jt baner top uzn-2023


Ekoskolu apbalvošana

Trešdien, 13. septembrī, Ekoskolu audzēkņi un pedagogi pulcējās Rīgā, Strēlnieku laukumā, lai dotos “Pozitīvā gājienā” uz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), lai kopā ar ministru Māri Sprindžuku dotos tālāk līdz Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, kur Ziedoņa zālē sākās ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu pasniegšana. Gājiena mērķis ir aicināt VARAM aktīvāk iesaistīties aprites ekonomikas iedzīvināšanā, lai ikvienam būtu vieglāk samazināt atkritumus ikdienā un dzīvot dabai draudzīgāk.
Šogad Ekoskolu apbalvošanas ceremonijas fokusā būs tēma - aprites ekonomikas pieeja, kas var palīdzēt veicināt atbildīgu resursu patēriņu un novērst atkritumu rašanās cēloņus, samazināt atkritumu daudzumu un veicināt lietu atkārtotu izmantošanu, remontēšanu, atjaunošanu, pārveidošanu, atkritumu pārstrādi un citas svarīgas rīcības.
Pasākumā Ekoskolas sveica Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas ministrs Māris Sprindžuks, Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvis, kā arī Ekoskolu programmas vadītājs Latvijā Daniels Trukšāns.
Jelgavas Tehnikumu pasākumā pārstāvēja un Latvijas Eko skolu sertifikātu saņēma Laura Mirdza Indriksone, Junona Perepečai un Brenda Mīļā. Izglītojamās pavadīja ekoskolas koordinatore Jelgavas tehnikumā - Evija Preimane

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022