001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

Konsultācijas (bezmaksas)

SKOLOTĀJU INDIVIDUĀLAIS KONSULTĀCIJU GRAFIKS

25.10.2021. - 29.10.2021.

Nr.

Pedagoga vārds, uzvārds

 

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

1

Alksne Guna

KONSULTĀCIJAS NOTIEK ATTĀLINĀTI, PĒC KONSULTĀCIJU GRAFIKA, SAZINOTIES INDIVIDUĀLI AR PEDAGOGU

 

 

 

KONSULTĀCIJAS NOTIEK ATTĀLINĀTI, PĒC KONSULTĀCIJU GRAFIKA, SAZINOTIES INDIVIDUĀLI AR PEDAGOGU

 

 

 

 

 

KONSULTĀCIJAS NOTIEK ATTĀLINĀTI, PĒC KONSULTĀCIJU GRAFIKA, SAZINOTIES INDIVIDUĀLI AR PEDAGOGU

 

 

 

 

KONSULTĀCIJAS NOTIEK ATTĀLINĀTI, PĒC KONSULTĀCIJU GRAFIKA, SAZINOTIES INDIVIDUĀLI AR PEDAGOGU

 

 

KONSULTĀCIJAS NOTIEK ATTĀLINĀTI, PĒC KONSULTĀCIJU GRAFIKA, SAZINOTIES INDIVIDUĀLI AR PEDAGOGU

 

 

KONSULTĀCIJAS NOTIEK ATTĀLINĀTI, PĒC KONSULTĀCIJU GRAFIKA, SAZINOTIES INDIVIDUĀLI AR PEDAGOGU

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

2

Avdotina Natālija

07.30.-.8.30.

15.00. - 18.00.

15.00. - 18.00.

3

Banka Inta

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

4

Beļajevskova Simona

15.00. - 17.00.

5

Blumbergs Māris

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

6

Blumberga Inita

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

7

Brakovska Sigita

15.00. - 16.00.

15.00. - 16.00.

15.00. - 17.00.

8

Cimmere Valija

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

9

Cīrule Simona

15.00. - 17.00.

10

Cekula Lililta

15.00. - 17.00.

15.00. - 16.00.

11

Ceplīte Iveta

15.00. - 16.00.

12

Cunska-Brahmane Ilga

 

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

13

Falaļejeva Laila

15.00. - 17.00.

15.00. - 16.00.

14

Dakša Ilze

15.00. - 17.00.

15.00. - 16.00.

15

Devjakoviča Zigrīda

15.20. - 16.20.

15.00. - 17.00.

16

Dzidzēviča Tamāra

15.00. - 16.00.

17

Eizengrauds Mārtiņš

07.30. - 08.30.

07.30. - 08.30.

15.00. - 17.00.

18

Eglītis Valdis

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

19

Ekuzis Viesturs

15.00. - 16.00.

15.00. - 17.00.

20

Gargurne Beate

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

21

Grauduša Evija

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

22

Granskis Aivars

15.00. - 16.00.

15.00. - 17.00.

23

Gredzena Inga

15.00. - 16.00.

15.00. - 17.00.

24

Gode Ina

15.00. - 17.00.

25

Grunde-Zeiferts Uldis

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

26

Kopilovs Andrejs

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

27

Kokorēviča Rita

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

28

Kraukle Diāna

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

29

Kreija Ainārs

15.00. - 16.00.

15.00. - 16.00.

30

Kjapsņa Terēza

15.00. - 16.00.

15.00. - 17.00.

31

Koļaņikovs Nikolajs

Katru piektdienu no 7.30-8.30

32

Levics Arsenijs

15.00. - 17.00.

33

Ļubinskis Kaspars

15.00. - 17.00.

34

Mackēviča Jana

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

35

Mihailova Aļona

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

36

Miķelsone Zaiga

15.00. - 17.00.

15.00. - 16.00.

37

Miķelsone-Braže Santa

 

15.00. - 17.00.

38

Moškanovs Aldis

15.00. - 17.00.

15.00. - 16.00.

39

Orupa Līga

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

40

Osipenko Kirils

15.00. - 17.00.

15.00. - 16.00.

41

Pavlovskis Armands

42

Peipiņa Līga

15.00. - 17.00.

15.00. - 16.00.

43

Petruks Maksims

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

44

Pluce Ināra

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

45

Poriķe Judīte

Pieteikties individuāli

46

Rutkovskis Jānis

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

47

Rudzītis Aivars

15.00. - 16.00.

48

Saveļjevs Aleksandrs

Katru piektdienu no 7 30-8 30 ,ceturtdienu 16 20 -17 20

49

Sidoruka Anastasija

15.00. - 17.00.

15.20. - 17.20.

50

Stankevičs Jānis

51

Strelēvica Evelīna

15.00. - 17.00.

52

Sutens Jānis

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

53

Ūlande Ginta

15.00. - 17.00.

15.00. - 16.00.

54

Tabunova Krista

15.00. - 17.00.

55

Tomsons Vilnis

15.00. - 16.00.

15.00. - 16.00.

56

Tretjaka Sigita

15.00. - 17.00.

15.00. - 16.00.

57

Tukiša Darja

15.00. - 16.00.

15.00. - 16.00.

58

Veinbergs Gints

15.00. - 17.00.

59

Veiss Kārlis

15.00. - 17.00.

60

Vilkāja Džesija

15.00. - 17.00.

15.00. - 17.00.

61

Zudiļina Inga

15.00. - 16.00.

15.00. - 17.00.

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2020