Izlaidumu maratons Jelgavas tehnikumā noslēdzies! 2024. gada 27. jūnijā aizvadīts pēdējais šī gada izlaidums. Izglītību apliecinošu dokumentu saņēma Klientu apkalpošanas speciālisti un Programmēšanas tehniķi.

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes apliecinājumu par tiesībām ārpus konkursa turpināt mācības valsts finansētās pilna laika studijās universitātē saņēma programmēšanas tehniķi Ralfs Širaks un Marks Koržeņevskis.

Pieci absolventi – Diāna Fiļipova, Evelīna Frīdenberga-Tomaša, Dāgs Neliuss, Ralfs Širaks un Roberts Gūtmanis – saņēma Latvijas Valsts Ministru prezidentes Evikas Siliņas pateicības rakstu par izciliem un teicamiem mācību sasniegumiem.

Par uzrādītajiem mācību rezultātiem un augstajiem sasniegumiem valsts mēroga konkursos Dāgam Neliusam tika piešķirta arī Latvijas Simtgades stipendija.

Īpašus pateicības rakstus saņēma arī sportiskākie absolventi.

No sirds sveicam jaunos profesionāļus!

Dārgie Absolventi, turpiniet tiekties pēc jaunām virsotnēm un sasniegumiem! “Dzīve ir kā brauciens ar velosipēdu. Lai noturētu līdzsvaru, Tev jāturpina kustēties” /Alberts Einšteins/