaizmirstama starptautiska pieredze. Daudziem tā bija ne tikai pirmā darba pieredze, bet arī pirmais ceļojums ārpus Latvijas, pirmais lidojums, pirmoreiz pilnībā pašiem par sevi jāatbild. Topošā viesmīlības pakalpojumu speciāliste Everita Evertovska un topošās klientu apkalpošanas speciālistes Justīne Sauka un Diāna Valtere ar prakses iespaidiem Malagā, Spānijā dalās prezentācijās:

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022