jt baner top uzn-2023


Startējam EuroSkills Gdańsk 2023 konkursā!

Enija Luīze Štokmane

Enija Luīze Štokmane – #SkillsLatvia komandas dalībniece prasmju konkursā “Viesu uzņemšana”, kura kopā ar jauniešiem no citām 15 valstīm cīnīsies par medaļām starptautiskajā jauno profesionāļu meistarības konkursā EuroSkills Gdańsk 2023.

Enijai Luīzei vienmēr bija saistoši palīdzēt citiem cilvēkiem, un tas bija viens no iemesliem, kāpēc jaunā profesionāle izvēlējas savu nozari. Šogad Enija absolvēs Jelgavas tehnikums. Paralēli mācībām, jauniete gūst arī darba pieredzi, strādājot Latvijas labākajās viesnīcās.

Gatavojoties konkursam, Enija Luīze gāja cauri iepriekšējo gadu uzdevumiem, strādāja pie savu prasmju uzlabošanas, kā arī guva iespēju iegūt starptautisku pieredzi savā jomā. Šajā laikā Eniju ļoti atbalstīja konkursa eksperte Margarita Platace, Biznesa augstskolas Turība lektore, un Jelgavas tehnikuma pasniedzēja Līga Orupa.

Enija ir mērķtiecīga, atbildīga un uz rezultātiem orientēta jaunā speciāliste ar augsti attīstītām līdera īpašībām. Dalība Eiropas līmeņa konkursā Enijai sniegs iespēju sacensties ar labākajiem savas nozares pārstāvjiem, kā arī ļaus bagātināt savu pieredzi, kas būs ļoti noderīga viņas turpmākajā profesionālajā dzīvē. Jaunā profesionāle vēlas kļūt par piemēru sava vecuma jauniešiem, parādot, ka var iekarot jebkuru virsotni, ja vien to vēlies!

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022