28.un 29. oktobrī Jelgavas tehnikumā notika STEM nodarbības ”Sabiedrības mijiedarbība,
vardarbība un atbildība” ar mērķi veicināt skolēnu padziļinātu izpratni par savstarpējo
vardarbību, analizēt savu un citu cilvēku rīcību un veicināt atbildības apziņu sabiedrībā.
Publicēts: 28.10.2025.